Vanmorgen om 09.22 is onze mooie dochter Lisanne Maria Yulia geboren! Ze was 3900 gram en 52 cm lang. De bevalling verliep erg heftig, sinds gisteravond half 12 in de weeën. Om half 2 de verloskundige gebeld en ze was er tegen 2 uur vannacht. Na wat onderzoek bleek dat ik 2 cm ontsluiting had, nog heel wat te gaan dus! De VK kwam om 7 uur vanmorgen weer (dat waren een paar zwaaare uren, omdat de weeën echt elke minuut kwamen en ik helemaal niet de tijd had om bij te komen). Om 8 uur ging de VK weer weg om haar visiteronde te maken. Ik had toen 4 cm ontsluiting en het ging de goede kant op. Tegen 11 uur zou ze terug komen, dan zou er nog tijd genoeg zijn volgens haar. Maar om 20 over 8 ging ik letterlijk door de grond, kon niet meer op mijn benen staan en lag op de grond te gillen van de pijn. Mijn vriend was ook helemaal in de war ervan en wist niet wat ie met me aan moest, totdat ik riep dat ie NU de verloskundige terug moest roepen, want ik had persweeën die ik absoluut niet kon tegenhouden. Heel gelukkig was ze om 20 voor 9 terug, terwijl ik net maar vast zelf op het bed was gekropen omdat ik al bang was dat we het alleen moesten opknappen. Wat bleek, ik was binnen een half uur van 4 naar 10 cm ontsluiting gegaan . Omdat mijn vliezen nog steeds niet waren gebroken, heeft de vk dit gedaan en toen ontdekte ze dat de baby in het vruchtwater had gepoept en er dus met haast uit moest! Na een verdoving, een flinke knip en toch helaas ook nog goed uitgescheurd te zijn, kwam na 20 minuten persen onze dochter op de wereld Na een nacht en een dag op adrenaline te hebben gelopen gaan we nu lekker uitgebreid van ons meisje genieten en rust nemen !
gefeliciteerd met jullie meid. maar ff een vraagje ondanks dat ze in het vruchtwater had gepoept toch nog thuis bevallen ?
Dank jullie @ Ilona, ja gelukkig wel. Doordat mijn vliezen eigenlijk pas werden gebroken toen ik al mocht persen, ging het snel genoeg en kon ik thuis de bevalling "afmaken". Wel is er extra vaart achter gezet vanaf dat moment en heeft de vk meteen een knip gezet zodat ze snel geboren zou worden. Ik heb dan ook als een gek liggen persen omdat ik wist dat er haast bij geboden was en daardoor is het waarschijnlijk ook allemaal zo uitgescheurd. Maar dat had ik er graag voor over! Wel is Lisanne een paar dagen flink misselijk geweest en heeft ze veel gespuugd, door het vervuilde vruchtwater, maar inmiddels gaat het helemaal goed met haar!
haha, dat wilde ik ook typen. Van harte gefeliciteerd met de geboorte van Lisanne, supermooie naam groeten, Lisanne