Zwangere dames van het PCO - clubje.

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Milla, Nov 6, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cira

    cira Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    2,884
    0
    0
    Property service coordinator
    Gorinchem
    Ja ach ze doen daar maar voor de rest was alles goed. Moet eind maart weer terug dus ben benieuwd wat ze dan te zeiken hebben.
     
  2. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    :) :) precies meid, laat ze maar lekker lullen! Buurvrouw noemt het CB het consulNATIE bureau. Ze vind het ook maar een stel mutsen daar.... het wegen en meteen is natuurlijk goed om te doen, maar verder 1e oor in en andere weer uit!

    Hoewel ik het de eerste keer echt mee vond vallen. Twas een leuke vrouw en nam de klachten van Seth meteen heel serieus. Meteen contact opgenomen met een KA en we kregen meteen een doorverwijzing voor het ziekehuis. Daar moeten we trouwens 10 febr. heen, kreeg vandaag de oproep binnen.
     
  3. cira

    cira Fanatiek lid

    Mar 7, 2007
    2,884
    0
    0
    Property service coordinator
    Gorinchem
    Makkie gelukkig is ook niet elke arts of verpleegkundige op het (zoals wij het noemen) concentratiebrueau hetzelfde. Voor de rest was de arts die ik vandaag had heel erg aardig.
     
  4. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Chantje hoe was het bij de ha?

    Makkie Tygo drinkt tot nu toe 5x 150cc bied hem meer aan maar hij drinkt het niet dus denk dan maar dat hij hier genoeg aan heeft. Dat zal Seth ook wel hebben als ze niet meer drinken is het moeilijk dat het opgaat denk dan maar gewoon als hij meer honger had drinkt hij wel.
    Wat een schatje is Seth! Dus 10 febr. naar de ka dat is gelukkig wel snel.

    @cb tot nu toe zijn ze hier wel aardig, volgende week mogen we weer.

    Taliaa fijn dat het goed gaat zonder I in te bakeren.

    Chantje heeft Suze ook hypo-allergene voeding gehad?

    Wij zijn naar de osteopaat geweest. Ze zei dat de linkerkant van Tygo zijn nekje en bij zijn sleutelbeentje toch wat vast zit waardoor hij minder goed naar die kant draait en liever naar rechts ligt en bij zijn middenrif iets vast zit waar de reflux vandaan zou kunnen komen dus over 2 weken weer terugkomen, ze heeft hem nu behandeld ben benieuwd of hij hier last van krijgt want dat kan zei ze.
     
  5. Milla

    Milla Niet meer actief

    @ Lot, hopelijk helpt de osteopaat. Ik heb er veel goed verhalen over gehoord, lijkt wel een wondermiddel! ;)

    @ Cira, klinkt bekent hoor, ik heb ook een gruwelijke hekel aa het 'concentratiebureau' ze hebben er ook zoveel fouten gemaakt..
    verkeerde inentingen, verkeerde diagnoses enz.. Ik ga alleen nog maar met prikken, alles gaat er het ene oor in en het andere eruit, als er echt wat is heb je in mijn ogen veel meer aan de huisarts. Sterkte!

    @ Makkie, wat een lieve foto! En wat een mooie haartjes.. echt heel cute! wat een knap kereltje zeg!

    @ Chantje, jeetje wat rot zeg! Ben benieuwd hoe het bij de dokter is gegaan! Hopelijk heb je haar gewoon weer mee naar huis genomen met een middeltje waardoor ze wel drinkt en kun je opname voorkomen.
    Heel veel beterschap voor je kleine meisje!

    @ Taliaa, fijn dat je zo enorm van je kleine meisje aan het genieten bent!

    @ Didlina, ik duim me suf voor je, hoop zo dat jij en Linda hier snel zullen aansluiten! Heb je toevallig ook hyves? leuk om uit te wisselen.

    Hoe gaat het met de zwangeren?
    Thamara hoe gaat het nu met jou (of heb ik dat gemist)

    Bedankt voor jullie berichtjes op hyves!

    Hier ging het tot gister goed, vandaag ineens weer helderrood bloedverlies :( Gister op de echo was alles hardstikke goed en ik ben al over de tien weken.. het zal nu toch niet alsnog mis gaan... Nou ja, ik hou me maar aan die echo vast als het erger wordt ga ik maar weer bellen.. zucht.. waarom kan het niet gewoon normaal gaan. :(
     
  6. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    ben benieuwd Lot, of je verbetering gaat merken! Dus Tygo drinkt ook lekker op zijn eigen manier! Hij krijgt dus ook zo rond de 750cc binnen. Seth tussen de 600 en 750 per dag, scheelt een beetje.

    Milla, hee jakkes, wat enorm schrikken weer! Daar wordt je natuurlijk behoorlijk onzeker van! Maar geloof dat Thamara en Pooh ook rond die weken nog bloedverlies hebben en die kleintjes komen al snel ter wereld! Dus het gaat vast helemaal goed met jullie kleintje meid! Dikke knuffel hoor!
     
  7. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Milla dat is toch weer schrikken en onzeker, hoop dat het bloedverlies snel over is.

    Makkie soms drinkt tygo overdag en/of savonds weleens een iets grotere fles.
     
  8. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    Jul 19, 2008
    3,421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    Jeetje wat veel geschreven!

    Milla jeetje meid alweer bloedverlies! Houd het nou nooit op! Anders als je onzeker ben gewoon ziekenhuis bellen! Dan amar weer extra echo!

    Chan jeetje ben benieuwd hoe het bij de huisarts ging!

    Makkie: Wat een knap mannetje zeg! En wat een haar ook geweldig! Heetf hij ook beetje slag? of lijkt het maar zo?

    Cira: Wat een flinkerd! maar jeetje Adhd weten die mensen wel waar ze over praten! Kan daar zo boos om worden hup meteen worden ze weer in een hokje geplaats! Adhd is pas rond 7 jaar (soms nog moeilijk) vast te stellen dus ik weet niet waar ze overpraat? bah laat ze maar lekker lullen! wat kan dat cb toch verschillen he! Ik heb echt hele leuke wijkverpleegkundige en arts!

    Hoe is het eigenlijk met Linda?

    Didlina ook hier wordt nog heel hard geduimt!


    Nou vandaag was mijn nicht lang geweest met haar kleine meid (zeg maar gerust grote) van 7 maanden! jeetje wat een verschil met Jes! Ook gewoon qua ontwikkeling, grappig om te zien! Wel echt een heel vrolijk meisje! Jesse zit echt in zijn eenkennigheid, meteen huilen toen hij vreemd gezicht zag! Zal zo even foto van de 2 laten zien!
     
  9. Milla

    Milla Niet meer actief

    Het gekke is, ik heb gister een echo gehad en toen was alles helemaal goed! Vind het daarom ook zo tegenstrijdig.. ik ga niet meteen bellen, maar vind het wel eng.

    Voel me trouwens wel hardstikke zwanger, vanacht werd ik wakker en ik moest zo aan een chickenburger van de Mac denken.. haha, dat heb ik nooit hoor en zeker niet 's nachts.

    Ik ben benieuwd hoe het met Suze en Chantje gaat!

    @ Deb, ben benieuwd naar de foto!
     
  10. Thamara00

    Thamara00 Fanatiek lid

    Sep 30, 2007
    1,171
    0
    0
    Thuis moeder
    Gelderland
    Jeetje Milla dat vervelende bloed ook.
    Ik heb ook lang bloed verlies gehad.
    Maar als je het niet vertrouwd gelijk ziekenhuis bellen hoor.
    Ik heb ook iedere x gebeld als ik bloed zag.
    Stress is ook niet goed.
     
  11. Chantje

    Chantje Fanatiek lid

    Mar 5, 2007
    1,432
    0
    0
    amersfoort
    Suze is helemaal onderzocht door de ha. Ze zag er gezond uit. De ha ging er vanuit dat Suze in de loop van de middag wel weer zo gaan plassen omdat ze vandaag niet meer aan het spugen was. Nou daar moet je het dan mee doen,maar in de loop van de middag toch een plasje. he he! Wat kan een mens dan blij zijn met een plasje!
    Waarschijnlijk heeft zat het virus gister op zijn piek en kan het nu alleen maar beter gaan. Als ze weer koorst krijgt of gaat spugen moeten we meteen terug komen!
    Suze is de hele dag aan het slapen, ze is echt max een uurtje wakker. Net wel weer een flinke diarree (hoe schrijf je dat? met 2 r of 1 e of....). Oh, wat een spanning en een gedoe! :(

    Lot; Ja, Suze heeft ook htpo-allergene voeding.

    Milla; meis wat naar weer bloedverlies. Heb je "iets" ;) gedaan waardoor een adertje is gesprongen ofzo? Is het wel weer gestopt?
     
  12. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @milla, ik had het ook 4x in 2 weken, helder bloed verlies.
    In week 9 en 10 als ik me goed herinner. Je schrikt je naar he?

    Anders gewoon bellen hoor!
     
  13. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Chantje, wat fijn dat Suze geplast heeft! Ja, dan kun je echt heeeeel blij zijn met een plas! Nu maar hopen dat ze idd over de piek heen is en snel weer de oude is!

    Milla, als je het niet vertrouwd, ondanks de goede echo van gister, gewoon bellen! Hier wordt je niet geruster op en dat snappen ze heus wel!

    Pooh, nog maar 1 dagje toch? Lekkerrrrr!

    Seth doet nog steeds wel af en toe een hazeslaapje, maar merk wel verbetering met de Swaddle Me. Hij gaat lekker liggen, moppert nog wel even, maar is snel stil. Gistermiddag en vanmiddag heeft ie toch 2 uurtjes op bed gelegen. Werd af en toe wakker, maar sliep weer verder. Hij maakte er net met de fles echt een potje van. Maar lachen en om zich heen kijken. Met moeite 110cc erin kunnen krijgen, gekke vent! Hij is echt de hele dag al vrolijk, ben zo verliefd! Heb trouwens een eigen hyves voor hem gemaakt, dus als jullie hem willen toevoegen, leuk!

    http://sethvdz.hyves.nl/

    Voel met trouwens een beetje ziekjes worden. Spierpijn, hoofdpijn, keelpijn, moe en hangerig.... morgen verjaardag van het meisje van mijn beste vriendin, ze wordt 2. Hopelijk kan ik daar wel gewoon heen. Vriend belde vanmiddag en zei ook al niet zo fit te zijn.... hopelijk worden we niet allebei ziek zeg....pfffff
     
  14. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    ja soms lijkt dat zo, maar het kan ook de andere keer weer helemaal styl zijn :) Ik en de papa hebben allebei heel iets slag, dus het kan maar zo! Lijkt me mooi, blonde krulletjes! Maar met styl haar is ie net zo mooi hoor ;) (Jesse heeft ook van dat ontzettende mooie haar!)
     
  15. 1ekindje

    1ekindje Bekend lid

    Jun 4, 2006
    506
    0
    0
    myrthe wil tegenwoordig s'middags niet meer in bed slapen. ze is bijna de hele middag wakker. tot 11 uur is ze bijna niet wakker te krijgen en na die fles is ze de hele tijd wakker met uitzondering van kleine haze slaapjes. en gisteren om 9 uur viel mevrouw in slaap en toen kon ik haar niet wakker krijgen voor de fles van 10 uur.
     
  16. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,085
    2,221
    113
    Brabant
    hai meiden,

    zit lekker illegaal op t werk te zp'en:)
    heb maar 2 kids vandaag, dus een rustige dienst:)
    1 ligt in bed de ander in bad:)

    @milla, wat naar dat bloed`! maar kan altijd hoor! hou je maar vast aan de goede echo!

    @makkie, wat een knapperd! en wat slapen betreft: jouw eigen gevoel volgen hoor! En ja met I ben ik vanaf de 4 weken het ritueel gaan invoeren. (vanaf dat we gingen inbakeren). maar ik ben door mn werk (veel autisten) wel erg gefixeerd op structuur, duidelijkheid en voorspelbaarheid.
    maar zoals jullie het nu doen, lijkt veel op ons! ennuh, I kan ook zo keten tijdens het eten! Ach,ze pakken wel wat ze nodig hebben hoor:) ben hartstikke blij voor jullie dat Seth het nu zo goed doet!

    @suze, wat fijn dat het beter gaat met jou! (en ook fijn voor je mama!)

    @all, pfft mis mn meissie wel hoor! Die is nu gezellig met papa thuis.. en ik zit hier:(
    naja...
    Oh over afvallen: het luk niet he.. Ik duik steeds de kast in om te snaaien. Ik ga nog proberen 1 maandje bv te geven en dan te kappen, en dan ga ik maar sonja bakkeren. Weet dat dat niet heel gezond is, maar t lukt me anders echt niet:(

    Liefss, Taliaa
     
  17. Mvj

    Mvj VIP lid

    Mar 22, 2007
    8,623
    0
    0
    zuster
    zuid - holland
    @milla : ooww jee dat is schriiken weer , hoe is het nu ?

    @cira : heb jij een grootte of een kleine baby ?
    jelmer woog vandaag 6300 gram en is 64 cm lang

    @chantje beterschap voor de kleine meid

    @all vandaag bij de ka geweest , ka is het met me eens dat jelmer erg opgeknapt is van de koemelkvrije voeding , tis echt een ander mannetje ....
    hij was in 1 week 300 grma gegroeid ! 6300 gram nu dus en 64 cm lang ....oei -hij-groeit haha
    ka heeft nu een vergoeding voor 2 maanden aangevraagd !
    ze adviseerde wel om volgende week te beginnen met de fruithap ! en de groentehap ...
    ik mag stoppen met de zalf voor de eczeem ....en ik mag een keer met hem gaan zwemmen om te kijken hoe zijn huid reageert ....moet hem wel na het zwemmen dik in het vet zetten haha gladde aal
     
  18. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Chantje had Suze in het begin ook van die legergroene ontlasting door de voeding en werd dat een andere kleur? Tygo heeft nog steeds soms last van krampjes door de voeding hoop dat dat over gaat.

    Sybje is Jelmer al 4 maanden dan? (sorry even vergeten wanneer hij geboren is) fijn dat de ka tevreden was.
     
  19. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    Jul 19, 2008
    3,421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
  20. Sas7

    Sas7 Fanatiek lid

    May 23, 2007
    2,092
    0
    0
    Hoi meiden hier weer een updatje van mij. Ben gistermiddag met Thijs nog naar de ha geweest omdat hij gestopt was met drinken en plassen. Hij had last van een virusje en als ie voor 23.00 uur niet gedronken zou hebben of geplast, dan zouden we naar het ziekenhuis moeten. Hij heeft de hele middag alleen maar bij me gehangen en zijn avondpotje ging er goed in. (ik had daar wel extra water bij gedaan zodat ie toch wat vocht binnen kreeg) en bij het slapen gaan wilde hij geen fles, maar een uur later werd ie wakker en heeft ie toen een klein flesje gedronken en had ie ook weer een kleine plas luier. (luiers wegen in de keukenweegschaal om daar achter te komen) En weer een uur later ging er weer een klein flesje in. Jippie we hoeven niet naar het ziekenhuis.
    Vanacht kwam ie nog 2 keer voor een grote fles, want meneer had honger, en vanochtend begon ie weer lekker te kletsen en was zn koorts bijna weg. hiep hoi thijs is weer op de goede weg.
    @mila hou je taai en weg met dat bloed.
    @chantje ik weet hoe je je voelt wat kan je blij zijn met een plasluier. grijns.
     

Share This Page