weer een vraagje van mij heb net recept thuis gekregen van de kinder arts. losec en motilium (domperidon) is hier iemand bekend mee? want ik las op i'net dat die domperidon kan leiden tot extrapiramidale stoornissen? wat houdt dat in? en is dit wel verstandig dan? wordt er niet echt vrolijk van en durf niet zo goed toe te dienen. hoe reageerde jullie kleintjes erop?
hey hey extrapiramidale stoornissen zijn bewegingsstoornissen. over het algemeen als ze dat krijgen gaat het ook snel weer over.. mijn kleintje heeft het nog niet gehad dus kan je geen ervaring geven... anders bel je voor de zekerheid. maar ik denk dat ze dan zeggen dat ze het anders niet gegeven hadden, maar probeer het misschien goed voor je gemoedsrust sterkte en succes ermee
hier heeft mijn zoontje maandag 1x domperidon gehad (hij had sinds het weekend last van overgeven diarree en koorts) wilde het ook niet geven in het begin dacht aan al die bijwerkingen maar vond het zo zielig dat hij bleef overgeven heb het hem toch gegeven. Ik heb eigenlijk niet veel gemerkt van bijwerkingen. Ging goed hier.het overgeven was wel een dagje gestopt. nu is het vanzelf over (hoop ik). maar hij was al ziek dus mischien dat het daarom niet is opgevallen ps:was ook op doktersrecept
haha ja ik denk ook dat ze dat gaan zeggen, maar ik las ook dat ze er meer krampjes van kunnen krijgen terwijl ik het arme schaap juist wat rust in zijn buikje gun,maar goed in combinatie met losec zal het dan wel meevallen?
jammer als ze krampjes krijgen, als ze al zon last van hun buikje hebben he? toch is losec een middel wat maagzuur e.d tegengaat, dus hopelijk ook de krampjes. misschien datr ze daarom losec erbij hebben gegeven? succes!
hier 1 x ervaring met motilium. Ons dochtertje was volgens mij pas 3 of 4 maanden en gaf ontzettend veel over en had diaree. We hadden al veel contact met de hap gehad en opeens belden zij ons terug: we hebben overlegd, uw kindje is wel erg jong om zoveel kwijt te raken, we hebben een medicijn uitgeschreven. Het was motilium om het vele braken te stoppen. We hebben het 1 keer gegeven en daarna heeft ze niet meer gebraakt. Later is ze gezien door een andere arts en die vond het raar dat dat was voorgeschreven. Ze vond het geen middel voor zo´n jong babietje.. Tja, daar stonden we dan... gelukkig ging het toen beter maar anders had ik het wel lastig gevonden om alsnog motilium te geven. Overigens reageerde mijn kind niet raar op het middel. laat je goed informeren! beterschap voor je kindje, Amber
Ja hier ervaring ermee Mijn zoontje kreeg het dagelijk ivm reflux. Hij heeft geen last gehad van bijwerkingen. Hou rekening ermee dat niet ieder kindje het natuurlijk krijgt het staat er als waarschuwing dat het zou kunnen gebeuren. Als het gebeurd direct stoppen en contact opnemen met de ka. Wel slordig dat zowel de ka en apotheek dit niet heeft verteld aan jullie.
Dano heeft een paar maanden motillium gehad in combinatie met losec. ben niet te spreken over motillium omdat Dano er onrustig van werd en dan met name snachts. Toen hij ermee stopte was hij meteen rustiger. maargoed al met al heeft het Dano wel geholpen omdat het eten sneller verwerkt werd door zijn darmen.
wij krijgen 2x 10 gram losec motilium wou ze hier ook niet aan i.v.m. de leeftijd. losec heeft goed geholpen
Hier ook aan de losec en motilium gezeten. Motilium ben ik na twee maanden mee gestopt en Losec heeft mijn zoontje nog lang nodig gehad. Daar kan hij pas sins kort zonder mee. Nutriton heeft hij nog steeds nodig in zijn flesjes. Soms minder ik de nutriton in zijn sapflesjes, maar dan komt de appel-watersap er voor een deel toch weer uit. Met Motilium ben ik overigens in overleg gestopt omdat ik niet het idee had dat het werkte. Zonder Losec was het hier een drama, dat merkte ik al na één vergeten dosering. En inderdaad: na het stoppen met Motilium hier geen verschil te merken.
ik snap iets niet helemaal, rico trekt wel vieze gezichten met het spugen maar hij huilt HELEMAAL NIET veel echt serieus ik snap er geen bal van, hij spuugd zich een breuk, groeit daardoor ook niet maar huilen ho maar