Tatty gezellig ! Hihi zit hier te lunchen met Jil.. Wat gezellig Ze heeft gewoon bijna hele appel op.. Eerste keer dat ze het krijgt (zelf ff in de blender gegooid
Hey sam, gezellig zeg ! Zit je lekker buiten te lunchen? Het is nou lekker weer, lekker het zonnetje in je gezicht haha! Mijn nichtje heet ook jill, alleen met 2 LL haha! @ Pippo, Volgens mij als je op mijn banner klikt, kom je op een site waar je heel veel dingen op je banner kan plaatsen! Ik geloof dat deze banner wel 4 dingen kan beschrijven! Probeer maar eens, succes !
Neej gewoon binnen. Hier schijnt de zon niet.. Verder wel mooi weer, maar de finish in touch mist nog ! Zo net ff 1,5 uur gewandeld met de clan .. Ja het is gewoon Jildou hoor, maar ik noem haar wel eens even voor Jil.. Typt wat sneller ! Ik ken iemand die heet Jill, had tegelijk met mij mk, daarna tegelijk uitgerekend, en Jildou is 4 oktober (9 dagen over tijd) en Jart (zoon van Jill) is 5 oktober geboren Hoe is het mogelijk he ? Als jildou een half uur later was gekomen, was ze ook 5 okt jarig geweest !
thanks meiden! ik ben vandaag met milan in het zkh op de neonatale follow up poli geweest, dat is ivm zijn vroeggeboorte en daar kijken ze hem helemaal na! hij is 9 maanden maar ze trekken daar dus 1,5 maand af en dan komen we iop 7,5 maand. hij scoort bij alles 7,5 maand, maar bij spraak 8 maanden en bij motoriek 6,5 maand! helemaal niet slecht dus! ook zij begrijpt er helemaal niks van dat we door zijn gestuurd naar nijmegen en dat ze daar nu weer onderzoeken willen doen, ze zegt wel dat hij wat slapper is dan een gemiddeld kind, maar dat hij daar nog voldoende tijd voor heeft en ze vind hem super alert! ze gaat haar bevindingen met de ka bespreken om te kijken of het wel nodig is dat we de onderzoeken door laten gaan! goed nieuws dus! ik begin zelf ook te denken of we er niet gewoon mee moeten stoppen als zij dat ook al aangeeft! maar ik ben blij! liefs rebbel
nou hier is er een beetje bloed gespot dus het is deze maand goed gegaan met mijn eisprong Ik ga er in ieder geval vanuit dat het goed doorzet want het is nog niet veel soeps en ik heb er ook niet zoveel last van wat ik normaal wel heb
Rebbel goed nieuws zeg! Ik had net al meteen getypt, maar heeft m niet gepost blijkbaar.. was ook foutmelding.. ! Komt helemaal goed! Jouw dag kan vandaag ff niet meer stuk denk ik !
ja gelukkig! :d mijn dag kan even niet meer stuk idd! @liesje: hij staat erin, hij is wel wat onduidelijk hoor!
Duidelijk genoeg hoor! HIHI Jildou had voor de 2e dag veldgroenten. Nou dat vindt ze dus echt niet lekker. Ze doet niets anders dan kokhalzen. Moet ook eerlijk toegeven dat ik het ook vind stinken naar kattenvoer .. Dus die gaat uit ons assortiment !
Heee heb jullie weer teruggevonden Wat zie ik?!? Rebbel...... hoezo niet duidelijk!?! Ik vind em duidelijk zat hoor VAN HARTE GEFELICITEERD MEIS! Heb ik hier verder nog wat gemist?
Hey Sam, het gaat wel redelijk. Ben wel van de week bij de huisarts geweest en ben doorverwezen naar een psycholoog (wachttijd is alleen 2 maanden). Maar op zich gaat het wel. En met jou en Jildou?
ach heb je dat weer ! knuffel van ons! Hier gaat het wel goed. Jildou heeft gister een spreidbroekje gekregen want op de echo gister bleek dat ze links een lichte vorm van heupdysplasie heeft. Kon er ook nog wel bij.. Maar met haar hartje gaat het goed! Verder gaat het met mij wel weer goed gelukkig
Sam Oooh wat sneu vind ik dat altijd lijken... zo een spreidbroekje! En lastig lijkt het me ook met wassen en luier verschonen enzo... Maar goed.. tis wel met een bedoeling natuurlijk.. Je doet het niet zomaar... Weet je al voor hoe lang ze het broekje aanmoet? En hoe is ze er zelf onder? Gelukkig dat met haar hartje alles goed is! Dat is toch altijd maar weer een zorg he... Wat is er met je geweest dan? Dat je zegt dat het nu wel weer goed gaat?
Ze moet m 20 u p dag om 3 maanden lang. Verder doet ze t er goed mee .. Ze heeft ook goed geslapen! En verder kan hij snel uit en aan. Niet onhandig ofzo, alleen in de maxicosi.. Wish; ooh alles wat we meegemaakt hebben gaat je niet in de koude kleren zitten Ischa komt soms ff aanwippen, vandaar