Ik vind het een superslecht en super nep programma. Ik heb het een stukje gezien maar het is toch wel erg slecht geacteerd door de deelnemers. Ik vind het niet normaal dat ze zoiets uitzenden. Te nep gewoon
sorry maar ik geloof dat er weinig acteren aan te pas komt. in ieder geval liggen wij weer giga in een deuk, heb al gezegd als ik de bevalling op wil wekken ik een aantal afleveringen achter mekaar ga kijken en daarna nog een paar uur peter powers, dan weet ik zeker dat het gaat beginnen! geweldig programma, we love the sweeper! joyce
Acteurs? Nou daar zijn weinig acteurs aan, hoor. Dat zijn gewoon mensen die zichzelf hebben opgegeven. Die draaimolen ook, die lange jongen, haha. Ik ga door tot het einde... haha... Vind alleen die meiden een beetje dozen (dat is pás slecht geacteerd!)
super progamma! heb het nu 3x gezien echt heel leuk.en dat flauwe comentaar vind ik super. mijn broertje wil ook mee doen ik ga hem wel opgeven denk ik.
Haha ja ik zal het laten weten, maar ik laat het woord WipeOut niet meer horen.... Grote angst dat hij daar weer over begint... (OMG ik zie hem al helemaal afgaan in gedachten)
Kan je voorstellen hoe belachelijk een mens zich maakt voor het geld. De dames echt waar zijn soms ook echt domme blondjes. De eerste zin als ze gaan beginnen
Roy wil ook meedoen. Ziet het helemaal voor zich en weet ook zeker dat hij zonder problemen over die ballen heen komt.
Hahahahaha wat een schandes he? En echt gewoon helemaal overtuigd zijn dat ze het gewoon in 1 keer halen pffffff
Vind het op zich een grappig programma maar blijf er niet voor thuis. Als ik er toevallig opkom vind ik het leuk en kijk ik wel maar anders vind ik het ook wel best.
Vind het echt een super leuk programma haha echt om te lachen zou ook wel mee willen doen hoor haha springen over die ballen maar denk dat ik nog geneens zover komt en die bokshandschoenen dan whahah daar krijgen de meeste ook harde klappen zeg
mn vriend moest er zo om lachen... mn vriend vindt zichzelf nogal sportief... mn vriend denkt het beter te kunnen... mijn vriend is OPGEGEVEN door mij dat zal m leren!
ik heb me er voor dit seizoen voor opgegeven maar werd niet uitgenodigd ik deed t niet voor t geld maar voor t parcour, gaver kan gewoon niet, apenkooien voor volwassenen.
een geweldige tv programma! super! is hier ookaltijd vaste prik voor onze vrienden groep! je moet eigenlijk zon parcours kunnen doen gewoon voor de fun met wat vrienden!
de tranen lopen over mijn wangen van het lachen het ziet er zo stom uit goed verzonnen want mensen doen werkelijk alles voor geld