mosa bedankt dat je het heb gedaan. weten we alweer wat meer. Ik geloofde het ook niet echt vandaar. Ik was net ff dat stukje aant opzoeken en daar staat dat je het wel met afgekoelde urine moet doen en dat het alleen werkt in een heel pril begin dus vanaf 1 dag voor de nod. En dat je het niet erin moet gooien maar stooien. Maar er was ook 1 meid die had rond de ovutijd dat het bleef drijven. dus ik geloof er toch maar niet in. susan wel raar he dat het zo ineens veranderd. ik had vorige maand maar een cyclus van 15 dagen ook nog nooit mee gemaakt. Vorige keer had je op dag 13 dpo al wel een positieve test. hoop voor jou dat het toch nog goed eindigd.
Pipi, ik heb het er ook niet echt ingegooid hoor, maar voorzichtig met een lepeltje. Het was dan alleen niet met afgekoelde urine, maar volgens mij is het sowieso een fabeltje. Maar wel de moeite waard om even uit te proberen natuurlijk!
`jazeker is zoiets de moeite waard. Er waren wel een hoop vrouwen die inderdaad zwanger waren en het suiker bleef drijven. maar goed je weet het niet. Ik ben altijd wel in voor zulke dingen hahaha
Kweb, knuffel. Kan me voorstellen hoe je je voelt. En nog eenknuffel: mijn ovutesten lijken ook niet donkerder te worden. Mosa, suiker op je urine? Zou zoetstof wel blijven drijven ?
goedemorgen meiden hier weinig te melden me temp is iets gezakt. @susan hoe is jou temp vandaag ben erg benieuwd. gr patricia
annie1979: Gefeliciteerd, een streep is een streep. Pipi: Van jou suiker theorie heb ik nog nooit gehoord maar ik ga het zo even voor je testen. Maakt het nog uit wat voor suiker het is?
http://www.fertilityfriend.com/home/salapio Zwangeren gefeliciteerd! Echt super Susan, balen van je negatieve test ... Kweb, veel klusplezier Heb alleen de laatste pagina's bijgelezen (weekend altijd moeilijk bijlezen). Heb vandaag temp stijging ... dus misschien gisteren een ei?
Goede morgen, Aan m`n temp. te zien is m`n ongi nu echt weg. Toch raar dat ik pas na m`n ongi echt een lage temp. krijg. Nieuwe ronde nieuwe kansen zullen we maar zeggen. We gaan zo even lekker wandelen met de hond, het is zo lekker weer hier in Brabant. Iedereen weer veel succes. Groetjes
@sheann moet je maar is google op suiker blijft drijven op hcg. dan kun je er een hoop over lezen. maar de een zegt dat het werkt en dan ander weer niet. je moet ook afgekoelde urine gebruiken en voorzichtig de suiker erin strooien. En het werkt alleen in het hele prille stadium zegge ze... ik zelf ben ook nog niet overtuigd daarom had ik het ook gevraagd aan de zwangere onder ons. groetjes patricia
Voor degene die het toch nog even willen bekijken hieronder de link naar het programma kassa over de zwangerschapstesten. Het gedeelte over de testen begint rond de 5 min. http://www.uitzendinggemist.nl/index.ph ... 3&sq=kassa Verder zijn mijn borsten groter ? Snap het niet, kan toch nog niks betekenen zo lang VOOR mijn NOD ? Het is wel echt zo, ik merk het aan mijn BH's. Verder nergens last van hoofdpijn is ook over.
@wops, mijn temp daalt meestal ook pas na ongi, maakt niet uit volgens mij, het nadeel is alleen dat je ook ongi kan worden met een hoge temp dus nogal onverwacht. @anoniem, volgens mij komen die borsten door het progesteron maar misschien bij jou ook wel door iets anders. Dat suiker drijven op urine, ik houd het als bakerpraatje. Als het echt zou werken zou de zwangerschapstestindustrie niet zo goed gaan.
goedemorgen meiden, Even een ego berichtje van mij. Voel me zo verdrietig. Ik meld gister dat ik een posi test heb. Zo rond half 11 meld meneer dat ie misselijk is, 10 min later gaat ie naar bed. Nouja, kan gebeuren dacht ik, ookal is het wel precies op het belangrijke moment. Ik denk nou, dan gewoon morgenochtend, voordat ie naar voetbal gaat, dan is mn ei nog niet gesprongen. Dus ik al vroeg wakker, hij word wakker en ik zeg: nog ff snel klussen. Nou de enthousiasme spatte er van af NOT ! begint ie te klagen over de tijd. Daarna begint ie te klagen dat ik zijn vest niet heb gewassen. hij de slaapkamer uit, ik huilen, komt ie terug om zn telefoon te pakken en loopt gewoon weg. Heeft ie nog best ff een tijdje beneden gezeten...en toen issie gewoon weggegaan. Ik ben zo verdrietig....mijn vader gaat dood, mijn beste vriendin is zwanger en het lijkt net of meneer het op de belangrijkste momenten af laat weten. Soms heb ik echt het gevoel dat ik het alleen doe. Ga zo nog wel een ovutest doen en dan hoop ik dat ie nog posi is. sorry voor het ego berichtje
Dikke Knuffel. Hopelijk wil mannetje het straks nog "goedmaken" en lekker wil klussen met je. Probeer positief te blijven meid. Maar het is wel erg vervelend en snap best dat het gewoon zwaar k. u. t. voelt voor je. Succes en hopelijk heb je nog een posi-ovu-test vandaag. Jullie hebben vrijdag nog geklust, dus dat moet ook goed zijn en dan vandaag nog een keer en wie weet zit je gewoon goed. Succes.
Oh meis even een digi-knuffel! Wat kunnen mannen toch horken zijn he! Balen dat hij bij een positest niet wil. Kan me zo goed voorstellen hoe je je voelt meid! Maar volgens mij snappen ze soms gewoon niet dat vrouwen maar een aantal dagen vruchtbaar zijn. Dit is toch iets wat je samen moet doen. Hopen dat ie even zn gekke humeur eruit kan gooien bij de voetbal en jullie vanmiddag nog kunnen klussen. Volgens mij is het eitje dan nog niet gesprongen. Heb je de andere dagen wel goed kunnen klussen? Meis ik hoop dat je je verdriet een beetje van je af kan zetten. Dikke kus
@ kweb Ik begrijp je helemaal. Ik heb ook wel eens zo'n situatie gehad. Dan is hij bijvoorbeeld al chagerijnig als hij van zijn werk komt en dan "moet hij ook nog eens"en "hij heeft het al de hele dag zo druk gehad". Hij blijft dan ook lekker koppig! Ik denk dan ook wel eens heel egoistisch jij hebt het al zo gemakkelijk geen wekker om 7uur om te tempen en al dat gedoe met die ovu testen steeds. Tja, we zullen ze wel niet kunnen veranderen maar soms is het wel lastig om met zo om te gaan...die mannen. Ik hoop voor je dat zijn humeur gezakt is straks en dat je nog een klusje kan doen
lieve meiden, Bedankt voor de lieve opbeurende berichtjes. Heb net nog een testje gedaan (staan in mijn album) en gelukkig dik posi. Heb daarna mijn verdriet maar even aan de kant gezet en een smsje gestuurd met sorrie van net en dat ik gewoon een beetje verdrietig ben. Heb um veel plezier gewenst bij het voetbal en aangegeven dat ik hoop dat zijn cluppie gaat winnen. En dat heeft zn vruchten afgeworpen. Hij heeft ook sorrie gezegd en aangegeven dat het niet zo tactisch van hem was en dat hij het vanmiddag goed zou maken. Ben zo blij dat mijn test posi was en dat die van gister dus blijkbaar niet zo posi was. Zal vanmiddag nog een testje doen om te kijken of mijn piek aanhoud of dat ie vanmorgen geweest is. Liefs