Lydia je houdt het spannend..! @heitje ja mooi boek is dat hoor mar niet goed als je je eigenlijk van het zwanger worden moet leeg maken in je hoofd.. @hier nog steeds nisk te bekennen zou vanmorgen bijna testen maar ik denk nee ik ga het ook niet doen ik w8 tot maandag...anders komt er maandag geen rose bij @miracle geweldig nieuws meid ! gefeliciteerd..
Met mij gaat het goed meiden. Ik had eergister een bijna positieve ovutest. Kan dat ik mijn piek gemist heb, want had die avond ook flinke ovupijn. Het klussen was wel wat minder dan andere rondes. Op de wintersport had ik er weinig fut voor. Het zou inderdaad geweldig zijn als het gelukt was. Ben allang blij dat ik weer mijn ei heb kunnen vinden. Denk wel dat mijn nod niet de 17e is, maar de 18e of 19e. Dan zou mijn cyclus nu langer zijn dan de laatste rondes. Fijn Bruisje dat je er een goed gevoel bij hebt. Positief blijven! Heb je gemist joh en dan kom ik terug van vakantie en dan lees ik dit geweldige nieuws. Ik hoop ook nog mee te mogen naar november. Zou er nog net bijhoren geloof ik.
k moet toch echt even zeggen dat ik enorm veel bewondering heb voor meiden die w88 met testen. Geloof niet dat ik dat zelf zou kunnen!
Ik heb net met een test van matcare gebruikt, waar je 4 dagen voor je NOD mee kan testen, maar helaas negatief. Toch maar even geduld hebben of ik dinsdag ongi wordt en anders maar nog eens proberen.
ik durf ook niet zo goed hoor ik vindt wel dat er veel vanaf hangt deze maand en ook weet ik zeker dat ik mn ei niet later heb gehad omdat ik het gezien heb op de echo...dus daarom snap ik niet waarom ik niet ongi wordt..
Hmmm ja, ik snap ook wel dat testen enorm spannend is, vind ik ook. Maar bij mij wint de nieuwsgierigheid van de spanning. Ik ben dan ook nog niet zo lang bezig als jij Ladypink!
Nou idd ANNIE.. dan is t clubbie bijna compleet.. Senna jij ook heel veel succes he.. ik ga ff de kids uit elkaar trekken, een was vouwen en dan werken.. tot later all KNUFFF
ja en als ik maandag weer nega test dan moet ik het ziekenhuis bellen en dan gaan ze kijken wat er dan aan de hand is want ze zieden dat je zoveel na je nod positief moet testen anders ben je niet zwanger
Dus als je maandag test heb je echt zekerheid. Dat zou je met een test vandaag nog niet hebben. Sterkte meis, ik zal maandag voor je duimen!
Kijk er echt naar uit! Anders blijf ik je gewoon opzoeken hoor. Succes met werken. Ik ben blij dat ik weekend heb, nog bijkomen van de wintersport. Knuff
Nou............... Ik zie denk ik een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel licht streepje.... Maar op de foto zie je hem niet eens, zoooooo licht.... Maar volgens mij staat er wel iets..... Wat nu?