Ik heb zin in kibbeling of loempiatjes Is nie echt snoep ik weet het! Maar ik heb er wel zin in. Word trouwens de hele wereld zwanger tegenwoordig Echt drama vandaag ik zie overal baby s en zwangere vrouwen.
haha gezellig hier zeker? heb nu al medelijden met de meiden die morgen alles moeten bijlezen Ik ga naar bed....ben ongezellig want leef zowat alleen op thee en water Klets ze en welterusten voor straks!
jha heb nog een glaasje ice tea voor je hoor...let je wel op want schuif m nu via de bar naar je toe anders nog iemand? heb nog genoeg hoor, neem zelf ook nog een glaasje... proost he sweetest angel
oeh zie dat ik 599 berichtjes heb getikt dus kan het niet laten om nog ff voor het slapen de 600e te tikken.. TADAA het 600e berichtje van Heitje! *teuterdeteut kan ook niet anders met zo'n gezellige meidenmeut!* Zo, en weer klaar voor vandaag
Breezer danst de macarena. T is rustig hier! S Angels onze nod is hetzelfde bij mij is het ook de twaalfde! Banner klopt nie helemaal of zo bij mij.
Hallo Everybody Ik ga nu toch maar even slapen. Dan is mijn NOD ook weer dichterbij...... SpAnnEnD! Clearblue ligt klaar!
Sorry meiden, was ff bezig... Mijn Nod klopt volgens mij voor geen...... De ene banner zegt de 7e, weer een andere de 14e en nog een aantal daar tussen in Ach ja, ik test niet eerder voor de 14e... Hopen dat ik het vol houd
is er nog iemand? vveel me haha...iedereen op msn en op dit forum gaat slapen ik kan niet slapen... wil er nog iemand gezellig kletsen?
jha heb nog wel ice tea voor je...maar wilde net naar bed gaan haha... komt je ice tea 1, 2, 3, heb je m? nou truste meid... knufknuf en droom fijn
bah ik ben weer de dag openener Dus bij deze een goede morgen dames! nog 2 dagen werken en dan is het weeeeeekkkeeenndd! Heerlijk als vrijdag je vrije dag is zeg XD maar goed ik heb weer alles bijgelezen XD gisteren al maar was te moe om te reageren :X en zal even kijken wat ikonthouden heb @annie, klinkt goed meid, je maakt het wel spannend volgens mijn ei heben we dezelfde dag NOD, maar hier nergens last van.. @margriet, ook jij maakt het spannend! ga je nog een keer testen deze week? Yoeehoeee PRINCI! benje aan het genieten van je roze wolk meid? hoe is het met je symptomen? worden ze al heftiger? Hier gaat het zijn gangetje, richting NOD maar nergens last van, heelas zal niet te vroeg mijn koppie laten hangen, maar zie het niet roze in wrs ga ik naar april en zak er geklust worden rond 1 april XD ohjee Er was nog een zwangere bij he :S snosx, ik weet niet meer wie, oef wat voel ik me nu fout en kan het niet gooien op zw dementie IIg super gefeliciteerd en geniet ervan! @doortje! heel veel succes vandaag meid! ik ga heel hard voor je duimenn!
Vorige maand ook meegedaan, maar helaas toch ongi geworden... Dit keer is mijn NOD as zaterdag 14 maart, dus ik ben benieuwd... Heeft iemand anders ook hetzelfde NOD?
he verdorie, kon me weer eens niet inhouden en heb toch vanmorgen getest, natuurlijk negatief.. nou ja wie weet is het nog te vroeg ondanks de zeer gevoelige testen..