hallo, ik vroeg me af of het normaal is om gewoon in rust een hartslag te hebben van 122? komt dat door de zwangerschap en kan het kwaad? ik heb ook last van een lage bleoddruk lees:93/54 voel me ook slapjes erdoor? nog iemand deze verschijnselen en wat kan je er aan doen? groetjes burberry
hartslag weet ik niet.. maar je bloeddruk is idd erg laag. ik zelf heb dat ook gehad en als ik me dan slap voelde nam ik een dubbelzout dropje (op advies van vk) dus midd een idee om te proberen. mijn bloeddruk werd weer beter naarmate de zwangerschap verder vorderde.
je bleoddruk kun je idd ook miss een cup asoupe oid nemen. werkte bij mij ook als ik me slapjes voelde. en had in het begin konstant salmiakknotsen op zak erg handig hoor. nu heb ik er geen last meer van dus niet meern odig maar in het begin dus wel.\ wat je hartslag betreft heb echt geen idee daarvoor kun je denk ik beter ff bellen met je vk.
Hartslag is wel heel erg hoog hoor! De hartslag van de mens in rust is tussen ruwweg 60 en 100 slagen per minuut (30-40 voor sporters in topconditie, en 80 of meer voor mensen die weinig of niet aan sport doen; 70 is een gemiddelde waarde). Vaak hebben mensen met een hoge bloeddruk ook een hogere hartslag, dus ik snap dit niet zo goed? Wel is tijdens je zwangerschap je hartslag sowieso iets verhoogd omdat je meer bloed rond moet pompen. Ik heb momenteel een te hoge bloeddruk en ook een te hoge hartslag: 90, normaal 60. Hoe ver ben je en wanneer moet je weer naar de vk?
hartslag 120 in rust, bloeddruk 110/60. 22 weken zwanger volgens VK geen probleem Het is logisch dat je hart harder moet werken ivm meer bloed dat rondgepompt moet worden. maar zelf vind ik mijn hartslag ook erg hoog. moest me rustig houden
Ik weet dat tijdens de zwangerschap je hart inderdaad harder moet werken om zowel jouw bloed als dat van je kindje rond te kunnen pompen.De mijne is ook hoger dan normaal,rond de 100 per minuut in rust.Op zich is dit heel normaal,maar als je je zorgen maakt zou ik je verloskundige even bellen voor overleg.Hopelijk geeeft dat je meer rust en minder stress.Succes en kalm aan!
Ik heb ook een hoge hartslag, 119 p/m. Mijn bloeddruk is goed. Ik maak me geen zorgen, het zal er wel bijhoren. Ik heb wel stress door mijn werk, nog anderhalve week werken en dan ga ik met verlof...... Ik zal daarna nog eens mijn hartslag opnemen. Succes ermee!
ik ben 22 weken zwanger. Ik ga 27 april weer naar de VK,ik zal het er dan met haar over hebben. Bellen doe ik niet graag want ik krijg altijd die assistente aan de lijn en nooit de VK zelf(er zijn er overigens 4 verschillende) voelde me net weer slap en bloeddruk was weer erg laag,heb 2 dropjes gegeten en een drinkbouillon,nu gaat het wat redelijker.