goedemorgen allemaal. @ricmar: bloedverlies hoeft niet altijd wat te betekenen te hebben. Hopelijk is alles goed. Succes straks met de echo. @werknaam: de onze noemen we Babe @nieuwe dames: welkom en gefeliciteerd Nou misselijkheid is hier nu ook 's nachts dus ik heb de halve nacht niet geslapen. Ga zo de dokter maar bellen. Verder heb ik zo college dus ik kom vanavond pas weer buurten denk ik. Fijne dag allemaal
Hallo dames Ik hoop dat jullie gelijk hebben maar mijn gevoel zegt wat anders, heb de helenacht hevige krampen gehad nog erger dan een menstruatie Bloedverlies is minimaal maar wel helder (roze). Het zit me niet lekker, moet om 11.50 bij de gyn zijn, maar kan jullie pas na 17 uur uitslag geven. Ik meld me zo spoedig mogelijk weer.
Zusterrosa welkom en gefeliciteerd! Hopelijk doet je beeb het nu helemaal goed! He Ricmar wat naar dat je zelf zo'n slecht gevoel hebt... Ik blijf toch hopen op een mooie echo voor jou! Maia, ik hoop dat de dokter een oplossing voor je heeft! Want dit is wel erg vervelend en belemmerd je eigen functioneren!
goedemorgen meiden, Jeetje wat kletsen jullie veel Ben behoorlijk misselijk dus lees wel mee maar typ niet zoveel haha @ricmar, meid hoop dat het allemaal goed komt @de rest, hoe is het hier? Liefs Maaike
24 oktober uitgerekend van onze 1e! hcg waarde zat gister op de 80 en de gyn zei dat dit goed was, heb er zelf geen verstand van hahaha.
Hoi meiden, Nou, ik geloof dat ik me ook mag melden hier. Gisteren wilde ik een test doen, gewoon om te bewijzen dat ik niet zwanger was. En de CB-digitaal zei zwanger....Later nog een KV test gedaan, en daar een heel licht streepje. En dat terwijl ik twijfelde of ik wel een eisprong had gehad! (FF kon hem in ieder geval niet vinden). Vanmorgen weer een CB-digitaal gedaan en weer zegt ie: zwanger. Dus dan zal het wel Ik weet niet goed wanneer ik uitgerekend ben, ik gok 26 oktober. Volgens mijn eigen berekening zit ik nu op 16 dpo, dus ben ik nu 4 weken en 2 dagen. Toch? Nou ja, goed, is ook niet zo belangrijk. Ik vind het allemaal erg spannend. Ik ben "al" 37 en dit zou ons eerste kindje worden.
jeetje zeg.. heel erg spannend dus.. jammer dat we pas na 17 uur uitslag krijgen... ik hoop zo voor je dat het goed zit!
Goedemorgen meiden, Voor de dames die een echo hebben vandaag heel veel succes! Ik ben al op mijn werk ga proberen af en toe te kijken maar dat zal niet mee vallen Alle nieuwe dames van harte welkom en gefeli. Maia wat vervelend dat je misselijk bent hopen dat de ha een goed middeltje heeft. Pixel heel veel succes, duim voor je Werkse allemaal
@ ricmar blijf voor je duimen meid! @ maia ik denk dat ik ook maar een abbonoment neem op de wc pot vanacht en vanmorgen was het ook weer raak :sick: Meiden die vandaag een echo hebben veel succes! Ik ben weer werken tot vanavond!
Dames die misselijk zijn: ik heb gister met de dokter gebeld, omdat ik de hele dag door een misselijk gevoel heb en ook nog een dochtertje hier heb natuurlijk van 7 maanden.. Ik krijg nu zetpillen voorgeschreven.. Volgens mij emesafene! Ik hoop dat het helpt, want zo misselijk zijn en dan ook nog een kleintje in huis, is niet niks!
even heel snel want ik heb zo college. Ricmar: heel veel sterkte vandaag. Heb dokter gebeld maar ze geven niets tot het echt zo erg wordt dat ik echt na alles wat ik eet moet spugen en als ikgeen vocht meer binnenhou dus ik moet nog even volhouden. Het is niet anders
Goedemorgen iedereen, @ Ricmar: heel veel sterkte en succes, ik zal voor je duimen! @ Maia: hopenlijk weet je huisarts iets waardoor je weer wat beter kan functioneren. Voor alle meiden met een echo: heel veel plezier en geniet ervan, ik hoop dat er iets moois te zien is Verder hier weinig nieuws aan de zon, behalve dat ik zo met de buurjongen naar zijn werk ga, omdat hij een zoemertje in mijn auto gaat inbouwen. Ik sta steeds met een lege accu omdat ik mijn lichten vergeet uit te doen . En de rest van de dag druk met m'n kleine mannetje hier, en m'n (ook zwangere) vriendin komt ff buurten
Hoihoi, Ik moet hier precies vaker komen kijken jeetje wat gaat het hier vooruit met het aantal paginatjes!Kan niet bijhouden met lezen hihi. Aan alle meiden die in de onzekerheid zitten: we duimen en hopen mee dat alles in orde blijft! Aan alle misselijke mama's: tandjes bijten!Hopelijk zijn we die misselijke periode snel voorbij en kunnen we genieten! Aan alle nieuwe oktober mama's: dikke proficiat. Hier zijn we volop aan het aftellen naar die 2e maart voor de echo. Ben zo nieuwschierig! Mijn BH's zijn al wat naar de kleine kant aan het worden binnenkort maar eens de zw.-schaps BH's boven halen Ook de broeken beginnen zo stilaan te knellen.Vooral 's avonds moet die knoop echt los hihi! Ook hier vooral in de namiddag en de avond misselijk.(raar he dacht ook altijd dat dat iets typish voor de ochtend was...) liefs xxx
Goedemorgen allemaal, Rixmar hoop dat alles goed is! Ik heb vannacht slecht geslapen, steeds een rommelend gevoel en krampjes in mijn buik! Ik hoop dat alles gewoon goed is en dat dit erbij hoort. Misschien let ik nu ook wel tevel op dingen. Ik was steeds s'avonds misselijk maar dat heb ik nu niet meer dat is wel fijn maar dan toch bang omdat ik dat niet meer heb dat het er niet meer zit. Iemand ervaring mee? Liefs Lynn
Hier Bert... Mijn man en ik hebben ooit (voor de grap!) gezegd dat als we 2 jongetjes krijgen dat we ze dan Bert en Ernie noemen. Toen ik zwanger was van Senna noemde we d'r Ernie. Dus nu zit er een Bert in m'n buik...
Volgens mij houden we hier een lijst bij toch? Doen jullie dat ook via een link? Ik weet van de Juni en Augustus mama's dat ze daar van alles in bijhouden ... er staat een agenda bij, buddy's, of het een jongen/meisje wordt etc.
Goedemorgen meiden, @ Ricmar, die krampen in combinatie met bloedverlies klinken niet zo goed Ik zal voor je duimen dat het toch loos alarm is [-o< @Maia, jammer dat de ha je pas wat wil geven als het echt onhoudbaar is... Sterkte! @ naam voor de kleine, er is er nog niet echt een ingesleten, ik heb het vaak over onze kleine, onze frummel etc. Maar mijn man noemt het consequent Junior @ Sylvia, we hebben hier ook een externe lijst Trutje houdt deze lijst bij, als je er op wilt kun je haar pb'en. Daar staat idd op wanneer je uitgerekend bent, waar je gaat bevallen of je fv of bv gaat geven, hoeveelste kindje, of je het geslacht denkt te weten, de verjaardagen van de moeders als ze dat willen afgeven. Het buddy gedoe komt pas later... @ all, het gaat hier vooralsnog zijn gangetje, de gebruikelijke kwaaltjes houden aan maar de misselijkheid valt over het algemeen erg mee , ik kan het meestal wegeten . Mijn man was wel verbaasd over mijn buik. Hij voelt volgens hem heel hard aan. en mijn borsten vindt hij heel mooi nu ze twee keer zo groot zijn geworden, hij durft er alleen niet aan te zitten wat maar goed is ook
Goeiemorgen allemaal, Wat droom ik veel zeg! Iedere nacht hele verhalen en allemaal zo gek..Het maakt ook niet uit hoelaat ik naar bed ga, ik ben zowieso moe.. Ricmar: Heel veel succes met je echo. Ik hoop het beste voor je! Ik noem de kleine ''one little Davide'' vernoemd naar mijn vriend dus..In het engels omdat ik zo communiceer met mijn Italiaanse vriend.