hoi hoi iedereen ik heb ineens een angst gekrieerd nu is 3dagen terug een vrouwtje uit me straat bevallen,en ze vertelde me dat de bevalling ene ramp was achteraf gezien,dus ik vraag details... vertelde ze me dat ze tijdens het persen heel het bed had ondergepoept mij lijkt dat wel logisch ja,omdat je zo een druk zet daar beneden. maar ondertussen zie ik nu al helemaal beelden voor me,dat ik dat ook ga krijgen straks ik zou me schamen en ben er echt bang voor,ookal kan je er niks aan doen natuurlijk. ik heb het bij me zoontjes niet gehad,en ben er bij de 3de nu enorm bang voor hebben jullie dat ook?die angst?
je moet je niet zo gek laten maken door mensen, ten eerste zal het bij jou compleet anders lopen en ten tweede, ALS het gebeurd is er niks aan de hand, je merkt het zelf wrsch niet eens en de vk haalt het gelijk weg, die ziet dat dagelijks meid
Ik had die angst wel en bij mij kwam het ook uit, maar maak er nu helemaal niet druk meer om hoor. Ze halen het heel discreet weg en het komt heel vaak voor bij een bevalling. Niet te druk om maken, er zijn ergere dingen hoor!
ik heb het ook bij bijde bevallingen gehad en niet zo gek! ik bedoel.. hoe de baby geboren word.. drukt je darmen plat.. , dus kan ook eigenlijk niet anders! maak je niet druk...ze halen het meteen weg! en ga niet zoals ik iemand ken.. die denkt OEOPS moet poepen.. en heb weeen , nog even snel naar de wc.... dat kindje (mijn oom) werd dus op de wc geboren! lekker laten gaan.. wat je kwijt ben.. ben je kwijt!
ach je maakt je te druk joh, deed ik bij mn eerste ook, en zoals mymiracle al zei ze halen t gewoon discreet wegm je bent maar een mens en bevallen is iets natuurlijks en dan kan zoiets gebeuren, ik vond t ook eng om alle assistentes en Vk en de gyneceloog mn dingetje te laten zien maar zodra de persweeen kwamen was alle schaamte weg en wilde ik maar 1 ding en dat was mn kind eruit, en nogmaals niet teveel naar alle horrorverhalen luisteren want dan wordt je gek
Nou, dat is wel een van de dingen waar ik me t minst druk om maak! Lijkt me niet echt leuk als t gebeurt, maar er gaan waarschijnlijk nog wel andere dingen gebeuren die ik nog veel erger vind (pijn, uitscheuren, knippen...)
Hallo! Haha, kan me die angst wel wat voorstellen en herinneren toen ik zwanger was van onze dochter. Ik heb tijdens m'n bevalling niet gepoept, wel geplast... En het kon me geen ene reet schelen... Het is heel normaal en veel voorkomend. De VK en verpleegkundigen zijn het wel gewend en kijken daar echt niet meer op of om van. Dus meid, relax...gaat helemaal goed komen! Liefs Elly.
weeen kan je wegpuffen.. en hoe relaxter je bent... hoe sneller de ontsluiting is inscheuren... voel je niets van (had 7,8,9 hechtingen.. tot aan me anus) inknippen.. hoef je ook niets van te merken... en ruggenprik bestaat ook nog.. of hoe heet dat gas? om scherpe kanjes eraf te nemen
Meid, maak je niet zo druk! Da's normaal hoor! Denk je dat de vk dat nog nooit heeft meegemaakt? Dat is echt waar ik het minst tegenop zie hoor! Wat is dat toch dat vrouwen die bevallen zijn, de meest idiote gruwelverhalen willen delen met zwangeren die nog moeten? "Heel het bed ondergepoept" wat overdreven zeg! De vk haalt het meteen weg, merk je niks van (tenzij je spruitjes hebt gegeten, GRINCH), je bent wel met wat anders bezig! Als je je zo druk maakt, zou het dan niet goed zijn om op yoga oid te gaan?
Laat je niet bangmaken door verhalen van een ander. Iedere bevalling is anders en iedereen zal het ook anders ervaren. Ik heb makkelijk praten, heb het immers zelf nog niet meegemaakt maar ik heb wel geleerd om niet naar de 'vreselijke' verhalen van anderen te luisteren. Dat maakt je alleen maar de kop gek. Je zult het gewoon op je af moeten laten komen. Tuurlijk, ik denk ook wel eens na over de bevalling, over hoe het zal gaan en de pijn e.d, maar onthoud er is er nog nooit één blijven zitten .
ik was er ook bang voor maar heb gelukkig niet gepoept tijdens het persen. wel heb ik een beetje geplast bij me eerste x persen en dat terwijl ik net daarvoor had geplast haha. meestal worden je darmen automatisch geleegt voor de bevalling en vaak moet je dan ook al heel de dag meer poepen de dag voor de bevalling. heb er niet zo opgelet maar dit heb ik gehoort haha. tijdens de weeen heb ik continu lopen overgeven en dat 14 uur lang dus me darmen waren echt wel leeg. poepen heb ik dus niet gedaan net zo als een paar dagen na de bevalling niet omdat ik niet durfde haha. moet wel zeggen dat ze bij mijn tijdens het persen een warm washandje tegen me onderkant aan hielden dus dat stuk van de vagine tot aan de poeperd . hierdoor voel de de uitdrijving minder (nou ja het deed nog steeds pijn maar goed) en misschien dat hierdoor als er al wat uitwilde er toch inbleef. ik zou me ook doodschamen zoals denk elke vrouw dat zou doen maar aan de andere kant voor hun is het heel normaal. ze doen een paar bevalllingen per week en der zou der echt wel een paar bij zitten die tijdend het persen poepen. het is dus misschien verschut in jou ogen terwijl het voo rhun normaal is. weet dat je bij een badbevalling ook een visnetje bij de hand moet hebben voor dit soort ongelukjes haha
veel gepoept heb ik volgens mij niet. maar ik heb echt letterlijk alles onder gepiest. nou het kon me echt totaal niet boeien. ze hebben me zelfs nog gecatheteriseerd omdat het echt niet normaal was. maarre echt op zon moment denk je daar echt niet aan
Hee meissie; ben je bevallen? Hoe is het gegaan of valt dat ergens anders te lezen? Gefeliciteerd en wat een mooie naam heeft je dochter!
hey, ik was hier ook bang voor. maar op het moment zelf denk je er echt niet aan. wat dat vrouwtje zei was ook wel erg overdreven denk ik. je licht namelijk op je bed maar je kont licht niet helemaal op het bed, je ligt zeg maar net zo dat alle dingen die eruit komen (behalve je baby) gewoon in een emmer vallen... dus dat heel het bed onder zat lijkt me sterk ik heb trouwens geen idee of ik nu gepoept heb of neit bij de bevalling. kan me achteraf eigenlijk ook weinig schelen. die gyneacologen doen iedere dag bevalling en zijn het ondertussen wel gewend!
haha leuk onderwerp had het er laastst nog over met een andere moeder........... nou en ik ben echt iemand van als ik aan het poepen ben moet de deur op slot en moet niemand me storen maar weet wel dat dit een van de dingen is waar ik me absoluut niet druk om ga maken hoor hey verloskundigen, gyneacologen en kraamverzorgenden hebben dit zeker weten al eerder mee gemaakt, dus je zal echt de eerste niet zijn ( of er moet een leerling meelopen tijden je bevalling maar dan is die gelijk goed ingewijd hahaha ) en ja als die mensen er niet tegen kunnen hebben ze het verkeerde vak gekozen hoor het is een heel natuurlijk iets het hoort bij de mens. eten drinken poepen plassen ach ja weet wel dat dit en ook de gedachte aan bloed en slijm en vruchtwater mijn man al bij de bevalling weg houd. hij kan tegen deze dingen dus helemaal niet en tja dan hoef ik hem er ook niet bij want als ie gaat lopen stressen en flauwvallen heb ik er helemaal niks aan dus ach als er poep komt dan komt ut of plas............want dat kan dus ook hihihihi maak je niet druk................tis het niet waard.
bedankt voor julie reaktie,s schaam me wel om die angst hoor,maar ze vertelde het op zo een manier dat ik echt zoiets had van heey dat wil ik niet mee maken eigenlijk ik had er ook nog nooit bij stil gestaan,kwam echt na haar verhalen ben blij dat het erbij hoort en niks is voor te schamen