Wakker worden 's nachts....

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Chebu, Mar 29, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chebu

    Chebu VIP lid

    Dec 17, 2007
    7,174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Mijn zoontje ligt nu sinds twee weken in zijn nieuwe bed. 's Avonds na de voeding van 23.00 valt hij in slaap maar hij wordt dan om ongeveer 01.00 of 02.00 wakker. En vervolgens wil hij niet meer in zijn eigen bed verder slapen. Sommige nachten is hij heel actief en gaat dan omrollen en spelen. Andere nachten gaat hij huilen en kreunen.
    Ik heb al veel geprobeerd. Aai over de bol. Eruit nemen, mee rondlopen en terug leggen, met oordopjes slapen, maar het komt er op neer dat hij al twee weken bij ons in bed eindigt.
    Ik wil niet dat dit een gewoonte wordt! Mijn man slaapt al zolang noodgedwongen op de bank omdat hij een drukke periode op z'n werk heeft. Ook hebben we maar 1 slaapkamer en ik hoor alles. Volgens de KA heeft zoonlief niet echt veel slaap nodig. Overdag slaapt hij wel goed.
    Wat kan ik nu nog doen?
     
  2. sonja

    sonja VIP lid

    Mar 5, 2006
    5,270
    0
    0
    bejaardenzorg
    DenHelder
    ik zou zeggen vol houden om hem in zijn eigen bed te laten slapen, straks heeft hij van ik hoef maar te huilen en ze komen wel en ik mag bij mama in bed.
     
  3. roosje1201

    roosje1201 Actief lid

    Aug 20, 2007
    327
    0
    0
    hoi hoi

    of misschien overdag wat langer ophouden liever overdag een huilend kind dan s'nachts.

    liefs
     

Share This Page