35 jaar of ouder en zwangerschapswens of zelfs zwanger?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 28 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ritje

    Ritje Fanatiek lid

    10 aug 2007
    1.029
    0
    0
    bediende
    belgie
    coto we duimen allemaal hard voor je
    dat je snel je droom en je babytje in je armen mag houden,
    fijne avond iedereen,

    liefs Ritje
     
  2. belize

    belize VIP lid

    25 feb 2009
    11.105
    203
    63
    o coto ik duim vr je. ik hoop dat het makkelijk gaat!

    hellen, tja boze ex problematiek. mijn echtscheiding duurde ook 2 jaar. pfff. maar ik had geen lief die me steunde. je hebt toch weer geluk met je nieuwe. en hoe is het je gelukt om af te vallen in de eerste weken? wonderlijk. ik ben nu al 4kg zwarder.en hoe is het met de spastische darmen?bij mij nog steeds moeilijk.

    suus68,
    na twee maal heeftige ongesteldheid en bloedbad en pijn dachten ze nog steeds van me dat ik zwanger kon zijn van die ene iui in jan. het is dus helemaal niet gek om te denken dat je gewoon nog steeds zwanger bent. maar doe heel rustig aan en ontspaaaan!

    liesben je krijgt pas 10wkn je eerste echo? wordt het dan meteen uitwendig? doet bij jullie de gyn het?

    giegel, je eerste iui is er bijna dus. je hebt je ei klaar. en ik wens je heel veel succes morgen! het duurt maar een paar minuutjes en is pijnloos. hoop het raak is.

    veronika, je vraagt om advies tegen misselijkheid? nou ik gebruik juist jouw advies en het werkt perfect:steeds iets eten al voordat je trek hebt. je wordt r wel dik van. tja.

    ik kan niet alles hier volgen maar ik zie wel dt het hier best lekker gaat met kamertjes wagentjes...leuk hoor.

    ik ben vandaag vr de derde keer n echo gehad. en deze was weer een andere echo vrouw en ze wilde me weer nr gyn sturen, omdat de lengte vn mijn zwangerschap toch twijfelachtig was volgens haar. dit keer leek het ouder dan 7 wekn denk ik.ik neem die echo dames ni meer serieus.
    en eerste keer n duidelijke hart. kloppend. k werd wel emotioneel.
    over 2 weken weer n echo en ik mag eindelijk mijn eigen gyn zien na 3maanden! hij kent me beter en hij is gewend aan mijn verwarrende uitslagen.

    groeten aan iedereen!
     
  3. Túúrlijk :D !
     
  4. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Suzanne: Nog steeds Jippie! 8)

    Veronika: ik ben soms ook wel even mijn roze wolk kwijt hoor. Maar bij mij komt het gewoon door die vreselijke onzekerheid over alles. Bah. Ik word echt gek van mezelf. Maar ik hoop er vrijdag na een hopelijk goede echo weer op te klimmen.

    Belize: Ja, ik krijg "pas" bij 10 weken mijn 1e echo. Maar dat is op zich normaal omdat ik geen miskramen in de voorgeschiedenis heb, en geen medische indicatie om de echo al eerder te doen. Ik moet ervoor naar het ziekenhuis, omdat de vk-praktijk hier in het dorp geen echo-apparaat heeft. Ik heb geen idee of het in- of uitwendig is, ik zie wel.

    Verder weet ik het niet meer hoor. Ben erg moe, kom net thuis van werk en ga maar bijtijds slapen. Dan gaat de tijd sneller. Is het al vrijdag? ;)
     
  5. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Afvallen is met begeleiding gedaan en zónder dieet. Maar door meer kleinere hoeveelheden te eten, vooral magere dingen. Ik at dus te weinig en mijn verbranding is door ene leven lang diëtgen verpest. Door steeds de hele dag door kleine hoeveelheden te eten (grazen noemt mijn begeleidster het) blijft de kachel beter branden dan op de 3x daags een beetje die ik mezelf al jarenlang opleg.

    Tja..de darmen...ze zijn sinds vorige week weer nadrukkelijk aanwezig. Ik kon gister niet eens de eerste uren naar mijn werk, omdat ik er zo'n last van had. Is een combi van zwangerschap en stress I guess. Ik baal wel een beetje hoor..bij sommige PDS-ers gaand e klachten juist weg. Wij hebben dus gewoon pech! Sterkte he!
     
  6. Koffieleutje

    Koffieleutje Fanatiek lid

    25 aug 2008
    3.167
    0
    0
    verpleegkundige
    Noord Holland
    Ik had nog een test liggen en dacht ik test nog 1 keer, de teststreep kwam heel snel opzetten maar het lijkt wel of hij een ietsje pietsje minder donkerder is dan 1 week geleden. ( ook de controlestreep is ietsje minder donkerder ) Hellup wat heb ik mezelf nu weer aangedaan, nu ben ik alleen maar onzekerder geworden dan daarvoor.

    Ik heb mezelf nu plechtig beloofd geen nieuwe testen te kopen ! Nu eerst maar weer eens van dat onzekere gevoel af zien te komen.
     
  7. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Even een copy paste, waar ik ook reageerde:

    Oke, zullen we een afspraak maken? Wij, koffieleutje en liesben, gaan ons niet meer zo druk maken!

    Ik heb vorige week ook testen gedaan, positief, maar niet zo donker als ik graag had gewild.
    Maar je maakt je zelf gewoon gek.
    We hebben positief getest, verliezen geen bloed, hebben geen krampen. En dus zijn we zwanger.
    Als je zoekt op minder donkere testen (wat je vast al gedaan hebt) dan zijn er meer die zeggen: niet meer testen! Je maakt jezelf gek. En een donkere of minder donkere test zegt niets over het het wel of niet goed gaan van de zwangerschap.
    We moeten gewoon leren vertrouwen op ons lijf en op de beeb.
    Afgesproken?

    Knuff
     
  8. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Smoeltje, veel plezier met de echo.

    Coto, ik duim mee!

    Suzanneke, ik hoop voor je dat het allemaal gelukt is in Duitsland.

    Benthe, ben zo benieuwd hoe het nu met je is. Wachten op je NOD datum is altijd al spannend, maar in jouw geval lijkt het me moordend. Ik blijf doorduimen voor je hoor. Je zult de eerste niet zijn die pas na NOD positief test.
     
  9. veronika

    veronika Niet meer actief

    Ja, Benthe, ik moest ook al aan je denken: hoe is het nou?
     
  10. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    @Koffieleutje.......dat doe je toch niet..weer testen :rolleyes: :)
    Maar de ene test is de andere niet ....dus lichter zegt niks....en controlestreep ook lichter betekent gewoon dat de test minder gevoelig is.
    Maar niet meer doen hoor....je maakt jezelf helemaal gek.
    Mag ik ook meedoen aan die afspraak?
     
  11. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Oja,Katja Schuurman heeft een miskraam gehad.....werd er gewoon een beetje verdrietig van......vond het zo sneu....ze was al 3 maanden :(
     
  12. Koffieleutje

    Koffieleutje Fanatiek lid

    25 aug 2008
    3.167
    0
    0
    verpleegkundige
    Noord Holland
    Liesbeth en Suus deal we maken nu die afspraak ! :)
     
  13. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Even iets heel anders...ik woon naast weilanden en in de lente en de zomer staan er altijd een berg schapen in.Dat is zo gezellig als je wakker wordt en je hoort ze blaten.En ik vraag al 3 weken:wanneer komen de schaapjes nou terug?En nu werd ik vannochtend wakker en hoorde ik BEEEEEH!jippie! :D Alleen beeeeeeh hoor,de schapen zeiden geen jippie....dat zeg ik :rolleyes:
     
  14. Koffieleutje

    Koffieleutje Fanatiek lid

    25 aug 2008
    3.167
    0
    0
    verpleegkundige
    Noord Holland
    Net Vk gebeld, volgens haar maakt het helemaal niets uit lichter, donkerder zolang er maar een duidelijke streep verschijnt binnen de tijd. Nou die is er dus ik hou me maar aan haar (en jullie) vast :)
     
  15. Koffieleutje

    Koffieleutje Fanatiek lid

    25 aug 2008
    3.167
    0
    0
    verpleegkundige
    Noord Holland
    Zodra de schapen Jippie gaan zeggen kom ik ff kijken Suus :)
     
  16. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    *gaat met een bakje rond en roept.. alle zwangeren hier hun testen indroppen aub*

    algeheel testverbod is nu van kracht!
     
  17. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Ja maar,ja maar.........
     
  18. Koffieleutje

    Koffieleutje Fanatiek lid

    25 aug 2008
    3.167
    0
    0
    verpleegkundige
    Noord Holland
    Nee suus Limmeke heeft gelijk, denk aan onze afspraak :)
     
  19. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Suzanne: tuurlijk doe je mee! Enne, jippie, schaapjes, en lammetjes!

    Limmeke: hahaha, you go girl. *gooit haar resterende testen in het bakje* (even zonder dollen, ik had nog een test maar die heb ik van de week in de prullenbak gegooid, goed he? ;) )
     
  20. coto500

    coto500 Bekend lid

    23 jul 2008
    908
    0
    0
    Schiedam
    Hallo,
    Hier ook nog steeds tonnetje rond….helaas! Wel onrustig geweest maar ja, je ligt op alles te letten he? Gisteravond op de bank wel regelmatig harde buiken, maar geen kramp of pijn iod…
    Iedereen wel heel erg bedankt voor het duimen!

    @Veronica : Thanx, ik hoop dat de misselijkheid bij jou iets zakt….
    @Belize : Bij jou blijft het ook vaag he? Ik hoop dat de volgende echo meer uitsluitsel geeft!
    @testers+zwangere : Inderdaad NIET meer testen ;) !

    Mannetje is net bij de Arbonet geweest, hij is nog 2 weken thuis! Stiekem vind ik het wel prettig en gezellig… :) :oops: .
     

Deel Deze Pagina