Hi! Ik dacht, laat ik hier maar even een onderwerp openen! Voor Eva anderhalf jaar bezig geweest (omdat ik geen eisprong had), waarvan 8 maanden bij de gynaecoloog inclusief operatie en toen zwanger van Eva! En nu, met borstvoeding na 8,5 maand ongesteld en 4 maanden later in de 3e cyclus zwanger! Zo geweldig! Ik weet sinds dinsdag dat ik zwanger ben (toen was ik dus 3 weken en 4 dagen ) en had gisteren nog een keer getest en weer een mooi (donkerder) streepje. Heb afgelopen maandag en vandaag wel een heel klein beetje bloedverlies gehad bij het afvegen, maar heb toch goede hoop dat het goed zit. Duimen jullie mee?
Hi Snoopy, zag het net ergens in een topic voorbij komen... Super gefeliciteerd joh wat fijn! Lekker genieten !
Meid nogmaals van harte gefeliciteerd met jullie kleine wonder! Wij duimen voor jullie hoor! Liefs, Hanneke!
JAAAAAAAAAA Wat super zeg! Een brusje voor Eva. Van harte gefeliciteerd en ik duim voor een mooie en voorspoedige zwangerschap!
Wauwie! Jij ook helemaal spontaan zwanger van de tweede dus! Het hangt in de lucht hihihi Super meis, lekker gaan genieten! VAN HARTE GEFELICITEERD!