Zo meiden, ik taai af voor vandaag... Ga ff lekker dom singstarren en roseetjes slempen bij een vriendin en dan vroeg mijn mandje in, want heb een hele zware week voor de boeg! Mijn beide collega's hebben vakantie, dus ik moet het alleen zien te rooien met mijn patienten...komt wel goed, maar het blijft een pittig weekje! Geniet allemaal van jullie avond en ik blijf duimen, ook tijdens het singstarren!
Ha lieve dames, Ik ben net nieuw op de site en ben nog een beetje aan het rondkijken. Gezien de 540 voorgaande pagina's zijn er blijkbaar heel wat moeders in spé van > 35 jaar. Ik dus ook, 37 jaar. In het kort: sinds oktober 2006 gestopt met prikpil, geen menstruatie. In augustus 2007 naar de huisarts. Kuurtje primolut, geen reactie. Door naar gynaecoloog. Aantal maanden clomid, onvoldoende resultaat. Met manlief alles okidoki ( ). Sinds mei 2008 onder behandeling van fertiliteitsarts, ovulatie inductie. Juli 2008 zwanger, helemaal happy. September 2009 miskraam (of eigenlijk missed abortion). Inmiddels nu in ronde 3 na de mk. Zijn er vrouwen met soortgelijke ervaring ? Hoop van jullie te horen !
ff gauw nog: Dit kwam ik net tegen op een site over symptomen van eisprong...Het komt op mij beetje als broodje aap verhaal over, maar heeft iemand hier weleens van gehoord? Het moment van ovulatie is seizoen gebonden: in de lente treedt de ovulatie 's nachts of 's morgens op, in de herfst en de winter laat in de middag of 's avonds.
Welkom hier Ilona! En ja hoor, er zijn genoeg 35+ vrouwen met een kinderwens Wat verdrietig he, zo'n missed abortion! Nu maar hopen dat je snel weer een positieve test heb! @ Giegel: Ik weet dat ik wat meer moet vertrouwen. Dat vreselijke tempen ook. Vandaar dat ik daar volgende maand maar niet aan doe, en dan daarna misschien in combinatie met ovulatietesten. Kijken wat er dan gebeurd.
Welkom Ilona! Ook ik heb de prikpil gebruikt, maar bij mij kwam de menstruatie wel op gang. Ik hoop dat het snel weer raak is!
Ilona, welkom ! bebek...veel plezier! klinkt gezellig. En succes deze week op je werk. Ovulatie seizoensgebonden...heb ik ook gelezen ja. Ik weet het niet of dit waar is, maar als ik alleen naar mezelf kijk.... ik heb de rondes waarin we bezig zijn en ik dus let op eisprong/ovulatiepijn, dan is dat de afgelopen 5 rondes wel steeds laat in de middag, 's avonds maar ook 's nachts geweest. Nu gaan we-gelukkig- weer naar de langere dagen. Ik hoop dat ik er niet op hoef te letten,maar mocht dat wel zo zijn, ik zal het eens in de gaten houden.
Poeh ik weet het eigenlijk alleen nog van de laatste keer en dat was 's ochtens en dat was dus in december...
Welkom Ilona en Desmo, Allebei veel succes gewenst met jullie wens om zwanger te worden. Ilona, jullie hebben al heel wat tegenslagen gehad lees ik zo. Wat enorm verdrietig om een miskraam te krijgen nadat het zwanger worden al niet zomakkelijk was. Hoe zit het nu met je cyclus? Is dat nog veranderd na je zwangerschap en missed abortion?
Ilona, welkom hier. Wat verdrietig van je MA. Zeker omdat het zwanger worden niet vanzelf ging. Bij ons was het iedere keer vrij snel raak, maar de meeste zwangerschapen zijn op een vroege miskraam uitgelopen, maar zie m'n banner, inmiddels hebben we 2 prachtige meiden. Liesben, NEE NEE, geen , die hadden we niet besteld meid. Bebek, succes op je werk volgende week. Dat wordt even flink aanpoten met collegae op vakantie.
Hoi meiden, nog ff snel hier kijken voor ik mijn bedje in duik. Ik ben snel moe, maar dat ben ik eigenlijk altijd dus ik denk daar nog maar niks van. Dat verhaal over die eisprong ... het klnkt wel een beetje wazig maar ik kan er niet over meepraten. Voel helemaal niks van mijn spingende ei (alsik die tenminste heb ) Nu weer een zeurend gevoel in mijn onderbuik. Ik vrees voor een teleurstelling deze maand. En ik moet eerlijk zeggen, iedere maand ongi is voor mij weer een maand ouder. Ik vind het helemaal niet erg om 40 te zijn, maar nu denk ik weleens, was ik maar wat jonger dan had ik meer tijd.
M'n eisprong voelde ik pas na m'n eerste MK, maar was me er in eerste instantie niet van bewust dat die pijn halverwege m'n cyclus van m'n ei was. Ik heb op den duur zelfs ovulatiebloedingen gehad. Maar ik zou niet meer durven zeggen of m'n ei nu in de ochtend, middag, avond of nacht kwam. Desmo, ik kan me goed voorstellen dat het zo voelt. En inderdaad, wanneer je wat jonger bent en het lukt maar steeds niet is dat al niet leuk, maar bij ons begint ook nog eens een klokje flink te tikken. En dan zou je inderdaad wel eens wensen dat je een paar jaartjes jonger was. Giegel, succes morgen!
Hallo nog even op de valreep, Dank jullie allen voor jullie lieve woorden! We hebben dit weekend lekker rustig aangedaan, en de laatste spulletje gekocht. Ik wilde ineens helemaal klaar zijn. Stel dat de operatie ineens plaats gaat vinden en ik daarna ga bevallen, en ik heb nog niet alles! Dus paniek! Maar nu rust . @DESMO : welkom en veel succes! @Benthe : Voor jou hoop ik dat het allemaal gewoon snel lukt! DUIMDUIMDUIM @Ilona : Ook welkom hier! Ik hoop dat het snel lukt voor je! Verder gaat het best redelijk. Hoewel ik soms denk dat mijn kleine meid te weinig ruimte heeft. Ze loopt af en toe zo te duwen op plaatsen waar het niet fijn is! Maar goed dat schijn erbij te horen. Verder geniet ik wel van die bewegingen hoor! Ik ga lekker naar bed, welterusten allen. O degene op het wachtbankje : Ik duim voor jullie!
Ja het leven is voor mij ook bij 40 begonnen, januari 40, april man onmoet, augustus zwanger en nu 5 jaar later een echt gezinnetje met man en twee kleine mannen. Ik mocht zowaar het weekend een nachtje slapen tot half 5, dat was eenmalig, want heb er alweer 2 nachten opzitten met 4 x opstaan Vandaag niet werken, dus dat scheelt. Wel heeft Jules zijn 2e tandje gekregen. Benthe, ik duim voor je. Ik hoop echt op een tweeling. Ben verder slecht bijgelezen, maar liep gisteren weer in Artis langs de ooievaars en dacht aan jullie. Er zaten er genoeg, dus wie weet helpt het.
Mogguh meiden, Hier nog steeds wat ongesteldheidsklachten. Afwachten maar. Het geheel word overschaduwd door de pijn in mijn voet Vorig jaar tijdens een bergwandeling in Zwitserland heb ik mijn grote teen wat in de verdrukking laten komen. Die nagel is er een paar weken later ook afgegaan. Nu is er een nieuwe nagel, maar die is wat misvormd, met als gevolg een ingegroeide nagel. Al een keer bij pedicure geweest. Maar nu sinds gisteren zo'n pijn, kan er bijna niet eens een sok overheen doen. Laat staan een schoen.... Mag straks naar de huisarts. Hopen dat die wat kan..Ik weet namelijk dat dat soms ook chirurgisch moet gebeuren. Ik zie mezelf zo nog niet in skischoenen schuiven over minder dan twee weken
Goedemorgen meiden! Ook hier geen tekenen dat het roze nieuws gaat worden . Vanmorgen is mijn temp weer met 0.1'C gedaald en op FF is nu een dalende lijn te zien. Alle voorgaande rondes waarin ik heb getempt is ook rond NOD een dalende lijn te zien, dus ik ga ervanuit dat ik binnen nu en een paar dagen de red devils op bezoek zal gaan krijgen Niet Leuk! En net als Bebek en Liesben begin ik nu allerlei vragen te krijgen waarom het na 5 maanden hard bezig zijn, waarvan 3 maanden tempen en vanaf het begin ovutesten, het nog niet gelukt is... Niet zozeer of ik wel een eisprong heb,maar wel vragen als 'zal alles wel goed zijn van binnen?' 'waarom lukt het ons niet?' 'wat doen we verkeerd?' 'zal het zaad wel goed zijn?' enz enz Een test kan ik dus denk ik wel laten zitten deze maand. Ik wilde er misschien 1 doen,maar ik laat het maar even zitten. Mocht aan het einde van deze week nog niets te zien zijn, dan kan het altijd nog. Sorry, even een ego-bericht..... nog niet eens en ik voel me niet helemaal happy... Mex
Niet om het één of ander, maar de ochtend dat ik positief testte ( 1 dag voor NOD) deed ik dat, omdat mijn temp wat was gedaald. En toch bleek ik zwanger. Dus mijn ervaring is, dat een temperatuursdaling nog niet per definitie meteen de komst van de rode duivels aankondigt. Ik zeg: geen bloed geeft moed!
Klopt! Ik weet dit nog, ik heb toen jou FF gezien en verbaasde mij daar toen nog over. Een heuse uitzondering op 'de regel'! Als mijn temp daalt, dan heb ik dit ook meteen in mijn hoofd! Ik dacht eerst nog, ik ga testen,maar dat heb ik nog maar even niet gedaan. Ik hoop dat het bij mij net zo zal gaan , maar ik verwacht van niet, juist omdat alle voorgaande rondes ook zo liepen. Al kan dat veranderen. Hellen, hoe gaat je zwangerschap? Kan je wat genieten? Nienke, Liesben, hoe gaat het? Bebek... inmiddels weer op zoek naar je ei? Probeer je je niet al teveel zorgen te maken of je wel of geen ei hebt?
Ik vind je temp nog prachtig hoor mex.....je moet "gewoon" even geduld hebben Hier nog steeds menstruatie-klachten. Temp is al drie dagen hetzelfde, dus daar kan ik ook niks mee. Verder net bij HA geweest (zie vorige bericht) en die heeft even in mijn teen gesneden...ik had echt even zin om d'r met mn goede voet te schoppen, maar ik hoop dat de klachten nu wat afnemen.
Hou je taai Mex! Oei Liesben, dat lijkt me flink zeer doen. Sterkte! Coto, de baby kan idd tegen de meest onmogelijke plaatsen aan gaan liggen trappelen. Soms niet fijn maar hoort erbij. Heeft Jules veel last bij het krijgen van z'n tandjes Nino?