Twijfel..

Discussion in 'Eerste symptomen' started by linda2008, Mar 4, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Hallo,

    wij hebben nog geen echte planning voor nu om zwanger te raken, maar niet geschoten is altijd mis, en wie weet heeft iemand hier een goed advies.

    In de stopweek v/d pil ben ik niet ongi geworden. Ik heb de pil daarna ook nog niet weer geslikt. Na 2 week kwam er dan iets opgang (Vorige week dus "ongi").
    Heeft een dag of wat licht gebloed en dat was het. Ook had ik last van erg pijnlijke tepels.
    Ook is mijn afscheiding ineens erg veranderd, en afgelopen week vooral erg veel. Had ik eerder nooit zoveel last van.
    Mn buik voelt wel vreemd, heb met name 's avonds steken in het midden van me buik, overdag meer na de zijkant. Ook heb ik zo af en toe kramp.
    Ook heb ik nogal last van een klotsbuik om het maar zo te noemen.

    Vanmiddag had ik een heel klein beetje (Gok een theelepeltje) bruinig bloed.

    Reden voor een testje? Afwachten? Of naar de dokter?
     
  2. Jess89

    Jess89 Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    2,039
    1,744
    113
    Hey Linda!

    ik zou maar een testje doen als ik jou was.. ben je gelijk zeker ;)
    maar je bent aan de pil dus? ben je er een vergeten?
     
  3. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Ja dat is zo, maarja ik maak mezelf wijs dat er toch niks is haha, (Ik denk, dan had ik dat wel gemerkt, terwijl ik weet dat dat niet altijd hoeft)
    Nee niet vergeten, maar in het weekend nog wel eens slordig, ('s avonds ipv 's ochtends) We hebben het een tijdje rustig aan gedaan op sexueel gebied (Vraag me niet waarom
    :) ).
    Heb 's avonds gemeenschap gehad, en volgende dag gestopt.
     
  4. Musty

    Musty VIP lid

    Jul 2, 2008
    10,414
    0
    36
    het kunnen ook ontpillings verschijnselen zijn ;)

    maar als je zeker wilt zijn, bij de kruidvat heb je 2 zs testen al voor 5 euro 8)
     
  5. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    En, heb je al getest? Ben benieuwd!
     
  6. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Nee heb nog niet getest. Ik had de klachten ook al in de stopweek, dus ontpillen weet ik zo net nog niet.
    Werd vanmorgen wakker met een zeurderige gevoel bij me heupen/bekken?
    Ook last van buikkrampen/pijn, en nu bloed ik weer wat.
     
  7. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Dat gevoel bij de heupen/bekken heb ik ook sinds ik zwanger ben. Wil je geen valse hoop geven, kzou zeggen ga toch maar even testen. Dan weet je het zeker!
     
  8. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Haha ik weet het, ga van het weekend de stad in, haal ik dan wat op (woon in een dorp dus dan heb je gelijk praatjes)
    Ik had trouwens vanmorgen alleen wat bloed bij het afvegen met veel afscheiding, niet veel.
    En nu is het bruin van kleur, heb 's avonds als ik op mn zij lig, ook veel last van maagzuur, en dat heb ik nooit, maar voel me niet echt anders dus tja. Heb nu ook weer last van me buik, maar echt onderin. normaal met ongi heb ik er haast tot nooit last van.
     
  9. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Spannend!

    Laat maar even weten hoe het gegaan is! :D
     
  10. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Ja jullie vinden dat echt moet testen? :)
     
  11. Jess89

    Jess89 Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    2,039
    1,744
    113
    Ja ik zou testen als ik jou was.
    Wel spannend natuurlijk, maar dan weet je het ten minste en zit je niet meer zo in onzekerheid!
    Succes!
     
  12. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Ja vind het best spannend nu.. Maar ben ook bang dat ik de buikpijn me inbeeld, terwijl ik toch echt met vlagen wat last heb.
    "bloeden" is nu trouwens ook weer weg, was dus alleen vanmorgen toen ik wat last van me onderbuik had.
     
  13. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    :confused: Oef morgen weekend..
    Had weer wat bruinig bloed met afvegen, dus nu al dag 3 dat ik zo nu en dan een streep heb. vanmorgen en wat last..
    Hele dag goed gegaan en nu na het eten weer last van me buik.. Ik was ook aan het koken en kreeg een opvlieger o.i.d. haha.
    Als ik niks voel denk ik zal wel niks zijn.. Maarja als de buik weer begint haha
     
  14. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Nou helaas het weekend niet de stad in geweest dus nog even geduld.

    Ik heb geen bloed o.i.d. meer gehad, maar wel veel afscheiding, nu dus al een week of 2?
    Ik moest vanmorgen een uur staan door werk, en kreeg erg last van me rug (Links onder, boven me bil, richting me bekken/heup), nu ik even zit trekt het wat weg.
    Ook buik is erg onrustig, met name 's avonds. En dan vooral aan de linkerkant? Overdag voel ik het wel, maar 's avonds ook wat stekerig
    Ik was 5 kg kwijt geraakt (Bewust) moet nog meer haha. Maar me broek zit nu gewoon weer strak, en de kilo's zijn er nog steeds af.
    Dus blijf nog even in spanning.
     
  15. blommeke

    blommeke Actief lid

    Mar 6, 2009
    470
    0
    0
    Oosterhout
    spannend spannend ! laar snel iets weten ?

    dat je zelf het gedult kan hebben hihi ik was allang naar de stad gereden hahaha.
     
  16. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Haha ja vind ik ook erg knap van mezelf.. Aan de ene kant spookt het door me hoofd van zwanger..En andere kant denk ik van, joh dan had ik veel meer moeten merken haha. Helemaal als ik geen last van rug of buik heb, denk ik van joh stel je niet zo aan.
    Maar jullie denken dat er dus wel een kans is op zwanger te zijn?
     
  17. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Nou hoop vanavond of morgen op meer duidelijkheid, dan zal ik het ook even melden..
    Ik voel me nou niet echt zwanger o.i.d. Maarja zeg nooit nooit..
    Ook heb ik na een week bijna geen afscheiding meer hebben gehad, nu weer heel erg veel, anders heb ik dat dus weinig tot bijna nooit.
     
  18. 1984

    1984 Niet meer actief

    spannend laat je het wel even weten?

    succes

    Groetjes
     
  19. linda2008

    linda2008 Lid

    Nov 1, 2008
    30
    0
    0
    Nou heb getest (Met de clear blue) Als we heel goed keken, zagen we een iniminie streepje (Kruisje dus), Maar wie weet verbeelding? Ik wacht nog even een paar dagen/week en dan nog 1.
     

Share This Page