Dames, Weten jullie waar je, naast de ikea, een losse commode kan kopen? Wij hebben de rest ook los namelijk.
Volgens mij kan dat bij elke babywinkel wel. Meestal staan er hele kamertjes en kun je de onderdelen ook los kopen. Dat is bij ons in elk geval wel. Bij ons staat alles los geprijsd en kun je alles los krijgen, maar neem je heel het kamertje dan is het wat voordeliger.
Bij Prenatal verkopen ze sowieso ook losse commodes, die niet bij een setje horen. En inderdaad kun je bij veel andere winkels alles ook los kopen. Bij een setje krijg je dan korting... Ga gewoon eens kijken in verschillende winkels. Je kunt je ook oriënteren via de verschillende sites van de bekende winkels. Wij zijn bij verschillende winkels geweest en hebben uiteindelijk onze meubeltjes gekocht bij de Gardo. Echt de moeite waard om eens te kijken als je één in de buurt hebt!
Ik weet niet wat de stijl is van de rest van je meubeltjes, maar bij Basic Label (https://www.basiclabel.nl/c-30-baby_junior.html#) heb je een commode die ik zelf erg leuk vind, de 'VT Wonen Juniorcollectie: 5-ladenkast'. Ik zag net trouwens dat je tijdens de Pasen 20% korting krijgt op alle online aankopen. Maar verder kun je volgens mij in elke winkel losse commodes kopen, alleen adverteren ze met hele kamertjes. Want ze willen je natuurlijk zoveel mogelijk verkopen en geven daarom ook korting als je een heel kamertje koopt. O ja, en Martkplaats etc. kun je natuurlijk ook losse meubeltjes vinden.
In plaats van een losse commode kun je ook een stevige ladenkast kopen. Bijv. bij Ikea. Losse commodes zijn in verhouding erg prijzig hebben wij ontdekt. Ook verkopen ze niet van elk kamertje een losse commode. DIt is vaak alleen het geval bij de duurdere varianten. Succes met koopjesjacht!
Die zou ik ook graag willen, maar steeds als ik een leuke zie klopt de hoogte niet. Hebben jullie een specifieke op het oog die een goede hoogte heeft?
100 of 103 cm hoog is lekker hoor. Vaak zijn commodes lager. Een beetje hoger is prettig voor je rug. Ik zou inderdaad gaan voor een kast die minimaal 48 cm diep is. Dit ivm de aankleedkussen, die moet er natuurlijk wel oppassen. Je zou eventueel de breedte van de aankleedkussen kunnen meten, dan weet je hoe diep je kast minimaal moet zijn.
Ja de meeste aankleedkussens zijn 50 cm diep. Vandaar dat we voor deze gegaan zijn want bijna alle andere ladekasten zijn nog smaller. Die 2 cm daar vinden we wel wat op haha.
Ik ben zelf vrij lang, maar 100cm. vind ik wel hoog hoor! Je moet de baby er ook nog bijrekenen! Hier een commode van 90 cm. en ik sta echt niet krom voorover gebukt!