Ik zag Vivi (Bryan) en Debora (Finn) ook op de lijst staan. Nou is er bij mij iets blijven hangen over Debora dat ze niet kwam omdat het niet met ov te bereiken was. En voor Vivi was het moeilijk in te plannen of zoiets. Voor de zekerheid moeten de meiden zelf nog maar even reageren. Ik wil deze week toch wel een kleinigheidje gaan kopen, maar moet dan wel zeker weten of de lijst zo goed is
Ik neem ook nog een taartje mee, maar die is niet zo groot hoor.. Denk niet dat het teveel is hoor, wil wel van alles een stukje proberen
Zo dat is lekker! Voor mij een uurtje rijden, dat is ook nog te doen! En ik heb sinds kort een radio in de auto, dus is helemaal leuk!
Ik ben aan het kijken voor schoentjes voor Sofie. Ze gaat nu steeds meer lopen, en haar slofjes zijn bijna versleten en bijna te klein. Ik heb hele leuke gezien. Ik zal even proberen een plaatje hier te plaatsen. Maar ik en computers...Dus ik weet niet of het gaat lukken
Hebben jullie nog lekkere succesrecepten? Je weet wel, een recept dat net even anders is dan anders... Ik maak bv graag een lauwwarme Mexicaanse salade of een ovenschotel met kabeljauw, tomaat en een tonijnsaus. Ik wil weer wat nieuwe dingen gaan uitproberen dus verras me!
Schoentjes... Dat is hier nog lang niet aan de orde! Julia kan zicn sinds een week optrekken aan de bank en nu probeert ze heel voorzichtig een metertje te schuifelen. Ze loopt aan 2 handen wel al hele einden, maar ik zie haar echt nog niet zelf haar evenwicht bewaren.
Sommigen maar een half uurtje rijden? Of een uurtje? Wauw! Maja, we wonen in het verkeerde deel van het land! Wij doen er misschien wel drie uur over! ! ! ! ! ! ! ! En over dat auto rijden. Ik ben gewoon een miep hoor! Volgens Erik gaat het heel goed en ik rij elke dag wel! En het gaat al steeds beter! Dus het komt ooit wel goed met mij! En drie uur is prima Mrijn... Ik zit me nu te bedenken... Drie uur heen rijden, drie uur feestje, drie uur terug rijden! Maja, we zijn niet goed wijs! Hahahah!
Deze zijn ook leuk, maar misschien een beetje te druk. http://www.omoda.nl/shop/productdetails ... 4-cw05.htm
Mrijn, als ik eters krijg, maak ik vaakt een hartige taart... Altijd een succes. En je kan hem iedere keer anders maken met verschillende ingrediënten. Leuke schoentjes Meiske! Alleen ik vind ze niet heel speciaal ofzo. Wel praktisch, ze passen overal bij!
zow ben ook weer thuis, heb voor bryan nieuwe schoentjes bij de hema gehaald , een snoopy dekbed overtrek van de centjes van opa en oma en hij heeft van een vriendin van mij een blokkendoos gehad , het was heel gezellig ,bryan was op de terug weg achter op in slaap gevallen @ mrijn , wel statsion is het dichtste bij dan , en nee ik kom alleen als bryan dan bij een van de andere in de kinderstoel kan , anders niet , snelweg vind ik te riskant ..
Sofie zit nu te spelen met een pakje rozijntjes. Allemaal in het bakje, en alles weer uitkiepen, bakje weggooien, he dat maakt ook een leuk geluid! En alles weer in het bakje. Zo komt ze de middag wel door