nog meer meiden die dit hebben?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Bloempjee, Mar 18, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rensje

    rensje Fanatiek lid

    Nov 30, 2008
    2,079
    1
    36
    hee bloempje... weet je al iets..? hoop het voor je.. gr.rensje
     
  2. misty1984

    misty1984 Fanatiek lid

    Mar 17, 2009
    1,550
    1
    0
    Noord Brabant
    Hey bloempje,

    Al getest? Spannend zeg!
     
  3. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    ben ook benieuwd en hoop voor jou goed nieuws! ;)
     
  4. Bloempjee

    Bloempjee Actief lid

    Nov 6, 2008
    256
    0
    0
    nou meiden mij testje was negatief.. kdeed pas savonds en had ook veel gedronken.. en na een uur verscheen dr wel een streepie wel dikker dan t ander.. mja daar moetk niet van uitgaan ik test vrijdag weer..

    ik lees zoveel dat meiden pas heel laat posi testen.
    ik blijf de moed er in houden :D
     
  5. roshi

    roshi VIP lid

    May 8, 2006
    6,706
    0
    0
    directie secateresse
    den haag
    pffff wat een geduld heb jij zeg! ik zou echt iedere morgen en avond testen denk ik :)

    succes meis!
     
  6. Bloempjee

    Bloempjee Actief lid

    Nov 6, 2008
    256
    0
    0
    haha ja maar om de 2 dagen word je hcg toch hoger.. mjaa ik weet dat t andere lichaam t sneller aanmaak als de een..

    PFF ik heb gister getest na een tijd kwam er een streepje wel pas na de afgelezen tijd hoor,, maar die was breder dan t andere streepje.. zie ik later op internet dt iemadn precies t zelfde had als mij en wel zwanger.. en eigk hebk gister ochtend weer getest die was gwn negatief nix op te zien. :$.
    kom ik net thuis... is die van gisterochtend ORANJE.. gwn al oud aan t worden en die van eergister met die streep nog gwn normaal van kleur.
    Pff ik hoop zo dat het toch posi is.. Ik plaats zo wel ff een foto.. en test van gister ochtend was wel wat onnodig aangezien je lichaam om de 48 uur hcg aanmaak.. ben nu 9 dagen overtijd maar zou dan toch al wat moeten zien, maar ik lees zoveel dingen over dat sommige meiden pas met 6 weken zwangerschap posi testen ik w8 dus af.. enigste watk nog kan.
    ik moet me ook niet aangrijpen hoe het bij andere meiden is verlopen maar toch t geeft je weer hoop he :D.


    OJA en me tepels doen nu dus al een dag of 10 erg zeer! t trekt ook niet weg.. kheb het wel vaker maar dan is t net voor me ongi en duurd t maar 1 hooguit 2 dagen.

    LIEFS!
     
  7. Bloempjee

    Bloempjee Actief lid

    Nov 6, 2008
    256
    0
    0
  8. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    ik zie alleen een heeeele breede streep rechts...geen idee wat dat is haha
     
  9. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    ik wil je echt niet ontmoedigen of zo :rolleyes: maar ik zie echt niks :confused:
     
  10. Bloempjee

    Bloempjee Actief lid

    Nov 6, 2008
    256
    0
    0
    ja en dat bedoel ik :p het is moeilijk om t op de foto te krijgen.. en t andere streepje is 1.5 x zo breed als in t echt. zegmaar.
    en die foto als je t via zown sitein zown link maak komt ie dr altijd extra groot uit dus ook niet t juiste formaat.
     

Share This Page