zo ligt ze er nu al de hele middag bij: maar ze heeft niet meer overgegeven. Heeft nu 2 flesje op van 90 met 1 schepje
He jeetje beterschap zeg wat vervelend dat je van de ene in de andere zieke meid terrecht komt. Luna knap maar gauw weer op.
Wat een bikkel toch zeg. Ik dacht al dat Roel nog niet een kinderstoel zat maar dat leek me al wel heel sterk. Net wat ik al zei ik vind de tripptrapps echt geweldige stoelen.
Zo Thygo is ook al zo'n bikkel. Ben benieuwd hoe Alyshia zich houd tijdens de prikjes. Tot zover had ze nooit een centje pijn maar goed.
met ons anders verder alles ok,nog steeds fulltime aan het werk dus voor heel weinig tijd,behalve werken en huishouden.en vooral jurre natuurlijk 22april is gelukkig mijn laatste werkdag.tword nu echt wel lastig ook al heb nog niet echt een buik die in de weg zit.het werk blijft wel heel zwaar he,en tkleintje vreet energie mss heb ik later meer tijd om opnieuw mee te schrijven,we zien wel,jullie zien me hier af en toe mss wel nog verschijnen veel groetjes voor iedereen xxx
Hier eigenlijk niet veel te melden. Heb net Alyshia doodmoe afgevoerd naar bed. Ze heeft weer een drukke dag kdv erop zitten. Ze had vandaag niet veel geslapen (bij elkaar nog geen uur) dus ze was kapot. Na enig geklets is ze nu lekker aan het snurken dus ik plof lekker in de bank want ik heb zelf ook een drukke dag achter de rug. Fijne avond allemaal.
Worden jullie ook zo moe van dat politie agentje spelen de hele dag "Nee, Thomas dat mag niet". La open deurtje open, alle spullen uit de la gooien Ik heb in de keuken alle kastjes dicht maar in de woonkamer niet en daar is het echt drama, misschien daar toch ook maar dichtmaken
He leuk weer wat van je te horen tearke. (al had ik laatst ook een reactie van je op jochem z'n site) Wel heftig hoor dat je nog steeds fulltime werkt. Met Jurre en zelf weer zwanger. Lekker dat je maar meer tot de 22e april moet werken. En wat goed dat Jurre los loopt! =D> =D> =D> =D> Tinkerbel, hier idd ook net een politieagent. Maar hij luistert gelukkig meestal wel goed. Leuk is anders
Goeiemorgen! Kom snel nog even kijken! Tearke, blij dat alles verder goed gaat. En nog lekker kort werken, heerlijk! Weet je al hoe je het na je verlof gaat doen? Tinkerbel, hier nog geen kastjes lostrekken. Maar ze kan er ook nog niet zo goed bijkomen haha. Tegen die tijd vraag ik wel advies aan jullie, goed?!?
Ik ben er heel even snel.. Ik ga zo werken. Alle zieke kindjes beterschap! Gisteren een tijd geen computer gehad. Hij wordt opnieuw geintstalleerd. Ik heb dus ook nog geen MSN en al dat soort dingen. Ook kon ik niet bij mn mail en niet op het forum natuurlijk! Prettige dag allemaal!