Juni 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by patje, Sep 25, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. evi

    evi Lid

    Oct 9, 2006
    78
    0
    0
    arbeidster
    malle
    Die onzekerheid heb ik soms zo van zou alles nog in orde zijn ,maar ik denk dat elke zwangere vrouw dat heeft,maar het is met momenten niet leuk.
    Mijn vriend zegt ook soms van zoeteke geniet nu is van je zwangerschap in plaats van het zwarte te zien,en ja dan heeft hij soms wel gelijk maar ik ben blijkbaar niet alleen he dames.
    Ik heb ook zo een firstsound maar ik hoor ook nog niets alleen gerommel maar ik heb gelezen dat je het vanaf 12weken kan horen,dus gewoon blijven proberen he,volgende maandag mag ik terug naar de gc voor een echo enzo en ik zal blij zijn dat ik het daar nog eens hoor.
    Groetjes evi ;)
     
  2. linnepin

    linnepin Fanatiek lid

    Aug 25, 2006
    1,030
    0
    0
    groepsleidster kinderopvang
    brabant
    @ Clau: Ik las dat je schreef dat je eerste echo al zo lang geleden is, en dat je binnenkort je tweede echo krijgt. Nou vroeg ik me af waarom je nog een echo krijgt, want ik krijg pas met 20 weken weer een echo. Zou ook zo graag tussendoor ook nog een keer naar binnen spieken.

    X Linda
     
  3. Dora

    Dora Bekend lid

    Apr 25, 2006
    762
    0
    0
    goedemorgen allemaal!

    @Chaya - ik duim met je mee, heel veel succes morgen, tis vast helemaal in orde met de 2 kleintjes van je!

    @Nachtvlinder - ik weet precies hoe je je voelt, vreselijk he, je hebt dagen dat het gaat en je positief bent en dagen dat je alleen maar negatief kan denken...

    Ik heb vandaag allemaal krampjes en dat vind ik al vreselijk eng...we zijn gelukkig de 11e week in gegaan en vandaag moet ik het mijn baas vertellen...en daar zie ik nogal tegenop, maarja omdat een aantal collega's mijn buikje hebben gespot wil ik toch liever dat hij het netjes weet en niet als laatste.

    Mijn darmen hebben ook een slechte week gehad volgens mij ..van steen tot water(ahum) om het zo maar te zeggen dus wie weet heb ik daar ook veel kramp van.

    pffff wat blijven we stressen he :)
     
  4. evi

    evi Lid

    Oct 9, 2006
    78
    0
    0
    arbeidster
    malle
    ja dora das een goeie zin we blijven stressen,
    spijtig genoeg :D
    groetjes evi ;)
     
  5. mijnimeel

    mijnimeel Fanatiek lid

    Nov 10, 2005
    2,343
    0
    0
    Directeur
    In de buurt van Den
    @ Chaya: hoop dat het allemaal meevalt meid!
    @ Dora: dat van die krampjes ken ik! Erg is dat, je schrikt je een ongeluk en denkt gelijk het ergste. Het schijnt echter heel normaal te zijn. Ik probeer er maar niet te veel aan te denken.

    Verder is vandaag de 12 ingegaan. Ben ik wel heel erg blij om. De vlokkentest uitslag moet aantonen of het ook allemaal goed is, maar volgens mij is dat allemaal geen probleem!
    O ja, ik ben helemaal niet meer misselijk :)
     
  6. MaToRo

    MaToRo Lid

    Oct 9, 2006
    63
    0
    0
    docent
    Wageningen
    Jeh, 10 weken vandaag!
     
  7. Remember

    Remember Fanatiek lid

    Aug 18, 2006
    1,140
    0
    0
    hello all,

    Chaya.... denk dat alles helemaal goed zit hoor, ik had bij de tweede ook bloedverlies, meerdere malen, en alles is helemaal oke met der...dus gewoon veel plezier morgen ;)

    Amari... leuk zo'n weekend, ook tof dat je schoonzusje jullie beeb heeft laten horen, top geluid he! :)

    Pietje... zeker mooie duidelijke echo,,.... echt al een mini mensje.

    All....hier verder geen veranderingen eigenlijk, ik vind dat de weken eigenlijk best snel gaan, heb alweer de 12 in mijn banner :)
    Donderdag ook naar KNOV, ben benieuwd.

    Fijne dag
     
  8. ster

    ster Fanatiek lid

    Nov 1, 2005
    1,549
    0
    0
    Hallo Hoe is het met iedereen?

    Wij hadden een heel bijzonder weekend omdat we de ouders zijn gaan vertellen dat we zwanger zijn :p Met een grote taart, met een ooievaar erop kwamen we binnen..... Wat ontroerend, ouders helemaal van slag (en wij ook weer)..... zo ontzettend leuk om te vertellen :p

    Deze week gaan we het verder aan de vrienden en vriendinnen vertellen en volgende week op mijn werk!

    Wat een positiviteit allemaal, het is zo ontzettend leuk!

    Verder vandaag kraamzorg geregeld en morgen bloedprikken en .... zoveel te doen! Heb het maar druk! Maar allemaal positieve drukte!

    Ga nu alle verhalen van iedereen lezen (ben al dagen hier niet meer geweest namelijk) tot later liefs Ster
     
  9. ster

    ster Fanatiek lid

    Nov 1, 2005
    1,549
    0
    0
    Inmiddels al jullie verhalen gelezen:
    Chaya: hoop voor je dat het meevalt! Duim voor je!

    Voor de tandepoetsers die moeten overgeven/kokhalsen hierbij:
    Sindskort gebruik ik een electrische tandeborstel en heb dan minder last dan als ik met een gewone tandeborstel poets. En soms als ik zo misselijk ben dan poets ik inderdaad niet :oops: :oops: en eet pepermuntjes!
     
  10. Suske

    Suske Actief lid

    Sep 6, 2006
    386
    0
    0
    Alles goed hier. Ben even naar de stad geweest (dat is voor mij Groningen) om te shoppen voor de sint. Ben helemaal geslaagd nu nog alles inpakken en gedichten en surprises. Eigenlijk nog genoeg te doen dus.

    Dora, ik ken die krampen, helemaal als je de hele week last hebt gehad van je darmen. Mijn huisarts zei dat, alles zo dicht bij elkaar ligt onder in je buik en dat je moeilijk kan zeggen of je nu je darmen, blaas of baarmoeder voelt. Wanneer ik een zeurgevoel in mijn buik krijg ga ik meteen naar de wc, dan is het vaak weer over. Dan heeft mijn blaas tevol gezeten. Voor de darmen drink ik wel roosvicee laxo, heb ik bij de reformwinkel gehaald. Het smaakt lekker en is goed voor je darmen.
     
  11. Candijtje

    Candijtje Fanatiek lid

    Jul 19, 2006
    2,841
    0
    36
    Hallo allemaal,

    Hier de 11 alweer vooraan! Wauw lekker idee is da zeg. En we hebben "ge-baby-shopt" Echt leuk een badje, een commode, een ledikantje... Heerlijk hoor om al wat in huis te hebben!

    Verder gaat het qau misselijkheid weer een stuk beter gelukkig. Ik poets altijd elektrisch en dat blijf tnog wel lastig qau overgeven enzo... Heb nu kindertandpasta gekocht maar ides weer mierzoet dus ook niet echt een oplossing... Nouja de 12 is al in zicht nog ff doorbijten ;)
     
  12. Clau

    Clau Actief lid

    Oct 8, 2006
    313
    0
    0
    Twente
    Omdat ik via behandeling bij de gyn zwanger geraakt ben, had ik mijn eerste afspraak met haar. Ik was toen ongeveer 8 weken zwanger. En omdat alles er goed uit zag, mocht ik toen 'gewoon' naar de verloskundige en krijg ik dus, net als iedereen, met 12 weken een echo. ;)

    Aaaaargh, ik kan niet meer wachten tot woensdag! Ben helemaal nerveus. Stel nou dat er iets niet goed is. Was het maar vast woensdagochtend...
     
  13. bloem79

    bloem79 Actief lid

    Oct 16, 2006
    406
    0
    16
    Chaya: wat schrikken zeg dat je bloedverlies hebt gehad. Gelukkig dat het nu (bijna) over. Succes morgen bij de echo.

    De uitslag van mijn bloed is ook binnen. Vorige week belde de VK dat er antistoffen waren gevonden en dat ik gelijk weer moest bloedprikken. Nu hebben ze een antistof gevonden die niet gevaarlijk/ schadelijk was. Ze wisten niet hoe ik aan de antistof ben gekomen. Het heeft dus niets te maken met bloedgroep negatief. Gelukkig maar!

    Verder ben ik soms ook erg onzeker. Denk dan geen klachten meer te hebben en mijn buik ziet er dan ook stukken dunner uit (denk ik). Volgende week maandag 1e echo, kan niet wachten!

    Vanaf het weekend zijn mijn darmen erg van slag, heb veel last van kramp en winderigheid :oops:. Maar zoals ik nu lees ben ik echt niet de enige.
     
  14. shelde

    shelde Fanatiek lid

    May 1, 2006
    2,816
    0
    0
    Pfff, vandaag een dagje gewerkt, voor het eerst in maanden.
    Een dagje ingevallen bij de kleuters. Hardstikke leuk, maar jeetje... viel wel een beeje tegen!
    Ik ben echt helemaal kapot! En ik voel m'n bekken ook behoorlijk.

    @ Amari: leuk zo'n weekend! :D
     
  15. elfje

    elfje Fanatiek lid

    Mar 11, 2006
    1,964
    0
    0
    hee meiden,
    ik heb ook enorm last van mijn darmen! pffff heb de hele nacht enorme kramp gehad, en halverwege de nacht naar beneden gerend en enorme diarree......
    vandaag de hele dag al gammel... bah!

    je valt van verstopping naar diarree.....pfff doe eens een tussenweg!

    verder gaat alles lekker...

    liefs elfje
     
  16. radna

    radna Bekend lid

    Dec 3, 2005
    623
    0
    0
    kapster
    hallo allemaal,

    dat van die darmen klinkt erg bekent hier nog een, indd erge kramp en dan daarna rennen naar de wc :(

    Morgen voor t eerst naar de verloskundige, ik krijg alleen geen echo meer omdat ik er al 2 in t ziekenhuis heb gehad, das wel jammer, en de assistent zei ook dat ze deze keer nog niet naar t hartje kunnen luisteren omdat dat te vroeg zou zijn...........ook jammer maarja wel leuk om te gaan! 5 over 10 morgen ben wel heel benieuwd!
    Ga nu lekker op de bank liggen heb gister en vandaag curcus gehad en was bets zwaar, heb nu hoofdpijn.

    fijne avond allemaal nog!

    wel leuk trouwens he, al die banners nu, allemaal al rond de 10-11-12 wk, begint nu echt wat te lijken ;) klinkt al veel leuker dan 4-5wk :)

    liefs radna
     
  17. shelde

    shelde Fanatiek lid

    May 1, 2006
    2,816
    0
    0
    Oh ik ben dus niet de enige met last van de darmen.
    's Avonds in bed heb ik echt buikpijn en volgens mij zijn het m'n darmen.
    Opgeblazen gevoel en gewoon niet lekker voelen (niet echt misselijk, ik weet niet hoe ik het moet omschrijven).

    Ja, de banners gaan er op lijken! ;)

    Ik ga naar bed. :oops:
     
  18. linnepin

    linnepin Fanatiek lid

    Aug 25, 2006
    1,030
    0
    0
    groepsleidster kinderopvang
    brabant
    Omdat ik via behandeling bij de gyn zwanger geraakt ben, had ik mijn eerste afspraak met haar. Ik was toen ongeveer 8 weken zwanger. En omdat alles er goed uit zag, mocht ik toen 'gewoon' naar de verloskundige en krijg ik dus, net als iedereen, met 12 weken een echo. ;)

    Aaaaargh, ik kan niet meer wachten tot woensdag! Ben helemaal nerveus. Stel nou dat er iets niet goed is. Was het maar vast woensdagochtend...[/quote]

    O vandaar ok. Ja bij mij is het dus zo dat ik met 9w4d een echo heb gehad. Ik had eigenlijk dus al heel vroeg een afspraak met de verloskundige, maar kreeg toen ook meteen een echo. Toen vond ik dat natuurlijk helemaal geweldig, maar nu vind ik het jammer dat ik het kleintje nu niet kan zien, omdat je nu al veel meer ziet.
    Ik kan natuurlijk vragen of ik er alsnog even een krijg, maar daar zullen ze wel niet in trappen.:D

    X Linda
     
  19. popje

    popje VIP lid

    Jul 20, 2006
    7,339
    269
    83
    NH
    Hoe laat moet jij Linda op echo?

    Ik moet ook woensdag om half 11,
     
  20. Clau

    Clau Actief lid

    Oct 8, 2006
    313
    0
    0
    Twente
    Je bedoelt mij, denk ik. Linda heeft de quote niet helemaal goed staan. ;) Ik moet woensdag om 10.10 uur. En ik kan niet meer wahahachten! :)
     

Share This Page