Zoals veel van jullie weten ben ik nog niet zo lang gestopt met de pil en doet mijn lijf lekker raar. Mijn cyclus is dus ook zo onvoorspelbaar als de pest. Voordat ik aan de pil begon had ik geen idee hoe lang mijn cyclus duurde (interesseerde me ook niet), maar volgens mij was het altijd wel vrij gemiddels (lees een vier weken). Mijn vraag aan jullie: Welke cyclus duur zouden jullie voor de banner aanhouden, want die vind ik wel leuk om te gebruiken?
Ik heb ook gemiddelde gedaan, maar ik zal wel goed je eisprong in de gaten houden. Mocht je deze ronde een korte(re) cyclus hebben, kan het zijn dat je al na je eisprong zit, terwijl je banner dus aangeeft dat hij nog moet komen!
ik zou ook het gemiddelde aanhouden, kan het zelf niet doen omdat ik na het stoppen met pil nog steeds niet ongi ben. heb zelf een banner vqn 28 dagen genomen