Voor degene die kolven: hoe doen jullie dit 's nachts? Ik ga als ik ons zoontje hoor huilen kolven en geef hem dat daarna. Ik heb het idee dat dit niet het handigst is. Maar naar beneden gaan en een flesje gekolfde melk klaarmaken lijikt me ook weer niet zo handig. Hoe doen jullie dit?
Ik heb de eerste week fulltime gekolft en bij mijn zoon een paar maanden fultime gekolft. Ik had altijd de nachtvoedingen in de koelkast staan (was in het begin z'n 80/90 cc en ik kolfde met gemak 150 per borst savonds. ) Ik gaf de voeding of mijn man en dan kolfde ik erna zelf nog af voor de ochtend. Was wel erg wakker daardoor maar ik vond het niks om mijn kindjes te horen huilen terwijl ik aan het pompen was (handkolf) om ze te kunnen voeden ik bedoel ik laat ze daar niet op wachten!
Ik zou ook eerst iets opwarmen en daarna pas gaan kolven. Of je man laten voeden en jij meteen kolven, dan ben je het minst lang bezig. Maar het makkelijkste en snelste is natuurlijk je kindje aan de borst. Is er een reden dat je niet 'live' kan voeden?
Het kolven gaat bij mij bijna net zo snel als een flesje warm maken, dus vandaar dat ik het zo doe! Bv lukte niet goed, maar gisteren wel weer 2 keer gelukt! Maar het blijft een strijd en dat wil ik hem 's nachts niet aandoen!
Nee begrijp dat heel goed. Maar dan kolf je zeker best veel? ik had/heb een handkolf en kreeg daar wel 150per borst uit of meer zelfs de eerste week al.. Maar was daar echt wel een half uur mee bezig!
Meestal voed ik em Live 's nachts, maar als ik ziek ben of erg vroeg op moet dan gaat m'n vriend een afgekolfd flesje beneden klaarmaken en geeft ie in de tussentijd Kevin de speen even (dan is ie eventje stil/rustig)
ik kolfde 's nachts niet in het begin. Ik redde dat net qua voeding kolven overdag. zo kon mijn man ook gerust voeden 's nachts en ik een keertje doorslapen. Ik warmde dus altijd voeding op 's nachts. even een opsteker wellicht, mijn meissie wilde ook niet aan de borst, dus ik heb 6 weken fulltime gekolfd, daarna heb ik haar toch aan de borst gekregen! dus wellicht gaat het lukken!
Pff respect voor de fulltime kolvers die dat zo lang hebben volgehouden zeg! Ik vond het een regelrechte hel! Maar goed, inderdaad eerst voeden en daarna kolven Maar dan moet je inderdaad wel eerst een flesje warm maken, al vond ik dat een kleine moeite.
Ik weet niet hoe je het flesje opwarmt maar een flessenwarmer naast je bed met het afgekolfde flesje van voor je ging slapen? (je mag het een paar uur op kamertemp bewaren nadat je het hebt afgekolfd). En terwijl het flesje opwarmt kun je kolven met de kleine bij je zodat als flesje warm is je dirct kunt voeden! Kan je man lekker doorslapen en jullie ook zodra het voorbij is. Succes! En petje af dat je kolft zodat je kleine toch BV krijgt! Hoop dat het snel volledig lukt! Succes!