Ik had al vanaf 34 weken af en toe voorweeën en harde buiken, de laatste paar weken zelfs regelmatig. Dus ik dacht dat ons kindje wel eerder dan de uitgerekende datum zou komen. Uiteindelijk ben ik spontaan bevallen met 41 weken en 3 dagen. Zij het wel wat versneld met een infuus met weeënopwekker, omdat onze dochter in het vruchtwater had gepoept. Sterkte met de allerlaatste loodjes, ik weet precies hoe je je voelt als de uitgerekende datum verstrijkt zonder dat er ook nog maar iets gebeurt. Hopelijk duurt het wachten niet zolang meer en mag je spoedig je kindje verwelkomen! Groetjes, Wendy
de dag dat ik ging bevallen voelde ik me wat grieperig heel raar en in de nacht begonnen de weeen toen was de vk er om half 5 toen had ik al 6cm en nog geen uur later 10 cm het ging heel snel nog geen 3 uurtjes en ze was er
Ik ben met 41+3 spontaan bevallen. Zou de dag erna ingeleid worden. Met 41+1 braken mijn vliezen. Ik weet hoe zwaar deze dagen zijn, maar je bent er bijna!
In totaal heb ik 15 dagen over gelopen. Met 42 weken naar het ziekenhuis voor controle. Daar zagen ze op het ctg apparaat dat ik al iets aan het rommelen was, zonder dat ik het zelf in de gaten had. Afgesproken werd dat ik de volgende ochtend om 9 uur daar zou zijn (als ik de komende dag niet spontaan thuis bevallen zou) en dan gingen ze me inleiden. Die avond en nacht wel wat gekriebel, maar geen echte weeën. Volgende ochtend komen we in het ziekenhuis om 9 uur. Kwam een spoedgeval tussen en ik was pas om 10 uur aan de beurt. Ze onderzoeken me, en bleek dat ik al 7cm ontsluiting had! Toen mocht ik niet meer terug naar huis. Onze zoon is toen heel vlot en probleemloos daar geboren, zonder knipje of scheurtje, een superleuke bevalling, ook al was het dan te laat.
Ik lees maar mee, want het kan mij maar ook zo overkomen! Toch wel komisch hoe het bij sommigen gaat, dat ze een dag later ingeleid worden en toch nog spontaan bevallen zonder inleiding. Tot max 43 weken lijkt mij echt niet te doen! Hier gelukkig tot 42 weken.
Inmiddels zijn we weer wat dagen verder. Nog geen baby! Dus morgen word ik ingeleid.... Ontsluiting staat nog steeds op 3 cm. Weeën zijn er maar heel minimaal.
Duimerijntje succes morgen! Ik loop inmiddels ook overtijd. Gisteren heeft ze even gevoeld, maar mijn baarmoedermond is nog niet rijp, dus strippen had geen zin. Als er volgende week woensdag met 41+3 nog geen baby is, moet ik naar het ziekenhuis voor een CTG en echo. En obv daarvan gaan ze evt. een datum voor inleiden vaststellen, zei de verloskundige. Ik ben volgende week zondag 42 weken, dus het zal dan wel ergens in die week daarop worden, als het zover moet komen.
Hier is het met 41+5 begonnen met het breken van de vliezen. Voor de tijd nog geen mogelijkheid tot strippen, alles zat nog potdicht. Maar was zó blij dat het toch spontaan begon! Moest wel naar het zkh omdat ze in het vruchtwater had gepoept, omdat ze sterk op de weeën reageerde werd het een spoed ks. Vanaf het moment van het breken van de vliezen tot ze geboren is zit nog geen drie uur tussen...
ja bij een week en 1 dag overtijd is levi geboren....5 maart moest ik een echo laten maken en levi had te weinig vruchtwater en oude moederkoek dus zou ik de volgende dag 7 uur op worden genomen en zouden ze 2 dagen smeren met een gel om de baarmoedermond te laten rijpen en de derde dag aan het infuus om de weeen op te wekken maar die nacht kreeg ik weeen en ben ik niet om 7 uur naar het ziekenhuis gegaan maar half 3 want ik moest onder controle in ziekenhuis bevallen (medische indicatie door die echo) had op dat moment 2 cm ontsluiting en werd er infuus aangesloten om 11 uur had ik nog maar 2cm en ik was helemaal kapot en zat als een zombie erbij ze zeiden dat ze een cm per uur verwachtte nou dat ging ik niet trekken maar ik wilde perse geen ruggeprik... mijn schoonmoeder, de verloskundige en mijn man zeiden dat het echt beter was dat ik toch een ruggeprik nam omdat ik dan ff kon rusten voor de persweeen begonnen anders trok ik dat nooit na 20 min dat de ruggeprik er in zat moest ie er weer uit want in 20 min tijd ben ik van 2 cm naar 9 cm gegaan en toen ging het allemaal snel... 15. 32 uur op 6 maart (mijn eigen verjaardag) is levi geboren
Zou die ochtend ingeleid worden, maar mijn vliezen braken om 00:30, we waren om 1:30 al in het ziekenhuis omdat de weeen goed doorzetten (weeenstorm)en onze zoon is om 3:18 's nachts geboren. Wel met 42 weken maar toch zonder toeters en bellen. Lees nu dat je vandaag wordt ingeleid, succes!
Bij mijn eerste ben ik ingeleid met 42+2; als ik zelf door had willen lopen had dat ook nog gemogen tot 43 weken. Nu ben ik ook weer flink overtijd en ze gaan in elk geval nog niet inleiden voor zondag (42 weken) omdat de kleine het gewoon heel goed doet. Volgens mij gaan ze het na zondag een beetje aan mij overlaten of ik ingeleid wil worden of niet. Lastig, want ik ben het wachten natuurlijk hartstikke zat, maar ik vind 'onnodig ingrijpen' ook niet slim. Maar ja, dan moet ik élke dag op controle komen, en het ziekenhuis is niet in mijn woonplaats. Ook niet echt ideaal dus. Dus ik hoop dat de kleine dit weekend alsnog komt! [edit] o, je bent nu aan het bevallen als het goed is! Wat fijn, hopelijk heb je als je dit leest een goede bevalling achter de rug en natuurlijk een prachtig kleintje om voor te zorgen.
ik had met 40+4 controle zou de volgende dag ingeleid worden ze ging voor de zekerheid even voelen had ik al 5 cm ontsluiting en met 40+5 is mn dochter geboren