Mee eens! Ook ik wacht met smart op het einde. Tuurlijk vind ik het gezellig dat er een ukkie in mijn buik zit. Maar ik wil het ukkie ontmoeten! En niet zo vaak naar het toilet moeten. En inderdaad, dat maagzuur! Lang leve de Rennies. En dat gewaggel! En ik ben mijn zwkleding zo beu! Bij elk steekje denk ik: Joepie, het is zover! Maar ik denk dat al bijna 2 weken dus dat schiet ook niet zo op Ach, eens zal het komen. Dames, succes!
Ja verschrikkelijk dat slapen, en normaal lig ik altijd in bed tv te kijken natuurlijk op mijn rug. Dat gaat niet meer dus zit ik de hele tijd van links naar rechts te draaien en moet ik telkens me kussen als ik draai ook draaien haha. En dat gedraai is idd niet prettig, voelt gewoon klote aan. Ja de mijne word steeds drukker de hele dag door, hij is ook erg vroeg wakker denk ik want als ik rond 5e ook naar de wc moet voel ik hm ook gewoon vrolijk. Aan de eene kant mag ie wel komen maar aan de andere kant wil ik hm nog wel ff liever binnen houden Maarja jullie zijn toch ook wel ietsie verder dan mij. MN zwkleding ben ik ook zeker zat, heb maar 3 broeken haha Hoop dat ik snel weer me eigen kleding inkom, maar ik denk het niet. Ahg de laatste weekjes, het is bijna zover
hey meid, voor mij mag het ook ophouden hoor! slapeloze nachten en massas vocht ophouden heb zo'n dikke voeten en benen is echt niet te doen en dan zegt de gynaecologe dat ik veel moet wandelen! heb gisteren gans de bovenverdieping gepoetst maarja beter niet gedaan of toch niet zoveel was echt moe en zo'n rugpijn! ik word miss 15 april ingeleid omdat mijn ventje 2 weken voor is op zen gewicht en anders miss te veel zou wegen als ik moet wachten tot 26 april. het is idd spannend en het komt zo dichtbij! ik probeer nog niet aan bevalling te denken! groetjes
Kom maar op met die baby ! Ik denk dat ik zelfs met baby meer uur slaap 's nachts dan zonder, want nu kan ik maximaal een half uur op een zij liggen en moet me dan weer als een onbeholpen olifant omdraaien... Ben er echt klaar mee.
@nathalietje: ja vreselijk he Pfff, vind het zo spannend voor je ! Ja je moet idd niet teveel doen als je hiervoor minder hebt gedaan, daar word je echt zuur van! Nee idd niet aan denken anders ga je je misschien stressen, en dat is ook niet de bedoeling! @lientje76: haha idd ja, ik begrijp je helemaal. Maar bij mij wisselt het af, soms lig ik weer niet lekker op me zij en wil ik me omdraaien en ligt dat weer helemaal niet lekker. klinkt raar haha maar dan moet ik op 1kant blijven liggen terwijl ik van mezelf nogal een draaier ben. Van mij mag ie er ook uit qua lichaam en ongemakkies, maar nog ff blijven zitten voor dat alles op een rijtje is enn klaar voor de baby. Vooral met dit lekkere weer wou ik dat ik me figuurtje weer had, was vandaag met 2 oude vrienden die ik een tijd niet had gezien en ze zaten constand opmerkingen te maken dat ik zo dik ben geworden, maar niet van het zwanger zijn zegmaar Kan ik echt niet tegen joh! ik kan nu niets eraan doen, het is uit de hand gelopen Pfff. Kan niet wachten tot ik weer op gewicht kan komen en me keertjes weer aankan. Geniet van het weer meiden! het is heerlijk !
hoi ik ben op elf april uitgerekend (over een half uur is het elf april) maar ik ben bevallen half januari, elf weken te vroeg. wat zou ik graag met jullie meeklagen over de zwangerschapskwaaltjes ik heb heel zware weken achter de rug, met veel zorgen over mijn kleintje. raar idee dat ik morgen zou moeten bevallen. Ik was het zwanger zijn nog lang niet zat, was reuze trots op mijn dikke buik en ik keek super uit naar het verlof. dan zou ik lekker in huis uitrusten en met de kleertjes en zijn kamertje bezig gaan. Even leek alles voor niets te zijn geweest, want tijdens een afschuwelijke infectie lag hij op het randje van de dood. Gelukkig is hij er boven op gekomen. Ik zou zeggen, klaag lekker verder, ik ben alleen maar een beetje jaloers op jullie
vreselijk voor je Ons Kleintje gaat alles nu goed met je mannetje? Ik ben het ook zat ivm nierstuwing, schildklier die sinds dag 1 vd zwangerschap niet goed ingesteld is, blaasontstekingen (nu de 4e zware kuur in 5 weken), gescheurde spier in mijn buik die niet geneest tot na de bevalling. maandag wordt ik om die redenen opgenomen en ingeleid, dan kan mijn lichaam weer genezen en kan ik genieten van mijn wondertje.
ja gelukkig, zoals het nu lijkt is het een gezonde jongen, daar hebben we heeeeeeel veel mazzel mee gehad.Kijk ik snap wel, dat van jou is ook flink balen. Succes maandag,maar geniet er ook van!
Oww wat erg voor jullie ons kleintje! Voel me dan wel een beetje schuldig als ik klaag over dingetjes hoor, jij had natuurlijk gewild dat je dat nog allemaal had gehad. Ben erg blij voor jullie dat het toch nog goed gekomen is met je ventje! 11 weken te vroeg is heel wat !! Het zal wel een hele sterke jongen worden zo te horen xxx
HOI ALLEMAAL Ik ben vorige week dinsdag 7 april bevallen van een mooie gezonde zoon genaamd rick!! De bevalling ging goed, weet niet presies hoe lang het heeft geduurd vanaf de eerste wee ongeveer tot het eind half 11 smorgens tot 5 voor 5 snachts. Ik ben in het ziekenhuis bevallen want de ontsluiting wou niet vorderen. ik kreeg een weeenstorm toen ik op 3 centimeter zat en die duurde 3 uur en toen had ik nog maar krap 1 cemtimeter erbij. dus toen mocht ik naar het ziekenhuis. aan de weenopwekkers en kreeg een spuit in mijn been. dat was ff lekker!! toen ik 7 cemtimeter had werkte die spuit helaas uit en kwam in alle hevigheid de weeen en persweeen terug die persweeen had ik ook al met de 4 cemtimeter ontsluiting maar daar merkte ik zelf toen nog niet veel van. vanaf die 7 centimeter duurde het nog anderhalf uur tot ik mocht persen en toen was rick er zo!! Ik had de afgelopen dagen geen zin om acher de laptop te gaan zitten laat staan tijd ervoor! terwijl ik normaal laptop verslaafd was hahaha. maar goed ik dacht ff een berichtje neerzetten!
Gefeliciteerd met je zoon! dat ging langzaam dan je ontsluiting, maar die prik was wel ff lekker zo te horen kan me idd voorstellen dat je geen zin nog tijd had on achter je laptop te gaan zitten Geniet van je kleine mannetje ! xxxx