Goedemorgen meiden! heerlijk rustig hier! de mannen zijn op stap met zijn tweetjes vanmorgen. Ze gaan een ren halen voor onze konijnen. Dus moeder en dochter zijn lekker samen. Ook wel eens leuk! Bah, heb diarree, zo maar eens op zoek naar diarreeremmers! @ Juud, 60 euro! Belachelijk zeg! Komt het soms omdat je het bij een baby wilt laten doen, ik heb gehoord dat veel juweliers daar niet zo happig op zijn. Anders snap ik echt niet waar ze zo'n bedrag vandaan halen. Met 15 euro moet het toch wel klaar zijn lijkt me.... @ Noura, en, is er al een baby geboren? Arme Saf! dat hij nou maar niet op wil knappen! @ Chantico, ach wat sneu dat Ise steeds zo moet spugen! @ Petra, bij Tymen hadden we al een meisjesnaam. Die hadden we al jaaaaren. Ik was er echt van overtuigd dat ik een meisje zou krijgen. Tymen zijn naam hadden we pas heel laat. Het was ook een grote verrassing toen Tymen uit mijn buik werd getild en ze me feliciteerden met een jongetje! Helemaal verbaasd, op het laatst had ik zelfs gesproken tegen hem alsof hij een meisje was. Arm kind! Voor Silke hadden we de naam al, en weer konden we moeilijk een jongensnaam verzinnen. Probleem is dat we het nooit eens zijn. Wat ik mooi vind vindt Hilbrand niet mooi en vice versa. @ Marleen, welkom terug! Jammer dat jullie eerder naar huis zijn gekomen. Je kon niet meer zonder ons he? Ik heb je wel gemist hoor, vooral 's middags als we vaak met zijn tweetjes en nog een paar meiden zaten te kleppen! Heeft Jeroen je goed verzorgd? @ Linka, ik zou het ook nu nog niet doen. Ik heb zoiets als ze zelf om oorbellen vragen dan kunnen we het er over hebben. Oef, dat zal wennen zijn dat jeslyn uit logeren gaat. Maar jij kunt er wel even helemaal uit en lekker genieten! Wel genieten hoor meid! Je hebt het nodig! @ Bobam, leuk he zo'n loopwagen! Hier ook een groot succes. Pas alleen wel op met staande lampen en grijpgrage babyhandjes.... Ach bah, ik hoop dat je niks hebt meid! 4 weken overtijd. raar allemaal! lekker! De kat moest kotsen en zou dat op mijn stoelen doen. Was nog net op tijd om hem op de grond te zetten, maar nu zit er wel een losse draad in de stof van een stoel, omdat meneer vastzat met zijn nagels!
dus mijn theorie over namen klopt voor geen kanten nou ja, we zullen nog 25 weken geduld moeten hebben @ linka, heerlijk dat je een avondje kinderloos bent. Ik hoop dat je er een klein beetje van kunt genieten @ Setteke, wat zonde van je stoel, maar nog altijd beter dan kots
Hey meiden, ben ik even! Heb even de foto's gezocht die ik gister niet kon bekijken vanaf mijn werk, mooie buiken allemaal hoor! Zag dat er daarna nog wat zijn geplaatst vinden jullie het ook zo leuk om er nog na te kijken? Ik vond het zo heerlijk om zwanger te zijn, heerlijk zo'n dikke buik om rond te sjouwen! Wesley had gister gelukkig een betere dag op het kdv, alleen 'smorgens wat humeurig geweest. @ Marleen, ik zie dat je er weer bent, gezellig hoor! Jammer dat jullie slecht weer hadden maar fijn dat het toch gezellig was! @ Petra, leuke laarsjes zeg wij hadden heel snel een meisjesnaam maar een jongensnaam heeft even geduurd en we kregen juist een jongen Ik ben heel benieuwd wat jullie allemaal krijgen! @ Juud, wat duur zeg! @ iedereen verder: een heel fijn weekend! Ik heb niet veel kunnen onthouden merk ik wel! Nou, hier mijn buik met 39 weken:
@Sjudith; Veel plezier in Middelburg. En 60,- is echt belachelijk. @Setteke. Zonde van de stoel. Beterschap voor jou en de kat @Linka; Spannend, voor het eerst uit logeren. Rust maar lekker uit. Wat zei de HA, mag je de dosis verlagen? @Petra; De jongensnaam wist mijn man al jaren, maar de meisjesnaam hadden we ook binnen 5 minuten. Tot de 20weken echo waren we er van overtuigd dat we een meisje kregen. We hadden dit beide gedroomd zonder 't vooraf van elkaar te weten. Willen jullie (nog) niet weten wat het wordt? @Marleen; Welkom terug! Jammer dat het weer tegenviel. Heeft Jeroen zijn woord gehouden en je lekker verwend? @BoBam; Beterschap! Alvast succes in het ZH! Onze kat eet nog steeds niks We kijken het nog even aan en anders weer naar de dierenarts X
Dank je wel Petra, genieten ga ik zeker doen, moet wel kunnen, eindelijk eens even Kalinka. Setteke, precies, Myrna was 6 toen ze toch oorbellen wilde Duster, dokter zei dat ik beter gewoon doorslikken en dan zien we wel over 2 weken bij afspraak. En voor urine was er niks aan de hand en heb nog last van, dus kreeg ik 1 pilletje voor schimmelinfectie... Vervelend van je kat, sterkte!
@ Petrabr, precies. Aangezien de stof een hele groffe structuur heeft had ik die kots er nooit goed uit kunnen krijgen. Willen jullie niet weten wat het wordt met de 20 weken echo? @ Delilah, wow, mooi buikje! En geen streep te zien! @ Duster, arme kat! Ik zou idd ook even met hem weer naar de DA gaan. katten hebben wel regelmatig eten nodig. Het is niet zo als bij mensen dat ze wel een paar dagen zonder eten kunnen. @ Linka, Tymen zei van de week dat hij net zulke oorbellen als mama wilde! Nou, dat gaat toch echt niet gebeuren. Ik denk dat een jaar of 6 idd een mooie leeftijd is! Kleine meisje begint ook wakker te worden.
@ Setteke: Nou ik moet zeggen dat ik geen afkickverschijnselen had, maar toen ik zag dat ik 73 pagina's gemist had... Is je kat nu nog steeds ziek of was dit eenmalig? Ik heb (nog) geen kots gevonden dus ik hoop dat het bij die van ons over is! @ Delilah: Wat had jij een mooie buik zeg wow! Ik had bij Thomas zo'n mega buik dat ik op het laatst striae kreeg. Bij Jasper had ik voor mijn doen een beschaafder buikje en is er niks meer bijgekomen, maar hij is en blijft lelijk...helaas! Maar eh... is er helemaal niks gebeurt deze week? ? ?
Oja... enne de eerste 2 dgn op Texel hoefde ik helemaal niks te doen, maar toen was Jeroen het alweer een beetje zat geloof ik, het blijft een man natuurlijk Maar hij heeft me echt lekker meegeholpen. Vandaag let hij op de kindjes en kan ik de zooi wegwerken. Alleen wil hij vanmiddag wel een biertje gaan halen bij de mannen, terwijl mijn schoonouders komen eten. Mijn schoonvader werkt in de Rotterdamse haven en het bedrijf is failliet. Er wordt een doorstart gemaakt en hij is 1 van de mensen die mag blijven dus ze zijn erg opgelucht!
setteke: kun je die losse draad niet naar binnen stoppen met een naald, ik heb het hier ook regelmatig op de bank als de katten aan het rennen zijn dan hangen er ook losse draadjes uit ik stop ze dan terug naar binnen met een grote naald.
@ Marleen, volgens mij was het eenmalig. Hij is nu buiten. Hihi, 2 dagen en toen was Jeroen het al zat dus. En nou weet hij vanmiddag ook weer niet hoe snel hij weg moet komen..... Tis wat die kerel van jou! Volgens mij weinig nieuws meid. TJB is zwanger, maar volgens mij ken je die nog niet. Ook Brechtje is nieuw hier. maar verder, geen interessante dingen volgens mij. (Maar dames, wees welkom mij aan te vullen....mijn geheugen..... ) @ Brechtje, geen idee... Het is geen lus, maar er is een draad los. Zal straks eens kijken. Ik ga zo maar eens blokje om met mijn meisje. Het is zulk mooi weer! Ze probeert nu mijn wasmand leeg te halen, dus de hoogste tijd....
GOEDEMORGEN! @marleen: wat goed dat jullie ondanks de regen toch een fijne vakantie hebben gehad! verder niet bijgelezen, was zo veel!
@Marleen: Hebben jullie nog wat leuks gedaan op Texel? Zeehondjes gekeken ofzo? Ik ben net ongesteld geworden! Na bijna 4 week overtijd zijn! ohe wist niet dat ik er zo blij mee kon zijn! Ook wel weer een beetje jammer hoor, maar ik wacht liever nog eventjes. Heb gelukkig daar nog geen buikpijn van of het komt niet over de andere pijn heen. En ik ben het ook maar een beetje.
Hallo dames, Hebben jullie me wel gemist? Ik was echt superdrku deze week en kon dus echt niet komen kletsen. Helaas ben ik nu nog steeds erg druk en is er voor mij geen doorkomen aan om alles terug te lezen. Helaas Hier gaat alles zijn gangetje. Danique is de hele week weer wakker geweest 's nachts. Soms 1x, soms 2x en gisternacht heb ik 2 uur met haar opgezeten. Oorzaak onbekend. Ze wil overdag ook heel slecht slapen. Ik mag toch hopen dat we niet weer in een sprongetje komen. Zal het boek er straks eens op na slaan als ik tijd heb. Hoop dat ik dit weekend nog tijd heb om te komen kletsen, maar ben er bang voor. Vanavond komen vrienden gourmetten, die blijven slapen, morgenmiddag visite, morgenavond op visite en dan maandag weer werken. Maandagavond naar de belastingdienst, aangifte invullen. En dan is het alweer dinsdag. Nog tips voor belastingteruggave m.b.t de bevalling. Kraamzorg kan worden afgetrokken en verder? Nou ik ga snel verder, misschien tot snel
Hoi dames, even laten weten dat alles prima gaat met ons... Er zijn wat problemen met de renovatiewerken aan de badkamer waardoor wij nog altijd zonder zitten. Dus logeren we af en toe bij oma en opa (en die vinden dat helemaal niet erg). Normaal zou het maar twee weken duren maar de 9de week is ingegaan. IK BEN HET ZO BEU! Ik wil een badkamer! Voor de rest iedereen een dikke knuffel en voor de meisjes onder ons geeft Stan aan ieder een dikke zoen en aan de jongens een flinke hand!
Alweer 2 nw mama's, leuk en welkom! En ook eentje zwanger he, leuk hoor. We zijn maar vruchtbaar hier @ Bobam: Toch wel een beetje dubbel dan he? Je hebt toch ergens in je achterhoofd misschien... We hebben zeker zeehondjes opgezocht, Thomas wilde naar de vuurtoren, we zijn er zeker wel op uit geweest, maar met regen en kou is het niet zo leuk met 2 kindjes hoor. Ik ga eens ff spammen denk ik Pyromaantje spelen is wel aan ze besteed hoor!
@ Marleen en Setteke, ik heb ook flink strepen hoor! Toen Wesley nog in mijn buik zat had ik een ieniminie streepje onder mijn buik aan beide kanten maar toen hij eruit was zaten er ineens heel veel, snap het niet maar toch is het zo! Ach, hoort bij het moederschap @ Marleen, fijn dat hij je heeft geholpen! Jammer dat het dan altijd weer lijkt op te houden he... Succes met koken voor je schoonouders, fijn dat het voor hun meezit! @ Aykietje, wat ontzettend balen zeg! Weet hoe je je voelt! Wij waren de keuken aan het verbouwen in mijn zwangerschap! Begonnen toen ik 25 weken was en het zou binnen 2/3 weken klaar zijn.... Ik was 40 weken toen het klaar was en toen braken mijn vliezen meteen hahahaha... Sterkte meis!
even een vraagje. ik wil graag een aquablauw maillotje bestellen bij simply colors. nu is de maten zo verdeeld: 56/62 en 68/74. madam zit hier net in maat 68 en draagt ook nog wel 62. weten jullie hoe de maten van maillots vallen bij simply colors?
aykietje, wat irritant van jullie badkamer! duster en setteke, volgens mij kunnen katten juist wel een paar dagen zonder eten, gebeurt in de natuur ook. maar niet drinken is wel vervelend! knuffel voor bliksem! arri, simply colors valt groot. van de maillotjes weet ik het niet, maar van shirtjes wel. hanne weer opgeknapt?