Mag ik mezelf toestaan om honger te hebben als het even niet uit komt om wat te eten of ik me niet lekker voel? En kan het kwaad om mn plas op te houden? Moet nu wel erg vaak maar wil geen blaas ontsteking ofzo oplopen..
Zal niet te lang wachten met eten hoor. Je lichaam heeft nu al de bouwstoffen uit je voeding nodig. Ook als je langer zwanger bent en je blijft zeer onregelmatig eten kan je wel eens een te hoge glucose in je bloed krijgen. Zeker als je dan veel tussendoortjes eet van suikers of waar suikers in zitten. Verder over je plas ophouden zou ik ook zeker niet doen. GEwoon naar de wc gaan wanneer je moet. Hoe langer je je plas ophoudt des te groter wordt de kans dat je een blaasontsteking kweekt.
Ben het eens met evelien30, vooral die eerste weken zijn toch erg belangrijk voor de 'vorming' van je baby.
Als je je niet zo lekke voelt, zou ik gewoon wat vaker op de dag een klein beetje eten (bv 6x een klein beetje ipv 3 keer per dag een maaltijd). Hielp mij ook om mij beter te voelen. Daarnaast gewoon naar de wc gaan als je moet. Ophouden is niet gezond en veroorzaakt sneller een blaasonsteking.