Dopen

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Selin, Nov 12, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Selin

    Selin Fanatiek lid

    Aug 15, 2005
    1,396
    0
    0
    Maastricht
    We laten onze kleine meid op 24 november aanstaande dopen. Hoe hebben jullie dat gedaan? hebben jullie een kaartje verstuurd of een bedankje geregeld?

    Veel liefs,

    Selin
     
  2. jacoba

    jacoba Fanatiek lid

    Mar 6, 2006
    3,436
    0
    0
    tollebeek
    Ons meisje is gister gedoopt en wij hebben alleen de naaste familie uitgenodigd.
    Maar niet per kaartje maar gewoon met de telefoon.
     
  3. Judith75

    Judith75 VIP lid

    Oct 9, 2006
    5,623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Wij hebben de meiden niet laten dopen en dus uiteraard ons op komst zijnde frummelte ook niet.

    Mijn zus heeft wel dr dochtertje laten dopen en ze had kaartjes gemaakt en ook een soort van bedankjes (foto van de kleine met tekst).
     
  4. toerist18

    toerist18 VIP lid

    Oct 23, 2005
    8,317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    Wij laten Steven as zondag dopen, heb de familie via de mail uitgenodigd, en koffie drinken is na afloop bij de kerk.
     
  5. Zeeuwsmeisje

    Zeeuwsmeisje Fanatiek lid

    Aug 9, 2006
    3,051
    1
    0
    zeeuws-vlaanderen
    Wij hadden geen bedankje en geen uitnodiging, gewoon persoonlijk uitgenodigd. Na afloop hebben we thuis taart gegeten en wat gedronken.
     
  6. djara

    djara Fanatiek lid

    Apr 12, 2005
    2,675
    0
    36
    begeleidster
    makkum (fr)
    ik had mensen ook via mail uitgenodigt.
     
  7. Selin

    Selin Fanatiek lid

    Aug 15, 2005
    1,396
    0
    0
    Maastricht
    Ik heb de mensen inmiddels per telefoon uitgenodigd en heb besloten dat ik een foto van Noa maak en die als bedankje meegeef

    Bedankt voor de lieve reacties!
     
  8. angie

    angie Actief lid

    Sep 30, 2005
    200
    0
    0
    ondernemer
    oudkarspel
    Rebecca wordt 28 jan. 07 gedoopt en dat heb ik via de telefoon verteld of persoonlijk verteld als er familie op kraamvisite kwam.Na afloop gaan we ff koffiedrinken met iets er bij en mischien daarna ff een drankje,hangt er vanaf hoe lang ze blijven.Ik koop wel nieuwe kleertjes voor Rebecca want een doopjurk is er niet meer in de familie en dan zou ze nu de enige zijn die er een aan zou hebben.Zou natuurlijk wel speciaal zijn maar er is geen doopjurk meer en het is niet verplicht.We zijn niet supergelovig maar de kids gaan wel naar een katholieke school en in groep 4 wordt ook de 1e communie gedaan en in groep 7(dacht ik) is er het vormsel,dat heb ik zelf niet gedaan want daar had ik geen zin in maar als de kids het willen moeten ze dat zelf weten.Maar dat duurt gelukkig nog heel lang.
     
  9. onseline

    onseline Nieuw lid

    Oct 30, 2006
    3
    0
    0
    Wij hebben onze Dochter al na twee 7 weken laten dopen. En we hebben het klein gehouden. Alleen familie en ik heb wel een kaartje gemaakt, meer ook als aandenken. We hebben ze laten dopen in een kapelletje en daarna taart( MET HAAR FOTO) en koude schotel.
     
  10. Secretje

    Secretje Actief lid

    Aug 28, 2006
    372
    0
    0
    Nog een paar dagen en je kindje wordt gedoopt. Alvast een hele fijne dag gewenst! Zo'n bijzondere dag voor jullie en je kindje.
     
  11. Selin

    Selin Fanatiek lid

    Aug 15, 2005
    1,396
    0
    0
    Maastricht
    Dankjewel!

    Nog 2 daagjes en dan is het zover. We hebben zo'n lief pakje voor haar gekocht, staat haar superlief. Zal na het dopen een paar foto's op de site zetten!
     
  12. toetie83

    toetie83 Fanatiek lid

    Jan 20, 2006
    1,392
    1
    38
    genieten van het leven.
    ��&#55
    hi ik lees dat een aantal mama's hun kindje hebben laten dopen hoe hebben jullie dat gedaan.

    -waar
    -welke kerk
    -moet je lid zijn van een bepaalde kerk
    -hoe duur

    het leek mij ook goed om dat te doen

    ben namelijk zelf gedoopt.

    mijn moeder wist niet hoe dat hier ging in NL
     

Share This Page