ramoontje help? ik ben bezigmet die mura meister filter, maar mijn foto blijft in vol ornaat staan dus niks geen draaiing te zien wat doe ik fout
Ik heb het idee dat de da verwacht dat hij het nog een keer doet, waarom weet ik niet maar dat was het gevoel wat ik kreeg. Jammer dat je zulke beslissingen altijd zelf moet nemen en dat niemand anders dat voor je kan doen
Die filter werkte bij mij alleen in PSP 10 en niet in 11 . Ehm.....heb je de speciale Patch al geprobeerd....op PSP Kidzzz is een patch beschikbaar (kopje filters) voor de werking van bepaalde filters onder Vista .....
Julian probeert elke keer zijn mobiel te pakken boven zijn bed en de lamp is ook heel interessant om tegen aan te slaan.
Meiden, ik ga er weer vandoor. Morgen weer werken dus maar eens optijd naar bed vandaag. Heb zo geen zin om te gaan werken, niet gezond eigenlijk om ergens zo tegen op te zien.
Oh oké........maar onder Vista heb je voor die filter dus dacht ik wel de patch nodig..... En wat ik al zei, bij mij werkt die filter dus alleen in PSP X en niet in PSP XI .
Moeilijk hè . Ik hoop dat jullie er samen uit zullen komen....dat jullie keus weloverwogen zal zijn daar twijfel ik niet aan .
Meisjes, ik ga er vandoor. Lekker douchen en slapen! Rick heeft een zetpil gehad, die had 38.5 net....dus ik hoop dat die een beetje doorslaapt! Fijne avond nog, welterusten alvast en tot morgen!
bij mij in x2 doet hij het wel en ik werk met winxp maar loop weer eens op mijn insteekfilter vast kijk morgen ofzo wel weer heb mijn halfafgewerkte werkje maar even opgeslagen dus dan kan ik o verder
goedemorgen dames, goh ik de eerste? nou ja ik zit ook nog niet op mijn werk... vandaag is rihanna weer voor het eerst naar mijn ouders toe....wel weer moeilijk om haar weg te zien rijden en nu heb ik tijd over 's morgens waarvan ik niet weet wat ik ermee moet verder hier een goede nacht en het gaat ietsje beter met de verkoudheid van rihanna tot straks (op mijn werk)
Goedemorgen meiden, Hier een goede nacht. Jongens lekker doorgeslapen (waren ook gesloopt door opa en oma) Vandaag laatste werkdagje en dan weekend. gelukkig. Heb al sinds dinsdag mijn werk af en nu is het mega-rustig De vergadering voor dinsdag ga ik vast rustig mee beginnen (de voorbereidingen dan he? ) en hoop dat ik tussen de middag met de bodypump kan meedoen. Vraagje voor de meiden die bij pspkidzzz zitten, hoe lang duurde het voor je wat kon gaan maken? Ik heb ondertekend, heb me voorgesteld etc...en nu? Dat was alweer 2 dagen terug. Of moet ik nog wat anders doen? En wie weet hoe ik aan een goede hulp in huis kan komen? En wie weet wat een 'normaal' tarief is tegenwoordig?