Ben benieuwd waar jullie getrap voelen en of je ook weet hoe je kindje ligt... Ik voel namelijk bijna altijd rechtsonderin lekker gebeuk, soms iets erboven nog steeds rechts maar hoogte onder de navel.... Vk zei van de week wel dat de kleine cbibi ligt (hoofd beneden in bekken) , maar kan me haast niet voorstellen omdat ik dus beneden van alles voel; toen twijfelde ze zelf ook of het niet de billen waren...Of kan je handjes ook voelen? en voel vaak rechtsboven tegen me ribben iets enorm groots...hoofdje/billen
ik voel met name onderin mijn buik bewegingen. Soms ook ter hoogte van mijn navel. Vandaag voel ik steeds iets aan de rechterkant onder mijn ribben. Ik kan ook niet naar voren leunen want dat heb ik het gevoel als of er iets in de weg zit.
overal, ze ligt al wel met haar hoofdje naar beneden sinds een paar weken maar ze strekt haar beentjes regelmatig richting mijn ribben, auw!, en ik voel haar armpjes ook links soms rechts onderin, knietjes zitten volgens mij precies onder mijn navel, dat voelde ik zo en was op de groeiecho ook te zien
De echo's hebben bij mij uitgewezen dat het hoofdje naar beneden ligt, maar nog niet vast. Ik voel voornamelijk druk/schuiven/porren rechtsboven in mn buik.... vooral mn ribben moeten het ontgelden. Als ik op mn zij lig dan voel ik allerlei gepor in mn zij/liezen. Dat moeten dan volgens mij de handjes zijn.
Dat laatste heb ik dus ook precies; moet dus echt rechtop zitten door die bult onder mijn ribben! Naja wel weer goed voor de houding
Ik hier overal.. Nou zit mijn baarmoeder vrij hoog en met dit termijn kan het beebje ook nog alle kanten op draaien he.. En dat doet ze geregeld..
voornamelijk vanonder rechts, hij ligt dan ook met de beentjes naar beneden.... voorlopig trapt hij nog niet te hard maar dat zal nog wel komen hihi!
Tot deze week voelde ik de bewegingen vooral in mijn linker bovenbuik. Maar deze week ineens laag in mijn onderbuik! Erg grappig. Ik vind het wel een heerlijk gevoel hoor. Nog maar een paar weekjes en dan moet ik het missen. Al ben ik ook erg nieuwsgierig naar de kleine de deze schopjes geeft!
Ik voel de schopjes vrij bovenin mijn buik denk 5 cm boven de navel aan de rechterkant. Baby licht goed met hoofdje naar beneden. Ik denk trouwens dat je handjes ook wel kunt voelen hoor. gr vruchtje
Hier voelde ik altijd iets naast mijn navel (rechst)vooral. Toen opeens wat lager en ook iets geks in mn linkerzij. De eigenwijs lag eerst met zijn hoofd in mijn bekken, maar bleek vanochtend dat hij dwars is gaan liggen met zijn rug tegen mijn rug aan. Hij is echt superdruk en in deze positie is het toch een stuk zwaarder voor me... Zo zie je maar, ze draaien alle kanten op
Helemaal onderin dat zijn de handjes (gezien op de echo) waar de baby hard mee stompt! En linksboven mijn navel met de beentjes.
Bij mij precies hetzelfde als Zogelukkig. En dan aan de rechterkant van me navel af een toen een bult van zijn billetjes
Sinds deze week heeft ze mijn ribben ontdekt :S Ik voel haar metname vlak onder mijn borsten bij mn ribben. Als ik lig dan in mijn zij de pineut haha
Nou, dat klinkt allemaal als ware mishandeling/marteling! Er staat mij nog wat te wachten. Ik voel alleen nog zeer subtiele klopjes..
ik kan ook niet meer onderuit hangen nu haha ik voel de kleine net onder mn ribben aan de rechter kant ook.. soms best vervelend gevoel al als ie tegen mn ribben aan schopt..
ik voel wel schopje en stompen maar echt nog niet zo hard dat het echt pijn doet hoor! al ehb ik wel het idee dat het steeds meer richting vagina gaat het gestomp meer naar beneden. maar het is nog niet echt hard, soms wel dan denk ik oooohhh maar dat is een engele trap of schop de rest is goed te doen hoor. (misschien komt dat nog wel bij mij dan)
Haha, doet me terugdenken! Ik voel nu nog niks, maar de eerste was behoorlijk actief. Ik had een kleine buik, kon met 8 maanden nog makkelijk bij mijn tenen (en lenig ben ik niet!) Mensen schrokken wel eens, meestal ging m'n hele buik heen en weer. Ze trapte zelfs mijn vriend wakker als ik tegen zijn rug aan lag! En als ze een bui had strekte ze haar armen en benen tegelijk... heel fijn. 's ochtend moest ze vaak m'n blaas hebben, 's avonds hoger. En ze reageerde heel erg op aanrakingen van de buitenkant. Dat hielp wel als ze heel druk was, dan aaide ik (of mn man) mn buik en probeerde ze dr billen in mn hand te leggen. Ja, nu ik weer terugdenk kan ik me herinneren dat ik soms gewoon stil moest staan en wachten tot ze rustig werd voor ik weer verder kon lopen. Wát een druk kindje! Ze heeft ook heel veel en lang in de slendang (soort draagdoek) gehangen. Lichamelijk contact was erg belangrijk. O, wat leuk! Kan niet wachten tot ik deze ga voelen!