Hallo ik ben Pascale en ben 21 jaar. ben nu 25 weken en 3 dagen zwanger van ons 1e kindje. gr Pascale
is ook heel spannend. ik weet namelijk niet wat ik precies kan verwachten en met alles ga je denken hoort dat erbij? maar ik zie wel hoe het allemaal gaat. gr pascale
Hey Pascale, Proficiat met de zwangerschap, spannend inderdaad! Geniet ervan en nog een fijne zwangerschap. Groetjes Janneke
Hey welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap. Lijkt me idd ook spannend allemaal, gelukkig is er dit forum zodat je je ervaringen met anderen kunt delen.
bedankt voor jullie leuke reacties. ik ben wel blij dat ik alles kan vragen op een forum. vooral omdat ik niet met alles zo zeker ben. voor allen die net zwanger zijn: gefeliciteerd en geniet van je zwangerschap. de tijd gaat echt super snel.