ben de ''leuke'' opmerkingen even zat.

Discussion in 'Zwangerschap' started by augurkjes, Mar 25, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dib

    dib Fanatiek lid

    Sep 11, 2007
    2,153
    1
    0
    Nederland
    Ik krijg de laatste tijd ook steeds meer opmerkingen over mijn postuur :( Niet altijd leuke...
    "Goh, ben je zwanger?! Je ziet het gelijk want je HAD ook altijd zo'n mooi figuurtje :confused: ."
    En bedankt....
     
  2. mvKyano07

    mvKyano07 Lid

    Jan 12, 2009
    54
    0
    0
    Nu nog geen last van...
    maar weet nog precies van de vorige keer.
    Altijd hebben ze wat te zeggen of te zeiken. Doodmoe wordt je ervan.
    goh wat zie je er moe uit (en dan veel op het werk elke dag weer...) ik was niet eens moe maar door al die opmerkingen ging me wel heel erg lelijk en suf voelen jah.
    zijn het er geen twee? NEE! Anders wist ik het zelf wel..
    ojaa en je bent wel nog jong he...goh zo jong moeder...ik moest er nog niet aan denken. (ik was 24 :confused: )
    en dan idd over je buik, gewicht etc... vreselijk...
    snap dat niet...ik zelf zeg nooit iets daarover tegen een zwangere...behalve wat heb je een mooie buik ofzo.

    lekker negatief allemaal haha maar gelukkig zitten er meer mooie kanten dan rotte kanten aan het zwanger zijn...dat scheelt.
     
  3. alice

    alice Fanatiek lid

    Aug 16, 2006
    4,014
    0
    36
    Overijssel
    Snap wat je bedoelt...sommige dagen kan je het ook beter hebben dan op andere.

    Ik vind: "oh je hebt echt al een dikke buik! En helemaal rondom" ook een hele fijne. :(
     
  4. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    Jan 9, 2009
    2,725
    3
    38
    Maastricht
    Boehoe, die kreeg ik net nog naar m'n hoofd. Met daarop volgend of het er echt geen twee zouden zijn... :evil:
    Die persoon (op werk) wist tot vandaag niet eens dat ik zwanger was. Nu ging ze rondjes om me heen lopen alsof ik een slachtkoe was, helemaal de vorm van mijn buik bestuderend. Ga weg, doe wat nuttigs, bemoei je lekker met jezelf! Ik merk wel dat ik soms best met m'n mond vol tanden sta als mensen zoiets doen of zeggen. Terwijl ik normaal gesproken niet bepaald een doetje ben. Vandaag vond ik het gewoon echt niet leuk, ik voel me al moe en log genoeg!
     
  5. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Pfoeh, ik kan helemaal met jullie meepraten! Iedereen heeft een mening.

    Ik heb nog een hele slanke taille (vergeleken met de rest) en dat valt dan zeker op met zo'n buikje. Ik krijg dus opmerkingen over hoe weinig je nog ziet, maar ook dat ik al echt een buik krijg. Ja duh, dat hebben de meeste zwangere vrouwen...

    Ik zit nu op het moment waarop mensen het net durven vragen. Meteen heeft iedereen dan een mening. Zo zei ook iemand inderdaad dat mijn gezicht dikker was geworden (met 8 weken ofzo), maar ik was net een kilo afgevallen!

    Volgens mij willen mensen je gewoon bekijken zodra je zwanger was en dan even hun mening kwijt. Prima, maar geen gezeur. Iedereen heeft wel iets meegemaakt en het is altijd anders! Zo ben ik 2 weken voor een vriendin uitgerekend, en zij krijgt haar 2e kindje. "Nou, dan zal zij haar kindje nog wel hebben voordat jij hem hebt". Poeh, ik hoop het toch niet, want dan ben ik te laat, en/of zij veel te vroeg! Echt zo'n aanname dat je eerste kind altijd later komt en de tweede altijd te vroeg wordt geboren ofzo :S
     
  6. Chamaro

    Chamaro Fanatiek lid

    Apr 9, 2008
    3,448
    0
    36
    Female
    Pm-er
    Drenthe
    Omdat het er heel kattig uit kwam..vond ik..
    Zie als ze het op een andere manier had gezegt oke..
    Maar ze zei het met zo'n arrogante toon..
    Weet niet hoe je het uit moet leggen..
     
  7. Marjannn

    Marjannn Bekend lid

    Dec 31, 2008
    500
    0
    0
    (Sport)masseur
    Eerlijk gezegd vind ik dat de meeste van jullie je druk maken om niets. Mijn buik groeide ook vrij snel, maar het kon me niet snel genoeg gaan. Ik vond (en vind) het juist erg leuk als mensen zeggen dat ik een dikke buik heb of praten over mijn bierbuik. Ik ben trots op mijn buik!

    Verder heb ik ook een bol gezicht gekregen, inmiddels hebben 8 mensen dat al tegen me gezegd (los van elkaar). Maar dat is toch niet bedoeld om vervelend te doen? Dat constateren ze gewoon.
     
  8. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Ja, ik begrijp je punt, maar vaak zeggen mensen maar wat, aan de hand van hun eigen ervaringen. Ik heb een hele normale buik, denk ik, maar sommigen staan versteld en anderen vinden me te dun! Het maakt dus geen drol uit, en vervolgens voel je je wel steeds bekeken.

    Vooral het "slachtkoe" gevoel vind ik soms een beetje vervelend. Dat maakt het allemaal minder leuk. Ik vind mijn buik nou ook niet echt heel aantrekkelijk (misschien moet ik nog een beetje verder groeien, nu lijk ik gewoon nog heel dik!).
     
  9. Jutte

    Jutte Fanatiek lid

    Jul 27, 2008
    2,186
    0
    0
    Nou nee hoor, da's niet de enige reden. Waar grote borsten voor sommige mannen een magneet zijn, is voor veel vrouwen zo'n buik een magneet. Ik ben toch echt 31 en zie er niet uit als tienermoeder, zeg maar, maar ook bij mij is het zo dat ik nauwelijk meer in mijn ogen wordt gekeken bij het voorstellen bij bijeenkomsten of gedag zeggen in winkels.....mijn buik lijkt ineens mijn gezicht te zijn :rolleyes:

    Maar waar ik me het meest aan erger zijn de moeders en zwangere vrouwen die het allemaal zo goed weten.... Laatst een 37 weken zwangere dame die tegen mij zegt "nou, jij doet nog helemaal niet mee hoor"....ehm...hoezo niet? Mijn buik groeit behoorlijk enne...trouwens, de omvang zegt niets over hoe zwaar het is of hoe enorm zwanger jij je voelt, toch?

    Maar ach hè, nog even en dan krijg je de totaal onbekende blikken in je kinderwagen, moet iedereen in de rij bij de supermarkt even iets over jouw baby zeggen, vind de één dat je al weer mooi op gewicht bent, de ander dat er nog wel wat kilootjes aan zitten enz enz...

    Hou er maar rekening mee dat je voorlopig nog even een publieke attractie bent, waar ongegeneerd opmerkingen hardop over gemaakt mogen worden, haha...het is nu eenmaal zo, laat het maar lekker over je heen komen!

    (maar TS...die opmerking van de VK die snap ik ook niet helemaal hoor...;))
     
  10. Assi

    Assi Fanatiek lid

    Mar 2, 2008
    4,519
    46
    48
    Ik krijg juist elke keer te horen dat ik nog steeds zo dun ben en waarom ik nog geen dikke toeter heb!

    Grrrr...
    Dat is ook irritant. Dan denk ik: Mensen, hou je niet zo bezig met mij, please!
    :S

    Ik heb altijd het gevoel dat ik van top tot teen wordt gescreend als ik bij bekenden binnenloop.
     

Share This Page