Augustus 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Daan78, 18 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    oh sorry Jessi, misschien niet goed om dat te vertellen van de hypo.. :oops:
    maar ik neem aan dat jullie het al hebben laten uitzoeken?
     
  2. ivje

    ivje Actief lid

    12 mei 2007
    349
    0
    0
    oss
    Ik dat dat wij het dit weekend lekker rustig aan gaan doen. Laatste tijd erg druk geweets en ik blijf maar moe. Denk nog bijkomen van de carnaval.
     
  3. MamaJess

    MamaJess Niet meer actief

    Bedankt voor de felicitaties. Kan het nog niet echt geloven.

    annie22: het huis staat inderdaad op funda, zal de link even opzoeken.

    conijn: ik mag ook de 19e ja, ik ben dan precies 20 weken. Zijn we de eersten of zijn er meiden die al eerder mogen?

    marieke: ik heb zelf bij een van de grotere banken op afdeling hypotheken gewerkt (ook opleiding gehad tot hypotheekadviseur) dus weet wel wat we kunnen verwachten. Voordeel bij ons is dat de koopsom heel laag is (190.000), en dat er veel verbouwd moet worden. We hebben erg veel spaargeld, dus we betalen de verbouwingen zelf, op die manier kunnen we een lekker lage hypotheek afsluiten (waarschijnlijk 205.000, onder NHG). Daar verwacht ik dus geen problemen mee.
    Vervelend dat het bij jullie zoveel moeite heeft gekost!

    Over het weekend: ik ga straks lekker uit eten om het te vieren, zaterdag bij vrienden langs, zondag lekker niks (fantaseren over ons huis). En dan maandag voor de eerste keer zwangerschapsyoga!
     
  4. LadyJenn75

    LadyJenn75 Actief lid

    19 dec 2008
    190
    0
    0
    Zo hee er is weer lekker veel geschreven hier, gezellig :D

    Om ff terug te komen op bepaalde dingen:

    Conditie: Is bij mij ook helemaal verdwenen. Ik hijg wat af. Ik moet ook nogal veel heen en weer. Ik ga ook met de fiets richting het werk. Ik fiets een half uur en heb vervolgens een uur nodig om bij te komen :oops:

    Zoon: Ik heb zowel een zoon als een dochter, vind ze beiden geweldig. Jongens zijn idd wat fysieker ingesteld lekker stoeien. Met vriendjes voetballen... Beschermend naar mama toe en naar zusje..zo schattig. Dochterlief een echte tutmeid, gezellig samen aan de thee en kletsen. Met vriendinnetjes lekker tutten enz.. allebei z'n charmes vind ik...

    Jong moeder zijn: Ik vind dat iedereen lekker moet doen wat hij of zij wil. Ook de natuur heeft er mee te maken, want soms wil je jong moeder zijn en lukt het niet... Dus ..tsja .
    Ik zelf was een (redelijk) jonge moeder, en nu ben ik n iets oudere moeder, nou lekker toch...ik trek me van niemand iets aan hoor! It's my life :)

    Iets voelen: Ja ik voel kleintje al. :D

    Nou ff broodje smeren voor mn kleine meid doegg
     
  5. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    oke, gelukkig!
    geniet ervan!
     
  6. Sweepy

    Sweepy Bekend lid

    15 okt 2008
    934
    0
    16
    Noord Brabant
    Zo even reageren, misschien wat oude info er tussen.

    Noa en Rian: Ik wordt ook gek van het plassen.

    Liefie: Prachtig buikje.

    Hanna: Ik zou toch samen gaan. Het is echt heel erg mooi en ik vond het heel leuk om samen te doen. Probeer je man over te halen, of evt. afspraak verzetten. Een gewone echo vind ik prima om alleen te doen, maar een ‘pret’ echo en dan zeker als je naar het geslacht gaat kijken is toch een van de belangrijkste en spannendste dingen tijdens de zwangerschap.
    Ik vind de oplossing van cjpt ook erg leuk, om de foto’s en dvd waar je het op kunt zien pas ’s avonds te kijken met je man als je toch alleen gaat. Heb je toch nog het bijzonder moment samen.
    Zie dat je al hebt besloten, dus beetje oude info hierboven.

    Hartkloppingen heb ik pas ook gehad.

    Harde buiken, ik weet nu hoe het voelt en dat is niet prettig.

    Ik zat gisteren in de koffie pauze, druk aan het kletsen. Beginnen de baby’s ineens druk te bewegen.
    Ik lachen en gezegd dat ik nu even van mijn baby’s ging genieten en zo verder zou praten. Ze moesten er wel om lachen.

    Isolde: Fijn dat de operatie goed is gegaan. Ik wens je nog een hele fijne zwangerschap toe.

    Liz en anderen: Ik ben wel heel erg benieuwd of ze dat straks ook doen, dat ruziën als ze er zijn of dat het dikke vrienden worden.
    Liz: Heel veel sterkte met de herdenking. Het blijf moeilijk als een goede vriend/familie zo vroeg overlijd. En zorg ervoor dat je er bent voor je vriend, meer kun je inderdaad niet doen.

    Pjduchiene: Ik ben voor de eerste keer zwanger van 2 mannen en heb niet zo heel veel last van emoties, maar dat had ik voorheen ook niet. Het is wel meer dan normaal, maar niet abnormaal.

    Jessi: Hoe is het gegaan met je huis? Spannend hoor. Het is gelukt zie ik, van harte gefeliciteerd!

    Miekie: hoe was het met de verkoop van je huis? Goed zag ik, nu wachten en hopen op een bod.
    Zou wel heel fijn zijn.

    Morgenzon: Dat klinkt inderdaad als je baby. Het wordt vanzelf duidelijker en harder.

    Rianne: Van harte gefeliciteerd! Ik lust ook wel een stukje taart.

    Liefie: Beterschap.

    Ginny: Super dat je weer naar je baby hebt mogen kijken.

    Nita: Super om van je te horen dat het goed gaat.

    Anna: Ik kan me helemaal voorstellen dat je even moet wennen aan het idee, maar van harte gefeliciteerd! Ik was er ook van overtuigd dat ik een meisje zou krijgen. Kom uit een gezin met meiden en allemaal nichtjes enzo. Moest dus ook echt even wennen aan het idee dat er 2 mannen en dus piemels in mijn buik zitten. :D

    Vandaag is eindelijk de vloer van de badkamer er ingegaan. Nu al 2,5 maand in de puinhoop. Tot maandag mogen we er niet in of op. We douchen nu al een week bij mijn ouders. Ik zal zooooo blij zijn als het straks klaar is. Kan ik ook gewoon weer boven naar de wc. Een aantal keer per nacht de trap af is niet echt geweldig zonder lenzen.

    Morgen gaan we in Belgie een tweelingbox kopen. Scheelt 200 euro met Nederland. En deze is ook wat ruimer. En Belgie is voor ons een uurtje rijden, dus snel verdient. Zelfs op marktplaats tweedehand vind ik ze niet zo goedkoop.
     
  7. noa307

    noa307 Fanatiek lid

    12 aug 2008
    2.787
    0
    0
    hoi meiden

    gelukkig gaat nog alles goed met iedereen, en over de 20 weken echo gesproken bent ook wel beetje benieuwd hoor als alles wel goed zit daarzo.

    @jessie gefeliciteerd met jullie nieuwe huis.!
    @anna ow een zoon gefeliciteerd, vriendlief had het dus toch niet helemaal goed gezien hihi.

    en over dat jong moeder worden ik ben 24 en vindt het zelf wel een mooie leeftijd, en tja het moet ook maar meteen lukken las dat iemand 3 jaar bezig is geweest weet even niet meer wie sorry!

    ga nu even de auto uitzuigen lijkt wel een vuilnis belt in dat ding hahaha
     
  8. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Over jonge moeders en gepland:
    Bij mij hebben ze dat ook nog gevraagd.
    Niet veel mensen maar toch...
    nee hoor, 34 jaar, vanaf mijn 19e aan de pil en dan nu een ongelukje
    Pffff, wat denken die mensen toch allemaal he?

    Nu lekker weekend!
    Wel druk weekend, straks de boodschappen doen en de benedenverdieping schoonmaken. Dan is dat maar gebeurd. Vanavond nog zwemmen met mijn zus en haar kinderen! Gezellig!
     
  9. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    jessie, gefelicteerd met je huis!
     
  10. DesireeK

    DesireeK Actief lid

    26 okt 2008
    483
    0
    0
    Den Haag
    Jessie gefeliciteerd met je nieuwe huis....
     
  11. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Ff lekker ego berichtje...

    Ik had toch die broek van noppies gekocht via MP. Was een maat M. Heb hem gekregen en hij is dus VEEL te groot :(
    Ik had me er zo op verheugd (stom he :) ), een leuke broek voor weinig geld. Maar helaas...

    Iemand een idee of al die broeken van Noppies zo groot vallen? De verkoopster zei trouwens dat het als een 38/40 viel maar dat vind ik dus niet...
     
  12. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Jessi gefeliciteerd!

    En Marieke natuurlijk ook, wat een finaal akkoord is ook wel fijn haha.

    Leuke plannen allemaal dit weekend zo te horen!
     
  13. sarah1987

    sarah1987 Bekend lid

    29 nov 2008
    692
    0
    0
    noord holland noord
    Broeken--- Ja heel vreemd, maar ik heb dat probleem ook. Normaal had ik van broeken mt 30/31 en nu met zwangerschapsbroeken ineens 28 !?!?! Heel raar.

    Ik ben ook nog niets aangekomen maar mijn buik is wel aardig gegroeid, misschien is het wel van mijn kont en benen afgegaan haha
     
  14. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Hier hetzelfde. Ik heb meerdere positiebroeken gepast. Allemaal in maat M (ik draag al tien jaar maat M of 38 ) en die bleken dus allemaal te groot! Moest echt een S hebben. Op zich hardstikke leuk natuurlijk ;o) Maar het verbaasde me wel.

    Denk dat ze toch allemaal wat ruimer vallen. Vind ik overigens met alle positiemode. Ook de truitjes etc die ik gepast heb zijn groot, wijd, lang etc. Voor een klein vrouwtje van 1.60 m niet makkelijk shoppen haha
     
  15. Mega Babs

    Mega Babs Actief lid

    3 nov 2008
    168
    0
    0
    Kinderopvoedster
    Torhout
    Ik heb ook 3 broeken van noppies en ik kan dezelfde maat hebben als ik vroeger voor gewone broeken had. Die zitten echt super goed :thumup: !

    Hoop dat alles nog goed is met de kleine [-o< want ik vind nog steeds geen hartslag met de angelsound
     
  16. Rianne80

    Rianne80 Fanatiek lid

    20 jul 2008
    1.338
    0
    0
    Lelystad
    @ Jessi86, ik mag al eerder, de 13e, ik ben dan alleen 19 weken dus een 20 weken echo met 19 weken, ook goed ;)

    @ weekend, lekker babyshoppen! en kado bonnen uitgeven :D

    @ Jong moeder zijn, ik werd zo met medelijden bekeken toen ik 19 was en bewust zwanger, alsof het me overkomen was en ik heel zielig was, ach kijk dat meisje nou, ze is zwanger de stakker... Nu ben ik 29 en krijg de vraag, wilde je het? Is dat de nieuwe manier van, is het een ongelukje?

    @ Mama van youri, ik vind dat alle broeken van prenatal en noppies groot vallen (alleen daarnaast nog H&M geprobeerd maar was niks) Ik heb van elk kledingstuk maat S en daar lubbert er nog eentje van zelfs... SChijnmaten want vroeger had ik altijd M en nu is dat S voor precies hetzelfde...
    Je kan echt nergens meer van opaan, alles moet je passen hoor, ik koop niks op afstand qua kleding...
     
  17. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    @ Mega Babs, rustig blijven hoor!
    Bij mij gaat het altijd met makkelijkst in de avond, dan ben ik rustig en lijkt de baby erg wakker. Je bent 16 weken dus zul je het hartje waarschijnlijk halverwege tussen je navel en je schaambeen vinden. In het midden maar een beetje uit het midden kan ook.

    Zorg dat de kamer stil is en dat je heel rustig cm voor cm over je buik beweegt. En bij elke cm even stilhouden en een paar kanten op schuinhouden. Soms moet ik hem ook een klein beetje in mijn buik drukken voor ik het goed kan horen. Kan zo zijn als je BM wat verder achterin je buik ligt.

    Lekker veel olie gebruiken helpt ook.

    Gewoon lekker rustig zoeken, de 1e keren heb ik er echt een half uur voor uitgetrokken. Als je hem eenmaal gevonden hebt is het de volgende keer veel makkelijker omdat je dan weet waar je ongeveer moet zijn ;o)

    Komt goed hoor, geen stress!
     
  18. inkerbell

    inkerbell Fanatiek lid

    24 okt 2008
    1.905
    0
    0
    Hoge Noorden
    Hallo meiden
    Ben vandaag alweer 17 weken! Gaat snel zeg....zou mijn buikfoto's uploaden maar het wil niet en ook niet fotoverkleinen.....jamer want heb al een dikke buik......voor de nieuwschieren die mogen mij wel pben, mail ik foto's

    Broeken; heb 1 maat kleiner van mamalicious...broek zit heerlijk, noppies zat bij mij als een zoutzak......

    over 3 weken de 20 weken echo...spannend.....

    liefs ink,
     
  19. noa307

    noa307 Fanatiek lid

    12 aug 2008
    2.787
    0
    0
    hoi meiden..

    hier gaan we morgen naar het circus toe (als me nichtje iets beter is) en nog even naar de manege voor de rest niet echt plannen.

    @mega babs. heb je het hartje al gevonden, en volgens mij werkt stress ook niet echt mee. succes meid en laat je het even horen.

    @annie ik las over erkennen hoe gaat dat precies in ze werk want wij moeten dan ook regelen, en zit daar nog een bepaalde tijd voor?
     
  20. pjduchiene

    11 dec 2008
    56
    0
    0
    mama
    rotterdam
    mega babs ik heb het ook wel eens gehad zat me rot te zoekn heb het na 4uur opgegevne en de volgende dag had ik hem gelijk.

    @annie ja je moet 1 keer voor de geboorte om het te regenlen gewoon bij je deelgemeente end an daarna je man kindje laten registreren

    Voor de rest heb ik niet veel sorrie
    ga zo xfactor kijken want heb me vandaag 4uur lang opgeoffert voor die vervelende strijk hhahahahha maar nu is alles weer kreukloos

    gr patricia
     

Deel Deze Pagina