Ow dat lijkt mij ook echt zo eng! Ze zitten bij ons ook niet erg ruim in de mensen en ik ben fulltime aangenomen om een constante factor te zijn voor de klanten i.p.v. alle part timers. Ik ben alleen nu al doodziek en overgeven daardoor moest ik vandaag thuis blijven dus ik denk dat ik volgende week ga vertellen dat ik zwanger ben. Je baas krijgt namelijk als je ziek bent door je zwangerschap daarr ook een vergoeding voor!
Hallo allemaal Nou, ik snap het ook wel. Ik heb net afgelopen week een nieuwe baan gekregen. Was daar hartstikke blij mee natuurlijk. Nu een week later ontdekte ik, dat ik zwanger ben. Ook geweldig natuurlijk. Ik werk zowiezo tot aan de zomervakantie en daarna mocht ik wel blijven, maar ja, nu ben ik niet zo zeker meer. Ik ga het maar wel vertellen over een paar weken, want ben absoluut niet goed met geheimen. Ik word daar erg gestresst van. Ik denk maar zo, een kindje kan je niet plannen en heb ik langer plezier van dan van een baan. Mocht ik weg moeten, komt er vast wel weer iets nieuws. Jullie ook veel succes met vertellen!
ik ben in dienst via een uitzendbureau dus er valt bij ons vast wel een mouw aan te passen dmv een tijdelijke nieuwe uitzendkracht denk ik
Bij mij reageerden ze super positief, allemaal leuk en lachen en zo. Ze zeiden zelfs dat t makkelijker zou worden nu mijn collega ook parttime zou werken. 2 weken later mocht ik op kantoor komen en werd me verteld dat mijn contract niet werd verlengd omdat ze toch echt een fulltimer nodig hadden.
Bij mij werd heel leuk gereageerd, maar goed zoals mami87 heeft meegemaakt...ik heb nu een jaarcontract dus het blijft afwachten. Maar ik vertelde het liever snel, tenminste alleen aan mn baas, en als ze me niet willen dan jammer.
Als ik het zo hoor ben ik erg blij met mijn werkplek. Ik heb kunnen regelen dat als ik weer terug kom vaste dagen kan werken. En dat met een baan met onregelmatige werktijden. (verpleeghuis)