Mei 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Sheila82, 18 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Majkuh

    Majkuh Fanatiek lid

    1 jun 2008
    2.545
    1
    0
    Whahaha liedjes en een Ipig , jullie zijn lieffffff!!!!! Thanx :D
     
  2. mamalieske

    mamalieske Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.356
    0
    0
    bedankt voor het vragen *kus*

    Tja prima eigenlijk, vol en rond en baby nog in stuit die gaat dus ook niet meer draaien volgens de gyn dus ik leef met hoop richting 11 mei toe ;)
    Hopen dat ie blijft zitten en mama geen paniek wil bezorgen :)
    Verder wel wat kleine kwaaltjes zoals pijn in mijn linkerpols soort rsi achtig iets maar tja daar kunnen ze toch echt pas wat mee als de baby eruit is dus ik spaar die dingen maar op voor als ik de dagen in het ziekenhuis moet blijven, nu lopen zeuren helpt toch niets.

    Verder het bitter lemon/annanas gebeuren, nou ik vind dat altijd super link als mensen daar nu al over gaan lopen denken of het nu wel of niet werkt doet er niet eens zo toe, gewoon het idee dat je nu al zo aan het pushen bent om die kleine aan te sporen te komen. Ik kan er gewoon met de pet niet bij en ik heb vorige keer bij Isa echt wel wat meer gemankeerd als BI maar heb er toen niet eens bij stil gestaan om zoiets te doen.

    Maar ja als je dan met 37 weken bevalt en je je kleintje iedere keer een koude washand onder de voetjes moet houden omdat ze anders in slaap valt tijdens het drinken en daarom te weinig drinkt en nog lichter word en nog meer slaapt dan pas besef je dat 37 weken wel vroeg is om geboren te worden. En dan moet je nagaan Isa kwam spontaan ter wereld die was er dus zoals ze zeggen klaar voor, yeah right! Mijn lichaam trok het niet meer en daar baalde ik enorm van dat is dus nu gelukkig niet het geval.


    Zo maar eens douchen Isa loopt nog in pyama we hebben langzaamaan doen dag ;)
    het gaat ook gewoon niet snel meer en gelukkig is Isa super lief al heeft ze het woordje NEE wel al door, tja bijna 2 hé.
     
  3. Evy77

    Evy77 Fanatiek lid

    11 aug 2008
    1.171
    0
    36
    België
    @MissPuma & Sabrina & Ria: proficiat, ook al 37 weken en meldplicht.

    @Majkuh: je slijmprop kan je in deeltjes verliezen hoor, dus denk wel dat het een deel van je slijmprop was ;)
    Ik heb mezelf sinds een maand of twee teruggevonden, m'n vriend zegt het ook, dat ik terug de oude Evy ben, hopelijk blijf ik zo.

    @kroepie: yippie 35 weken!! ik kom er ook aan :D

    Idd, ik ben op mamasan na de laatste denk ik. Als ik mij niet vergis is zij voor begin juni uitgerekend. Ik heb me op twee weken vroeger geplaatst, afgaand op m'n ma, zij is twee maal te vroeg bevallen, ach, we zien wel hé.

    @Harmless: joepie 38 weken, het einde komt in zicht ;)
    Minder dat je zo'n zware nacht hebt gehad. Hopelijk voelt Toon zich nu wat beter.

    @manootje: ja vind het ook spannend, maar naar mijn gevoel is ze nog niet van plan te draaien. Voel haar poepje nog steeds onderaan wanneer ze de hik heeft, dus ...

    @mamasan: tof om te horen dat het met Damian beter gaat op school.


    EGO:
    Hier lekker geslapen, vandaag is m'n vrije dag (samen met m'n ventje), dus kon lekker uitslapen. Twee x wakker geweest om een plasje te doen maar direct terug in slaap. 9u was ik wakker en hang nu nog op de bank in m'n pyama.

    Straks gaan we nog even bouwgronden bekijken, dan naar de winkel en later naar vrienden om onze spulletjes te gaan halen die we van hen overkopen voor ons beebje. Dus gaan een vrij rustige dag te gemoed.
     
  4. MissPuma

    MissPuma Fanatiek lid

    29 dec 2005
    4.389
    0
    0
    Zo de boodschappen voor mijn verjaardag zijn binnen, nu even tijd om te reageren.

    @ Sabrina: Gefeliciteerd met je 37 weken, en voor jou is het denk ik niet moeilijk om iedere dag aan je meldplicht te voldoen :) ;)! Ja, het komt nu ook voor ons dichterbij hé!
    Ben ook zo blij dat de bacterie weg is, mag ik gelukkig bij mijn eigen vk blijven.

    @ Makjuh/Buddy: Dus toch je slijmprop niet...dat je daar een foto van op gaat zoeken *JAKKUS* hihi. Ach meisje wat vervelend dat je je zo rot voelt...ik heb het met vlagen dat ik me niet lekker voelt kwa hormonen etc.

    @ MisssZ: Bedankt, en kom jij volgende week maar gezellig bij ons hoor! Wel fijn dat Gwen lekker heeft geslapen, alleen wel jammer dat je nog 5x naar de w.c. moet 's nachts.
    Gelukkig dat de pijn al een eindje gezakt is.

    @ Kroepie: Gefeliciteerd met je 35 weken! Ow wat heerlijk voor je collega dat haar dochtertje gezond is geboren, moeilijk lijkt me dat een kindje verliezen...!
    Owjeeh het Rota-Virus...heel veel sterkte ik hoop dat ze snel opknapt.
    Het waren gelukkig niet zulke zware boodschappen, en mijn man heeft alles uit de auto gehaald.

    @ Kaatje k: Ja, ben ook zo blij dat de bacterie weg is! Is Tonic drinken ook goed, ik dacht altijd Bitter Lemmon...ik drink al maanden Tonic (ben er een beetje verslaafd aan hihi).

    @ Cleo: Ik snap dat jij je meisjes liever nog langer in je buik had willen hebben, des te langer ze in je buik zitten des te sterker zijn ze als ze eruit komen.
    En heb je nog een uurtje slaap kunnen pakken...? Fijn dat je ma je zo even komt helpen, scheelt een hele boel voor jou.
    Ik gebruik heel graag Vanisch doe het eigenlijk bij elke was gebruiken. Hopelijk werkt het en krijg je de vlekken uit de kleding.

    @ Ria: Gefeliciteerd met je 37 weken! Owjeeh dus lopen spoken vannacht...sterkte! En als je het niet vertrouwd inderdaad even bellen hoor.

    @ Harmless: Gefeliciteerd met je 38 weken! Owjeeh Toon liggen spoken tot 1 uur...zielig is dat hé als ze moe zijn maar hun slaap niet kunnen vinden.
    Rot is dat hé als je rookmelder leeg is...dat stomme gepiep. Ik heb altijd een batterij boven liggen voor het geval dan hihi.
    Veel plezier vanavond, gezellig uit eten!

    @ Manootje: Ik ben het zwanger zijn ook nog niet beu hoor, ik vind het wel lekker zo! Lekker pronken met je buik hihi! Maar ik wil ook niet overtijd lopen, dat lijkt me ook niet leuk. Sterkte met je reuma, hopelijk trekt de pijn snel weg.

    @ MamaSan: Evy: Bedankt! Ow heerlijk op de bank hangen in je pyama, ben je ondertussen aangekleed hihi.
    Geniet van je rustige dag, lekker hoor.

    Liefs, misspuma
     
  5. MissPuma

    MissPuma Fanatiek lid

    29 dec 2005
    4.389
    0
    0
    Ik ben Keano van de psz halen, tot vanavond!
    Geniet van deze stralende dag!

    Liefs, misspuma
     
  6. ZonStraal

    ZonStraal Niet meer actief

    Goedemorgen meiden,

    Heb weer heel wat bijgelezen, maar geen puf om te reageren.

    Ben net terug van de gyn. Mijn bloeddruk was nu 110/70 dus ietsjes hoger dan de vorige keer. Verder naar het hartje geluisterd dit was ook allemaal goed gelukkig.
    Verder heb ik nog een inwendig onderzoek gekregen om te kijken of er al ontsluiting is (voor degene die het ontschoten zijn, mijn gyn wilt me graag inleiden zodra ik ontsluiting heb ivm grootte van de baby).
    Maar had nog geen ontsluiting, wel was mijn baarmoederhals verweekt. Ze zei dat ze wel 2 vingers erin kon krijgen maar dat het nog niet echt ontsluiting was.

    Ik heb het toen met haar erover gehad of ze me wil laten doorlopen na 40 weken maar dit wilde ze liever niet. Verder heeft ze ook gezegd dat het onverstandig is om iemand in te leiden terwijl diegene niet inleidbaar is, want dan ga je tegen de natuur in werken en dat is meestal niet fijn voor je lichaam.

    Ik heb liever gewoon dat de bevalling spontaan op gang komt, zodat ik dit ook mag ervaren. De eerste keer is namelijk opgewekt bij mij en daar heb ik géén leuke herinneringen aan. Volgende week moet ik weer terugkomen dus ben benieuwd.

    Verder een rustig dagje hier geen plannen, behalve dat ik zo mijn bedje even induik ... ik ben zo ontzettend moe.

    Fijne dag allemaal en tot vanmiddag!
     
  7. Rian

    Rian Actief lid

    7 nov 2007
    443
    0
    0
    Hallo allemaal, hier ook weer een met meldplicht..................

    Hier zit alles er nog in. Begin het NU echt een beetje zat te worden! Ben snel moe en kan niet meer doen wat ik zou willen en ik wil ook bevallen voordat de huisarts op vakantie gaat. Voor 4 mei dus!
    Ik ga nog steeds voor 29 april!!!!
    Dat is een miniweekje!

    Groetjes Rianne
     
  8. mamasan

    mamasan Fanatiek lid

    Pfff het toegeven aan mijn nestdrang was van korte duur.
    Ik kan echt niks meer hebben bah.

    @harmless, bah wat een nacht en wat sneu voor je ventje.
    ik vind het zo zielig als het zo dwars zit bij ze.

    Kabouter plop, goed omschreven :) ennuh ik waggel het dansje wel mee :D

    @kroepie,ik denk dat we allemaal in de beebperikelen zitten.
    het gaat nu ook zo lekker met hem dat ik er zelf ook even niet meer mee bezig was, het was dat de juf er vandaag over begon.
    ennuh lest best meid met bevallen, ik blijf hier in ieder geval tot iedereen haar beeb heeft.

    @evy, ik ben inderdaad de laatste op de lijst, 2 juni.
    veel plezier vandaag met je relaxte dag.

    @mamalieske, ook al aftellen, 11 mei!
    dus beeb van mamalieske, netjes blijven zitten!

    @opwekken, nou moet ik mamalieske wel gelijk geven.
    Nu denken er miscchien dat ik makkelijk praten heb omdat ik word ingeleid met 35+3, maar ik had liever langer doorgelopen, als ik die ellende niet had.
    het is kiezen tussen 2 kwaden en ondanks dat ik blij ben dat ik uk volgende week kan vasthouden ben ik wel heel erg bang voor de prematuurproblemen die kunnen komen.
    Nu geven ananas en tonic het laatste zetje als je er bijna klaar voor bent, maar de gyn vertelde dat vrouwen soms gekke dingen doen om op te wekken.
    het risico van het forceren van een bevalling (wat inleiding ook is) dat je ontsluiting niet vordert en het uitloopt op een ks

    oeps ik moet rennen, de psz is bijna afgelopen.
    Ik ga eerst nog ff boodschapjes doen,want Damian wilde kleine pannekoekjes (poffers) eten vanavond en dan kom ik weer koekeloeren.
     
  9. Ria32

    Ria32 Niet meer actief

    Wat een k wijf die verloskundige zeg arghhhhh je belt toch neit voor niks zit me daar af te wimpelen niet normaal meer zeg zeg dan gewoon het is lekker weer heb geen tijd voor je, bel de spoedl;ijn omdat het echt neit gaat de pijn is niet te harden net een douche genomen maar helpt gewoon niet, zegt ze doodleuk tja het kan natuurlijk je blinddarm zijn die opspeelt domme doos lees men status dan les je dat ik die niet meer heb, en de pijn komt puur door indalen van kindje en die drukt nu op de blaas dus vandaar da tik zoveel pijn heb (knap door de telefoon) moet maar 4 x op een dag 2 paracetamol nemen bovenop de antibiotica en als van het weekend niet over is dan moet ik de huisarts bellen, zei al nou dan bel ik jullie weer want huisarts die geeft neit thuis ens tuurt me toch naar jullie toe zei al bel gelijk het ziekenhuis wel dan ga ik daar wel heen alleen nadeel is dan dat de uitslag van de onderzoeken heel lang duren en ik daar met deze pijn niet op zitt tew achten en die drukte daar altijd moet er neit aan denken. Dit kind heeft me trouwens 1x gezien en dat was in november kan me dr niet eens meer voor de geest halen, dus we gaan maar gewoon door hobbelen en pijn wegpuffen en hopen dat het maar niks anders is. o ja zij beweert dat je kindje met 38 pas ingedaalt is en dat het voor die tijd niet is, euh volgens mij lagen er hier voor die tijd al aardig wat in de goede richting en vast of neit?

    Zo ben me boosheid weer een beetje kwijt sorry dat jullie eht meoten lezen lieverds. maar moest eht even kwijt
     
  10. sim80

    sim80 Fanatiek lid

    28 mrt 2008
    1.329
    0
    0
    Meldplicht,

    oke ik meld me ook even, hier nog alles binnen naar een roumoerige nacht. Na 3.30 geen oog meer dicht gedaan.
    En loop nu alweer de hele dag met harde buiken rond. Laat het nu aub eens doorzetten ;) . Ik ben maar wat aan het wandelen en wiegelen.

    @Webmiertje, jij bent volgens mij nog hard aan het werk. ben benieuwd of we vandaag wat horen.

    @Sabrina, joepie 37 weken, dat betekent dat jouw officiele meldplicht ook is begonnen.
    Wat grappig dat verhaal over de vk gisteren dat de kleine effe z'n voetje liet zien.

    @Misspuma, ook al 37 weken, nu gaat het hard hoor voor iedereen. Ook voor jouw officiele meldplicht :D

    @Evy, succes met het kijken naar bouwgrond, ben benieuwd of het iets is voor jullie.
    Lekker dat je goed hebt geslapen.

    @Mamalieske, ligt jouw spruit nog steeds in stuit, balen hoor. Ga je nu voor een keizersnee of toch een gewone bevalling. Je zal het hier vast al wel verteld hebben maar heb dat dan even niet meegekregen, sorry. Wel spannend hoor.

    @Kroepie, hoe gaat het nu met het slapen, je sliep nu toch alleen. Ik duim voor je dat het helpt, Wel jammer dat je je mannetje moet missen.

    @Mamasan, goed dat het wat beter met je zoontje gaat hoor, en dat hij nu meer op zijn plaats is. En jij nog veel last van de ww?

    @Marooz, wat goed om je verhaal te lezen zeg.Je hebt het erg zwaar gehad. Ben benieuwd naar de foto's.

    @Manootje, nesteldrang :(: wat is dat ;) :D . Hahaha, heb er nu ook veel last van, gisteren ook weer teveel gedaan. Vandaag doe ik niks. Goede tip voor jouw :D .

    @Kaatje, hoe is het vandaag, zit er al wat aan te komen?

    Zo ga vanmiddag lekker in de tuin zitten en hopelijk komen er geen onverwachte dingen die nog moeten gebeuren.
    O ja en mannetje gaat straks het geboortebord ophalen die een vriendin gemaakt heeft, leuk, leuk.
     
  11. sim80

    sim80 Fanatiek lid

    28 mrt 2008
    1.329
    0
    0
    Ria, jee zeg wat een verhaal, hoop dat je weer wat gekalmeerd bent.
    Wat die vk zegt is echt flauwekul. Wat is er gebeurd met "als je het niet vertrouwt altijd even bellen'' . Of "kom maar even langs als je je zorgen maakt". Als is het maar om je eigen zorgen weg te nemen.
    En over dat indalen, dat klopt miss wel volgens het boekje, maar het gebeurt ook wel heel vaak anders.
    Ik zou zeggen, vanavond of morgen gewoon weer bellen en dan maar hopen dat je niet die muts aan de tel krijgt maar iemand waar je wel een fijn gevoel bij hebt.
    Sterkte en een knuffel jouw kant op,
     
  12. Sabrina1984

    Sabrina1984 Fanatiek lid

    9 jun 2008
    1.754
    0
    36
    verkoopster
    oosterblokker
    Peptalk

    Hey meiden hier ff een peptalk voor de meiden die het zat zijn en hun zelf ff helemaal kwijt zijn!

    we moeten bijna allemaal nog de laatste lange weg! de gene die hier als laatste officeel nog moet is mamasan ze moet nog officieel 6 weken.
    kunnen er normaal ook nog 8 zijn.
    we zijn allemaal aan ons einde van onze latijn!
    de een heeft meer kwaaltjes dan de ander de een zwaarder dan de ander!
    maar meiden kom op en weer reeel we hebben straks allemaal een kleine engel in onze armen en daar doen we het allemaal voor.
    tuurlijk ik heb misschien makkelijk praten ik mankeer de hele zwangerschap al niks!
    maar toch meiden geniet van de laatste weken zwangerschap want voor je het weet is het weg buik weg bewegingen en tuurlijk heb je het dan lekker vast maar denk wel dat je het een en ander zal missen.
    dus meiden trek leuke kleding aan en ga je buik lekker showen want jij bent straks de trotse mama van de uk en je hebt het 40 weken gedaan.
    40 weken lang rekening gehouden met de kleine en het gevoed!
    ga de laatste weken lekker genieten en pep jezelf(of door mij) ff lekker op!!!

    meiden we kunnen het zet hem op!!!!

    einde peptalk!
     
  13. Evy77

    Evy77 Fanatiek lid

    11 aug 2008
    1.171
    0
    36
    België
    @ria: schandalig dat ze je zo probeert af te wimpelen, ze zijn er toch voor ons verdorie.

    @sabrina: thanks voor de peptalk, daar heeft iedereen wel even nood aan denk ik. :D

    Ah ja, ondertussen ben ik propertjes aangekleed hoor :)
    Ga nu even strijken, is hoogst nodig :(
     
  14. Sabrina1984

    Sabrina1984 Fanatiek lid

    9 jun 2008
    1.754
    0
    36
    verkoopster
    oosterblokker
    zo nu ff reageren!!!

    @kroepie graag gedaan meid!

    @ria32 meid als je je zorgen maakt vk bellen he! wat een k wijf idd hier word je toch ook niet goed van! je zou zo in de auto stappen en der een ros verkopen!

    @harmless wat sneu voor je zoontje is ie nu weer beter? wat een k dingen die rookmelders mmmm maar reserve batterijen halen dan.

    @majkuh pfff zie mezelf dat niet weg eten of drinken nou nee dankje komt vanzelf allemaal wel opgang.
    weet ik???? *loop naast me schoenen*

    @manootje tanks!hahaha ja ik zie het ook voor me! geweldig! waren het een beetje knappe mannen die het kwamen brengen?
    ow lenzen niet in das balen! zonder lenzen zie ik de trap nog niet eens.

    @evy77 geniet lekker van je dag!graag gedaan! je leest een hoop ellende nu hier meiden moeten de schouders eronder houden.

    @misspuma nee hoor ben er toch al elke dag! hahaha ja komt echt dichtbij merk het vooral aan manlief!

    @zonstraal mmm hoop ook dat het vanzelf opgang komt bij je meid!

    @rian laten we hopen voor je voor 4 mei!loop je niet bij de vk dan?

    @sim80 ja aecht mega grappig dat voetje! zal eens proberen om het op te nemen me buik!
    en wanneer komt bij jouw de kleine meid eens want ze laat je wel in spanning!


    zo ben weer bij!
    ik ga vanmiddag ff na de bouwmarkt een plint omruilen! alweer
    ben al 2 keer terug geweest we hadden het af maar is veranderd en moet dus ff een nieuwe plint gelegd worden maar je word niet vrolijk als je al 2 keer terug bent geweest dus nu een oude van de muur getrokken voor de goeie kleur!
    ook ga ik nog ff hier het plein op is een klein winkel centrumpje heb een leuke luiertas/handtas gezien.
    ook moet ik ff langs de huisarts om urine te laten testen wilde de vk voor de zekerheid ivm eventuele blaasontsteking! heb het nog nooit gehad.
    maar nu zag ik vlokjes in de urine wat is dat????
    en duidt dat op een blaasontsteking???

    zo nu ff broodje maken!
     
  15. sim80

    sim80 Fanatiek lid

    28 mrt 2008
    1.329
    0
    0
    Zo nu kunnen we er weer even tegen, thanks sabrina. :D
     
  16. JoMi

    JoMi Fanatiek lid

    4 okt 2008
    3.338
    0
    36
    Webmiertjes hyves nieuws:

    Heb net Miranda aan de telefoon gehad en de nieuwe veter schijnt nog niet te helpen.
    De weeen die ze vannacht had, zijn nu in geen velden of wegen meer te bekennen:(
    Miranda baalt ontzettend dat het zo lang duurt. Het is nog steeds niet week, dus kunnen ze de vliezen niet breken. De hoop dat het vandaag wordt geboren is er bij Miranda dan ook niet meer.... Hopen dat deze veter vanmiddag gaat aanslaan en zijn werk gaat doen....

    Geplaatst om 12.20
     
  17. JoMi

    JoMi Fanatiek lid

    4 okt 2008
    3.338
    0
    36
    Goedemiddag dames,

    Webmiertje: Ik hoop dat het nou toch eens een keertje doorzet. Dit zal erg vermoeiend zijn zeg, in gedachten stuur ik je een knuffel .

    Ik ga eerst even proberen wat te eten en dan kom ik zo nog wel even kletsen.

    Allemaal eet smakelijk die nog niet hebben gegeten.

    Tot straks.

    Liefs JoMi
     
  18. dancevalley

    dancevalley Actief lid

    9 jan 2008
    238
    0
    0
    Ben er maar ben ook lui, te lui om wat dan ook te doen :oops: :oops: Schandalig he.
     
  19. Sabrina1984

    Sabrina1984 Fanatiek lid

    9 jun 2008
    1.754
    0
    36
    verkoopster
    oosterblokker
    damn webmiertje heeft het niet makkelijk!!!

    @jomi jij ook eetsmakelijk!

    @dancevalley je bent dancevalley dus hup kont van de stoel en dance baby dance!!!
     
  20. Sabrina1984

    Sabrina1984 Fanatiek lid

    9 jun 2008
    1.754
    0
    36
    verkoopster
    oosterblokker
    meiden ik ga er vandoor spreek jullie vast vanmiddag nog wel!
     

Deel Deze Pagina