Je kunt niet neerstorten doordat een ander vliegtuig 2 minuten van te voren turbulentie heeft veroorzaakt...
Ik heb het slechts verduidelijkt omdat iemand er naar vroeg en ik behulpzaam wilde zijn. De racistische inhoud was geenzins de overtuiging van de persoon die het hier plaatste, noch van mij.
Ik weet wel dat je in die turbulentie kunt raken en dat het behoorlijk eng kan zijn. Mijn vriend heeft dat eens meegemaakt. Het halve vliegtuig in paniek. Er moest zelfs een ambulance aan te pas komen. Dat kwam ook doordat hij te dicht op zijn voorganger zat.
als je piloot bent wil dat niet zeggen dat je expert bent hoor. Mijn halve familie werkt in de luchtvaart. zowel via het leger als via maatschappijen. Maar dit is geen wedstrijdje wie het nou beter weet. We horen vanzelf wat het is geweest als de zwarte doos nagecheckt is.
Volgens mij kunnen het wel 100.000 dingen zijn! Mijn broertje heeft vandaag een kaartje gekregen met een foto van de commandant van Schiphol. Met een stukje tekst erop, dat hij trots is op iedereen die mee heeft gewerkt, echt lief.
wendyp heel veel respect ook voor je broer hoor en de mensen die geholpen hebben. denk dat je dit nooit vergeet
knap dat jouw broer dat kan zeggen aangezien ze vanmiddag pas met de eerste resultaten komen. Hadden ze miss. jouw broer moeten sturen ipv dat gespecialiseerde team. Ik ben benieuwd wat er vanmiddag uit gaat komen. En ik heb ook heel veel respect voor de mensen die daar hebben staan helpen.
Ik bedoelde ook niet dat degene die het plaatste of degene die het verduidelijkte, achter de inhoud van de tekst zou staan. Maar meer dat de geplaatste link, niet de inhoud heeft, waar zwangerschapspagina achterstaat en uit wil stralen. Vandaar dat het verwijderd is.
het is duidelijk geworden, de hoogtemeter was kapot. http://www.nos.nl/nosjournaal/artikelen ... entie.html
Een kapotte hoogtemeter. Wat moet je daar nu opzeggen. Neerstorten van vliegtuigen heeft meestal een technische en menselijke oorzaak. Ben ooit kennissen verloren in de crash van Swissair boven Rhode Island. Ook zo'n domme 'fout' geweest toen. @Mila, nee, zo bedoel ik het niet....
en in dit geval dus ook: Technisch: hoogtemeter naar de stront Menselijk: Piloten hebben er niet eerder gehoor aan gegeven