Februari 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Uk80, 17 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mause

    Mause Actief lid

    8 jan 2009
    319
    0
    0
    manager
    De Meern
    vanaf welke leeftijd mogen ze in de Baby Bjorn?
     
  2. Kelly1980

    Kelly1980 Bekend lid

    16 sep 2007
    865
    0
    0
    gelderland
    he dames!

    Heb lang niks van mij laten horen, maar probeer wel nog wat mee te lezen.....
    Met Isa en mij gaat het erg goed! ben weer administratie van de zaak aan het oppakken dus vandaar dat ik het druk heb met Isa erbij!

    Zal een nieuw fotootje van Isa in mijn album zetten...

    Baby Bjorn is geloof ik vanaf 6 weken
     
  3. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Toen ik nog in het ziekenhuis lag en daar kolfde, moest ik de schelp schoonmaken met alcohol, niks niet uitkoken!
    Dus tja wat is dan goed, elke dag, 1, 2 of 3x per week?
    Hihi zo doet iedereen het toch weer anders.
     
  4. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    6 weken of minimaal 3,5 kg geloof ik! zal zo even in de handleiding kijken.
    Maar het is ook wel op de site www.babybjorn.com te vinden denk ik.
    Daar kun je ook pdfjes downloaden over hoe en wat voor de verschillende BB die er zijn.

    Ik ga toch maar gewoon met de kinderwagen denk ik :oops:
    Het is de eerste keer dat ik dat ding dan om doe en doe dat liever met mannetje er bij, kan hij hem goed verstellen.
     
  5. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Kelly, ook stiekem weer een beetje aan het werk ;)
    Ik ben ook weer begonnen hoor!
    Lieve foto's van Isa zeg :D
     
  6. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid

    Schelpen uitkoken : Ik moest ze elke keer na gebruik afspoelen met warm water, dan op de kop op een doekje zetten om af te druipen, en dan voor gebruik met alcohol schoonmaken. Eens per dag de schelpen uitkoken.



    Ik ga zo met Ferry naar de VU naar de neurochirurg. Ben erg benieuwd wat ze van zijn wond vinden en dan in het bijzonder van de verdikking.
    Ik ga maar gewoon met de maxicosi op het onderstel van de kinderwagen. Straks kan ik geen parkeerplaats vinden en moet ik zo slepen met die maxicosi. Ik vind het wel zwaar hoor, en dan ook nog die luiertas en mijn eigen tas :(
    Hmmm zal even kijken of ik wel parkeergeld heb...
     
  7. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Uk, waarom doe je niet je eigen (belangrijkste) spullen uit je tas in de luiertas!
    Heb je maar 1 tas die je meesleept.
    Succes!
     
  8. Iggylover

    Iggylover Fanatiek lid

    25 jan 2008
    3.649
    0
    0
    NS
    labjesland
    nee ik geef geen bv hoor geeft flesje
    kom er net onderuit heerlijk bruin kleurtje al naar 2x :)
     
  9. HJ1977

    HJ1977 Actief lid

    6 jun 2007
    447
    1
    0
  10. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
  11. HJ1977

    HJ1977 Actief lid

    6 jun 2007
    447
    1
    0
    Trouwens: na jullie positieve verhalen over inbakeren heb ik voor Midas sinds een paar dagen ook een inbakerdoek, een Swaddle Me. Een pacco-doek was nog niet geschikt voor hem.
    Helaas is het hier geen doorslaandsucces. Twee dagen achter elkaar wordt hij gillend wakker omdat hij zich niet kan bewegen. Zodra ik hem weer in zijn gewone slaapzakje leg is het goed. Nou ja, het was hetg proberen waard.
    Vanmiddag ga ik nog even naar het inloopspreekuur van het CB. Vorige keer was mijn moeder mee en ben ik heel veel vergeten te vragen. Volgende keer toch maar gewoon alleen gaan... Oh, Lex is wakker en heeft honger met hoofdletter H!
     
  12. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Pffff wat lijkt me dat moeilijk zeg!
    Zo klein en zo vatbaar voor van alles.
    Moet ik gelijk aan onze kanjer Ferry denken! maar ook alle andere te vroeg geboren kleintjes hier.
     
  13. Zeilboot

    Zeilboot Niet meer actief

    vandaag met martijn voor de eerste keer naar het consultatiebureau geweest.

    even wegen: 5180 gram en even meten: 57 cm.

    we werden binnen geroepen, zitten en emteen praten over martijn zijn vsd, maar ja ik kon al snel aangeven dat dit het niet meer was, maar dat het nu gaat om de aangeboren hartafwijking tetralogie van fallot. dus ze heeft het opgeschreven.
    toen was het tijd voor controles, ze hoord indd een ruis waar je niet om heen kan luisteren, deze is duidelijk aanwezig. verder heb ik aangegeven dat hij zo'n grote harde bult op zijn hoofd heeft zitten, ze heeft dit bekeken en bevoelt maar weet neit wat het is en kan zijn, ze zal een briefje voor de huisarts geven, zodat die kan kijken. verder was alles prima, maar toen kwamen de vervelende rot prikjes, en die deden martijn wel pijn, wat kan zo'n klein hummeltje dan gillen zeg, nisk kon hem troosten, dus maar lekker bij mama gehangen.
    aangekleed en een nieuwe afspraak gemaakt voor 4 mei.

    na dit bezoekje snel boodschappen gedaan, en toen het briefje afgegeven bij de huisarts, kon meteen blijven want de dokter wou het bekijken, maar ja had natuurlijk jildou op school, dus snel iemand geregeld die haar op ging halen zodat ik kon blijven.

    dokter kon ook neit iets bedenken wat het kon zijn, dus die stuurt ons door naar de kinderarts, eenmaal in de auto had ik meteen gebeld maar ja kinderartsen hebben hier een wachtlijst van 3 weken, en die assistente daar vond dat te lang, dus meost ik zorgen dat mijn dokter contact opnam met de kinderarts zodat ze konden overleggen wanneer we terecht kunnen, dus nu moet ik om 2 uur straks dokter bellen over wat er nu afgesproken is.

    hebben we dit ook nog eens erbij, nou ja wachten het wel af.

    anita
     
  14. Bbelly

    Bbelly Actief lid

    9 nov 2008
    457
    0
    0
    Twente
    Prachtig! wat bijzonder, zo'n klein vechtertje!

    Ik wist niet dat die schelp anders behandeld moest worden.. ik heb er 2 en ik vroeg me al af hoe dat moet met 1 schelp.. en vaker per dag kolven.

    Het is trouwens heel normaal om de eerste keren niet zoveel melk te kunnen kolven, het toeschietreflex komt moeilijker he, zo'n kolf is toch niet hetzelfde als je eigen kind ;) dus reageert je lichaam niet hetzelfde. Bij sommige mensen blijft dat lastig, je kan druppeltjes halen voor in je neus om het toeschieten te stimuleren.. ik weet niet hoe het heet. Bij mij gaat het nu steeds makkelijker, maar meer dan 120 cc per keer haal ik niet. Een collega van me had een mooie foto van haar zoon erbij om te kunnen kolven op het werk.

    Robin is trouwens 240 gr. gegroeid sinds donderdag (5 dagen!) Ik moest naar het CB om het naveltje te laten aanstippen, en dus ook maar even gewogen.. we vonden zijn wangen ook al zoveel dikker! Die verkoudheid heeft dus niet zoveel invoed op zijn eetlust als ik dacht :D
     
  15. Bbelly

    Bbelly Actief lid

    9 nov 2008
    457
    0
    0
    Twente
    Anita, fijn dat je waarschijnlijk snel terechtkan, het zit Martijn en jou ook niet mee he. Wel fijn dat hij goed gegroeid is!
    En wat een drukte, met 2 hummels zit je gelijk klem als er iets anders loopt dan gepland. Hopelijk kan je heel snel met de bult terecht, het is inderdaad niet makkelijk om een plekje te krijgen bij de kinderartsen, hier ook.
     
  16. Bbelly

    Bbelly Actief lid

    9 nov 2008
    457
    0
    0
    Twente
    Oeps, ik heb het ietsje misrekend.. hij is van 4420 naar 4610 gegaan.. 190 gram dus :oops:

    Toch wel heel goed he! (van hem dan)
     
  17. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Hey meiden,

    wat een rotweer is het toch, wil lekker naar buiten kunnen om te wandelen, maar dat kan nu niet. Krijg met deze kou weer zin in warme chocolademelk met slagroom :) :)

    Als ik lees hoeveel al jullie kindjes wegen, dan weegt ons meisje niet eens zoveel. Ze ligt toch heel gemiddeld qua lijn. Ze weegt nu 4660 gram bij 58 cm. Ze heeft een heerlijk bol koppie, maar der beentjes zijn maar dun hihi. Alle majo'tjes (schrijf je dat zo?) zijn ook te groot. En ze eet toch heel erg goed.

    Uk; wat fijn dat de osteopaat zo goed lijkt te werken, hoop dat het aan gaat houden en dat Ferry nu zijn rust een beetje gaat krijgen. Heeft die kanjer van jullie ondertussen wel verdiend hoor (en jullie natuurlijk ook).

    Ik krijg vanmiddag nog visite van een collega'tje en haar dochtertje van 1,5..wordt helemaal gezellig!

    Daffie
     
  18. Deurtje

    Deurtje Fanatiek lid

    8 mei 2008
    4.332
    0
    0
    Goedemiddag mama's!

    Vanochtend mijn eerste uitje zonder Thije gehad, naar de schoonheidsspecialiste, heerlijk, kon ik wel even gebruiken!

    Afgelopen nacht ging weer goed! Gisteravond om 21.15 laatste voeding. Had hem rond 12 uur/half 1 nog wel verwacht voor zn echte laatste voeding, maar hij sliep door en ik vond het zonde om hem te wekken. Pas om 04.00 uur kwam hij. Daarna weer geslapen tot 07.00 uur. Erg netjes dus.

    @ Uk
    Wow, die osteopaat is zeker een wonderdokter ja! Geeft jullie een hoop rust denk ik?
    Ik neem nooit en luiertas en eigen tas mee hoor, stop gewoon mijn eigen zooi in de luiertas erbij, die is groot zat! :D

    @ Axioma
    Jeetje joh, dat jij nog steeds op de bank slaapt :confused: Kun je je man daar niet laten slapen? :D
    Ik ben niet zo creatief wat betreft cadeaus voor je collega's, sorry.

    @ Mieke
    Ben benieuwd hoe de Anita-bh's je bevallen.
    Lekker dat Boaz goed heeft geslapen!

    @ mamavanstef (en tijs)
    Koemelkallergie dus misschien. Dubbel idd. Succes ermee.

    @ Kim84
    Lastig hoor dat Isa niet wil slapen. Hier dus wel een inbakerdoek, maar dat was idd omdat Thije erg onrustig was en met zn armpjes lag te maaien enzo.

    @ Maka
    Wat een leuke link zeg! Maar vind de meisjesachtige varianten wel leuker dan die voor jongens eigenlijk. Misschien toch maar eens aan een zusje voor Thije denken dus ;) (nee hoor, nog even geen polonaise aan mijn lijf!)
    Wist niet dat sommige kindjes geen ingevroren ontdooide melk pakken? Hmm.. morgen maar eens proberen.
    Goed hoor van dat omrollen, zeker een snelle leerling die Vera! =D>

    @ Noppie,
    Wat gek joh dat je zo weinig kolft. Bij mij blijft het wel komen, maar gaat dus soms erg langzaam. Maar denk dat ik op de verkeerde momenten kolfde, als Thije er al het meeste uit had zeg maar :oops:.
    Fijn dat Ebbie zo lekker groeit op je melk!

    @ uitkoken
    Die borstschilden kook ik altijd gewoon mee uit, maar dat kan ik dus beter maar niet meer doen. Ze zijn idd wat beslagen.

    @ zonnebank
    Mag dat niet met BV?! Heb ik nog nooit gehoord :(: en ik ga dan ook al sinds de bevalling weer lekker onder de zonnebank. De kraamzorg weet dit en vond het normaal, dus lijkt me geen kwaad kunnen dan..

    @ Miireii
    Blijft een heftig verhaal en ik kan je ook eigenlijk geen advies geven, sorry. Ik hoop dat je eruit komt met je man.
    Ik herinner me nog wel je bevallingsverhaal en dat je toen schreef dat je zo blij was dat je man er voor je was en hij je zo goed steunde. Uit je bericht straalde heel veel liefde vond ik.
    Als Soraya nu beter hapt, kun je idd proberen je productie weer op te krikken. Gewoon doen hoor, daar heeft je schoonfamilie niks mee te maken!

    @ hummelke sofie
    Ik laat Thije ook weleens langer dan 10 minuten huilen hoor. 10 minuten is soms net niet genoeg namelijk :oops: Max. 20 minuten is het hier denk ik, maar vaak zitten er in die 20 minuten al wel wat kleine stiltes.

    @ Angela,
    Wow, wat een flinkerd die Dani, goed hoor!

    @ maatje
    Hmm.. dat is niet fijn. Hoop dat het zkh snel terug belt. Sterkte!

    @ Kuona,
    Is idd allemaal anders zeg in België! Is je vriend een Belg? Ben heel niet nieuwsgierig hoor ;)
    Sterkte met Morris zn abces, hopelijk valt het mee.

    @ Kelly1980
    Fijn dat het goed gaat met Isa! Wat een poepie is ze zeg!

    @ HJ1977
    Jammer dat het inbakeren bij jullie niet heeft geholpen. Paniekerig wakker worden is natuurlijk absoluut niet de bedoeling, het moet ze juist rust geven. Succes met het zoeken naar een oplossing.

    @ familieveenstra,
    Hmm, beter een keer teveel dan te weinig naar de huisarts toch? Hopelijk blijkt de bult op zn hoofdje niets te zijn.

    @ gewicht kindjes
    Vind het echt leuk om te lezen hoe lang en zwaar alle beebjes zijn! Zit best veel verschil in, maar dat heeft natuurlijk te maken met het feit dat de geboortegewichten zoveel scheelden. Thije is iets boven gemiddeld met zijn 4785 gram en 57 cm afgelopen vrijdag (toen exact 4 weken). Dat zeiden ze althans op het CB vrijdag.

    @ Daffie
    Dunne beentjes dus, hihi... Is soms wel lastig met kleertjes he? Thije is voornamelijk lang en niet heel dik, dus sommige kleertjes passen qua lengte en bij de armpjes en beentjes maar net, maar zitten wel erg wijd, raar!
    Veel plezier met je collega'tje!

    Dan nog even over het kolven... het gaat beter/sneller dames! Ik heb het idee dat ik ook een beetje op de verkeerde momenten kolfde (te snel nadat Thije erg veel eruit had gedronken) :oops: . Toen ik vanochtend bij de schoonheidsspec was heeft mijn man Thije een flesje gegeven en toen ik thuiskwam heb ik gekolfd, het ging als een tierelier. Gelukkig maar, want zat er best mee in mn maag.

    Ons monstertje ligt weer lekker te slapen in de reiswieg. Deze zet ik in de keuken aan de achterkant van ons huis en dan doe ik het gordijn een beetje dicht. Zo ligt ie wel een beetje apart, maar hoor ik hem toch goed. Over een half uur is zn laatste voeding alweer 4 uur geleden, ben benieuwd of hij uit zichzelf komt.

    Zo, is een heel verhaal geworden :oops:
    Fijne dag dames!
     
  19. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid

    pfffffffffffffffff helemaal voor niets naar de VU geweest.
    Blijkt dat de afspraak om 11:00 uur was en niet om 13:50 uur. De neurochirurg heeft alleen dinsdagochtend spreekuur :cry:
    Ik heb zoveel afspraken voor Ferry, dat ik er 2 door elkaar heb gehaald. Ik baal er echt zo erg van! Nu kan ik pas weer over 2 weken terecht. Zou volgende week ook kunnen, maar om 08:00 uur 's morgens. Dat red ik met de files niet...

    @ tas: ik heb een nieuwe leuke tas en die wilde ik eigenlijk gewoon meenemen. Volgende keer prop ik alles wel bij die luiertas erbij :(
    Heb weer zo staan klungelen met alles. De maxicosi op het onderstel in de hagel... Ik kreeg eerst het onderstel al niet ingeklapt. Pff ben het echt even zat nu, ik baal gewoon!

    Ga zo maar even dat filmpje bekijken.
     
  20. Mause

    Mause Actief lid

    8 jan 2009
    319
    0
    0
    manager
    De Meern
    Thanks! Wij hebben er eentje 2e hands gekregen van de overburen, moet alleen ff uitvinden welke het is. :D Lijkt me handiger met boodschappen doen. Nu ga ik met de bugaboo, maar weet dan nooit goed waar ik de boodschappen tijdens het winkelen moet laten... Dat 'mandje' onder de bak is zo onhandig :rolleyes:
     

Deel Deze Pagina