Augustus 2008 mama's !

Discussion in 'De mama's' started by miranda4xmama, Jul 21, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Puck2008

    Puck2008 Fanatiek lid

    Dec 3, 2007
    2,641
    0
    0
    Goedemorgen!

    Ook ik had even tijd om snel bij te lezen....

    Olivier is de laatste ochtenden al om half 6 wakker :confused: , heel vermoeiend! Gelukkig slaapt hij dan als hij bij ons in bed ligt nog wel even, maar mama niet meer :(

    Zaterdagavond is hij voor het eerst door een oppas naar bed gebracht, wij gingen uit eten, en dat is super gegaan! Was even bang dat hij de boel op stelten zou zetten omdat naar bed gaan de laatste dagen ook wat minder makkelijk gaat, maar gelukkig niet.

    Overdag is hij heel gezellig en kletst en lacht de hele tijd, dat is erg leuk!

    Oke dit was even ego....

    Bobam: Werkse vandaag!

    Chantal: Jij ook werkse!

    Miranda: gefeliciteerd met Dionne haar 2e prijs!

    Linka: Mmm appeltaart! Lekker genieten!

    Mik: sterkte, doe maar voorzichtig aan!

    Lique" Dat klinkt als een hele fijne nacht! :(

    Queen Bee: Knuffel terug!


    Ik ga ook maar weer wat doen hier! Tot straks!
     
  2. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Goedemorgen meiden!

    Ik ben weer alleen, de kindjes zijn bij de oppas. Ben vanmorgen eerst nog even lekker terug in bed gekropen. Nu ga ik zo eerst maar even wat doen, er ligt veel te veel achterstallig werk, haha!

    Ik kom later nog wel even weer kletsen!
     
  3. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    Sep 17, 2007
    6,379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    ** Saai hier ** :)
     
  4. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    May 15, 2008
    4,258
    0
    0
    Rijen
    Heb wel terug gelezen, maar weinig onthouden. Matthijs is al 2 dagen erg huilerig. En papa moet slapen, want hij heeft nachtdienst, dus mama zit bijna de hele middag en avond met een krijsende Matthijs op schoot :( . Hij is ook echt moe, maar wil gewoon niet slapen. Denk dat hij een sprongetje heeft.....

    Mijn zus had op internet een hondje besteld, speciaal voor haar autistische zoon. Hij is 13 en heeft 't momenteel heel moeilijk: het gaat niet goed op school (hij moet er van af vanwege zijn autisme) en hij heeft 't moeilijk met het overlijden van mijn oom. Toen alles rond was heeft ze het hem pas verteld en gisteren zouden ze hem op gaan halen. Krijgen ze zaterdag 'n sms-je. De mensen hebben toch maar besloten het hondje zelf te houden :evil: . Leg dat maar eens aan je zoontje uit. Hij was zo verdrietig, echt zielig. Ik zou het liefst naar die mensen toerijden en ze eens goed de waarheid zeggen. Mijn zus heeft wel een boze mail gestuurd, maar daar heeft ze natuurlijk niks meer op gehoord.


    Sorry voor mijn ego-verhaal :oops:

    X
     
  5. duster2000

    duster2000 Fanatiek lid

    May 15, 2008
    4,258
    0
    0
    Rijen
    @BoBam; Hoe was je eerste werkdag?

    @Miranda; Wij willen foto's zien

    @Chantal; Dan eindelijk toch aan het werk? ;)

    @Mik; Sterkte

    @Setteke; Hier ook veel achterstallig werk (vooral de post) Maar kom er echt niet aan toe nu Matthijs alleen op schoot wil zitten :(

    X
     
  6. Linka76

    Linka76 VIP lid

    Dec 14, 2007
    9,703
    0
    0
    Duster, heel lullig! Is ook erg gekwetst voor je neef, met autisme zou je moeilijk begrijpen als het niet doorgaat! Sterkte.

    Miranda, ach, ik ben ook saai ;)

    Chantal, zaterdag hadden wij ook drukke dag was wel vermoeiend voor Jeslyn, gisteren heeft ze veel geslapen en ze ligt nog te slapen in wagen.
     
  7. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    duster wat lullig zeg, maar ja wat doe je eraan. beste niet te druk om maken is verspilde energie.

    dionne gefeliciteerd met de prijs

    linka, nee joh is niet te vroeg. ik zit wel eens aan het ontbijt met taart. weet het is slecht maar zo lekker

    chantal dat heb ik nu ook altijd hahaha
     
  8. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Zo! vaatwasser leeg, huis opgeruimd, stofgezogen, was opgeruimd en nou even een bakkie koffie!

    @ Schatje, en heeft Djayden verder wel doorgeslapen?

    @ Bobam, erg he? En weet je, het blijft zeer doen als je kleine er niet is. Ik heb het na bijna 2,5 jaar nog altijd! Succes vandaag. Ben benieuwd hoe het gegaan is! Ben je trouwens al ongi?

    @ Linka, oh wat spannend! Toen ik die foto op hyves zag had ik echt zoeits van jeetje wat wordt Jeslyn al groot! Ik zag gisteren foto's van mijn kleine meisje toen ze 2 maanden was. Jeetje wat een verschil! Enneh, jij bent niet saai! maak me gek, zelfgemaakte appeltaart! Jammer dat je zo ver weg woont.... ;)

    @ Chieffie, was dat onze Tygo van Kimm? Ik heb het niet gezien, maar eens even kijken of ik het bij uitzending gemist kan vinden....

    @ Noura, oh wat fijn! Alles goed met Anne? Wil je ook nog zo'n kleintje?

    @ Sjorsje, jeetje wat aso van de thuiszorg! Kan je ze vandaag niet bellen en even goed op hun nummer zetten?

    @ Chantalchannie, snap je wel hoor! Ik heb jaren rij-angst gehad en reed weer sinds februari vorig jaar. Alleen nu door die BI al 8 maanden niet meer gereden. Balen!

    @ Mik, jeetje, kun je niet iets om je polsen heen doen? Anders moet je eens kijken naat Tubigrip (bij drogist). dat is een buisverband met rek erin voor een beetje extra steun. En pas je wel op?

    @ Lique, oh jakkie, ik haat zulke nachten! Hopen dat het eenmalig was! Sam niks aan haar val overgehouden?

    @ Miranda, gefeliciteerd! Foto! Foto! Foto!

    @ Queenbee, jij ook een fijne dag!

    @ Puck, wat goed van Olivier! Heb je zelf ook een beetje genoten?

    @ Duster, helpt het niet als je hem laat huilen? (Of vind je me nou wel heel barbaars....?) Wat sneu voor je neefje. Was zeker geen geregistreerde fokker, want die kun je aanpakken.

    Wat zijn jullie rustig!
     
  9. Puck2008

    Puck2008 Fanatiek lid

    Dec 3, 2007
    2,641
    0
    0
    Het is hier wel heel rustig! 8)

    @ Setteke: Heerlijk gegeten, lekker bij het Steakhouse (Ribhouse Texas, volgens mij zitten er ook een paar in het noorden van het land?) Was erg lekker!

    Ik ga mijn mannetje zijn flesje geven en in bed doen. Hij ligt in de box op zijn buik maar is het zat :)

    Tot straks!
     
  10. Moniki

    Moniki Fanatiek lid

    Nov 28, 2007
    1,305
    2
    38
  11. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    Sep 17, 2007
    6,379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    Dank u dank u dank u.

    Hier de foto foto foto foto (van de winnaar):

    [​IMG]
     
  12. Sorry, geeft de KO hem geen groentehapje?
    De mijne doet dat wel, het is ronduit belachelijk als ze het niet doen! Ze snappen toch zeker zelf ook wel dat die kleintjes niet zo lang kunnen wachten?!
    Is hier niet over te praten? Anders zou ik echt bij andere KO's gaan kijken, wat een onzin...
     
  13. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    Sep 17, 2007
    6,379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    En van mijn andere meid:

    [​IMG]
     
  14. @ miranda; wat een plaatje! Heel erg mooi zeg!

    ps tygo zit in de loopstoel de trap (zit bij ons in de woonkamer) te bewonderen... Blijkbaar erg interresant....
     
  15. Linka76

    Linka76 VIP lid

    Dec 14, 2007
    9,703
    0
    0
    Miranda, ze zijn heel leuk!
     
  16. Een cheerleader, errrug leuk!
     
  17. Moniki

    Moniki Fanatiek lid

    Nov 28, 2007
    1,305
    2
    38
    He Chantal, dank je, was al bang dat ik de enige was die het belachelijk vond. Als ik dit ook van te voren had geweten, maar het is me niet verteld en het staat ook nergens... Ik had zelf ook al zoiets van dat ik maar op zoek moet naar een andere opvang, maar ja, die wachtlijsten he... Ben er ook echt een beetje radeloos van....
     
  18. Linka76

    Linka76 VIP lid

    Dec 14, 2007
    9,703
    0
    0
    Nou ja, sorry hoor, het is jullie keuze en jullie kind en ze moeten gewoon om 16.00 uur geven, het is jouw wensen en daar moeten ze rekening meehouden!
     
  19. Moniki

    Moniki Fanatiek lid

    Nov 28, 2007
    1,305
    2
    38
    dat leek me inderdaad ook wel de bedoeling van de KO, Linka! Maar zij denken daar schijnbaar anders over...
    Baal hier zo van! Het gaat net zo lekker met z'n schema en dan gooit 1 dagje opvang roet in het eten.
     
  20. Diana81

    Diana81 Bekend lid

    Mar 4, 2007
    881
    0
    0
    Goudsmid
    Weert
    Vrijdag had ik tijdens het werk (werk samen met mijn zus) mijn schoonmoeder aan de telefoon. Mijn man had net aan haar verteld dat ik weer zwanger was. Ze zei proficiat en ik zei dankjewel. Verder heb ik het telefoon gesprek kort proberen te houden omdat mn zus erbij zat. Nadat ik opgehangen had vroeg ze: Wat dankjewel? Ik: "Niks" Zij: "wat niks." Ik: "Hou op, dat zeg ik nog niet". Zegt ze: "Nog niet? Je bent toch niet weer zwanger hè?" Ik: "Jawel"(met een big smile). Zegt ze: "Vind je dat niet een beetje te snel?" Ik zei:"Dat is nou niet het antwoord waar ik op hoopte."
    En toen was het stil. Het was 3 uur, en ze heeft de hele tijd niks meer gezegd. Tot 6 uur moesten we samen werken en het was gewoon een doodse stilte. BAH!
    De volgende dag zei ze wel: "Sorry van gisteren".
    Ik zei: "Is al goed, maar je bent toch wel blij voor me?" Dat was ze toch wel, maar ze was er erg van gesachrokken.
    M'n ouders, schoonouders en vrienden hebben allemaal heel positief gereageerd. Maar sommigen moesten toch ook nog even erbij zeggen: Sow! jullie laten er geen gra over groeien. Blerg, dat weten we nu wel. Vind ik niet leuk om te horen.
    Ik geloof het zelf pas echt als ik de eerste echo heb gehad, en die is pas 18 maart! Pfoeh, duurt nog lang.
     

Share This Page