\ JEEEEJ! Gefeliciteerd! Zo hoort het meid! Ik durfde niet te testen vanmorgen. Ofja, ik was te lui om naar beneden te lopen enzo dus misschien doe ik het vanmiddag wel.
Lydia, in je onderschrift staat 'wat het wordt'... maar het is al iets he? Het geslacht is al bepaald toen je bevrucht raakte Bijzonder he, het is al IETS!
Ben ook helemaal door het dolle heen, was gisteren nog lekker met het vriendje gaan eten en lag laat in bed maar om 7 uur van morgend moest ik toch eventjes gaan testen. Jij ook trouwens GEFELICITEERD! Ik kan het nog niet geloven.
Owww..... Wat is het dan spannend voor jou Mammaria... Ga je nog een test doen dan? En over dat 'wordt', je hebt helemaal gelijk, ga het meteen veranderen \ Jij in ieder geval veel succes en hopelijk test je ook nog positief, wanneer is jouw NOD dan?
Ik mag ook op roze! Gelijk na de curettage weer zwanger! Wil iemand mij op roze zetten in de lijst, heb mn NOD op 9 maart.
ZWANGER 08-03-'09: *MAJELLA *MIRACLES *LYDIA Hij gaat lekker... Wie maakt het lijstje van vandaag nog langer?
Geweldig! Van harte gefeliciteerd meid. Het is je gegund en ik hoop dat je zwangerschap nu goed blijft gaan!
jemig hee ik kan de stand niet meer bijhouden! Wat véél zwangeren hebben we in maart! Goed begin zeg... Omdat ik mijn cyclus niet precies weet en omdat ik ongeduldig ben en omdat ik mij zwanger voel had ik gisteren een test gedaan, die was positief. Vanmorgen weer eentje gedaan...ook positief. Weliswaar heel licht (op een foto zie je de streep niet denk ik) maar het is twee keer een streep! Ik durf het nog niet te geloven en heb nu met mezelf afgesproken dat ik over een paar dagen pas weer test!
Oooh spannend meid, maar ziet er dus goed uit voor je! Hopen dat je snel een duidelijke 2e streep hebt. Alvast heel voorzichtig gefeliciteerd
jeetje zeg wat zijn er weer een aantal zwangeren bij! Gefeliciteerd! maart is idd een goede maand. heb hier net getest maar helaas negatief, was zo een test die je 4 dagen voor je nod kan doen. @heitje; ik zou die ene dag niet als menstruatie tellen, dat is toch veels te kort? ik zit zelf ook nog te dubben, het al een week op en af wat roze verlies. weet ook niet wat ik daarvan moet denken, en dan echt heel weinig.
Goedemorgen iedereen, vanacht heb ik echt een rot nacht gehad. Ian was om de 3x wakker. Gingen al om half 9 slapen was ZO moe echt niet normaal meer. EErste keer werd ie ff wakker om 12uur in de nacht maar sliep meteen weer verder toen ik hem weer goed had in gestopt. 2e keer werd ie om half 2 wakker kreeg ie een schone luier en de fles. 3e keer werd ie om 5uur wakker hij had een poep luier en nu zijn we al vanaf 7uur op omdat ie WEER wakker werd. Pfff hoe ga ik deze dag redden zonder chaggie te reageren Ook heb ik getempd en is na me eisprong. 0.2 graden hoger gegaan had 37 graden! Maar net toen ik naar de wc ging had ik een sliertje bloed met slijm en een druppeltje bloed met slijm maar toen ik afveegde niks. Ben snel moe en telkens een misselijk gevoel. Word wel spannend zo, maar mijn gevoel zegt dat de ongie eraan komt en mijn man zegt dat het raak is!
goedemorgen ik lees net bij jouw dat jij een test heb gedaan van vier dagen voor je nod dat werkt niet altijd ik had er ook eentje en die gaf 2 dgn voor mijn nod negatief aan en 1 dag pas positief terwijl die van clearblue hem gelijk aan gaf
oh , dus ik heb nog hoop? zou wel geweldig zijn, maar ja aan de andere kant waar komt al dat roze verlies van afgelopen week dan van? ik denk dat ik het maar 1 weekje afwacht en als ik dan nog steeds niets zie dat ik dan nog maar een keer test. maarja ik ben zo ongeduldig......
IK denk dat het je innesteling is geweest hoor heb het idee dat je wel positief zal testen als je vandaag nog niet ongi bent heb je geen test.......dan ben je tenminste niet onzeker meer en je kan gewoon testen hoor ik heb ook geen week gewacht en bij een aantal meiden heb ik gelijk gehad toen ik d8 dat ze zwanger waren hhahaha