Ik ga nu RTL Boulevard kijken en tegelijk beetje surfen. En ik kom niet meer van m'n gat af, tot vriendlief vanavond thuis komt van werk
Genieten van m'n plectrum die ik gister bij metallica heb gevangen, genieten van de blauwe plek boven mijn oog dankzij m'n camera die daarin terecht kwam, van de nekkramp, de vermoeidheid, de piep in mijn oren, die gare youtubefilmpjes van gister.....damn i feel alive! metallica was megavet ! gewoon maar 10 meter van het podium af !
Ben nu lekker snoepjes aan het eten achter mijn pc .. verhalen hier aan het lezen en aan het antwoorden..
RTL Travel staat aan, kijk er half naar terwijl ik van een kopje koffie geniet en hier aan het surfen ben.
Ik ben eigelijk van alles aan het doen. Ik ben boven de grote schoonmaak aan het houden, en tussendoor af en toe wat internetten. Moet toch af en toe een keer rusten he.
Ik zit nu alleen wat te internetten. Ik heb een behoorlijke keelontsteking. Dus lekker rustig aan doen.
Verhalen hier lezen en antwoorden, genieten van de heeeeerlijke zon en zo maar eens met eten beginnen en over een kwartier LA Ink kijken!
met mijn vriendin aan de telefoon(die net uitvalt want mijn batterij is leeg)En natuurlijk weer eindeloos surfen wat ik hier elke dag doe tis echt een verslaving pfffffff
Hele dag in het ziekenhuis doorgebracht met manlief,straks gaat onze dochter voor het laatst afzwemmen,moet ook nog ff gauw boodschappen doen.
In de zon zitten en me afvragen wat The Meaning of Life eigenlijk is ... hoe, wat, waarom, hoezo ..etc etc ..
Wij hebben de hele dag buiten gezeten. Vanaf 10 uur tot nu. Isabella lekker spelen, de hond ook rondhangen en ik heb alle ramen gewassen, alle was droog en opgevouwen en nog wat kunnen doen voor mijn scriptie. Heerlijk!