Kan er gelukkig nu zelf nog bij maar ik heb al tegen me vriend gezegd dat als het niet meer lukt dat hij er dan voor moet zorgen dat ie er een beetje appeteitelijk uit blijft zien
Dat was mijn eigen gedachte ook wel hoor! Het maakt mij zelf ook niet zo heel veel uit, ik vroeg het me af of anderen ermee bezig zijn. Ik ben er namelijk sowieso niet zo goed in om dat helemaal bij te houden en zeker niet in de winter!
Ik heb een geplande keizersnee gehad en mocht het niet eens meer doen... Dit ivm evt. wondjes... Ik moest het dus verplicht aan de verpleegster overlaten... Maar gynaecologen en verloskundigen zijn echt wel wat gewend hoor... Als het er maar schoon is en fris... En of er dan niets staat... af en toe een boompje of een heel oerwoud... Dat maakt dus echt niet uit!
Ik houd het een beetje bij, maar echt niet netjes hoor. Ga me er ook echt niet druk om maken. Ik kan me eerlijk gezegd niet voorstellen dat een gyneacoloog of verloskundige hier op let. Als het maar schoon is.
Hihihi.. Ik vroeg me het ook al af namelijk.. Ik ga proberen om helenaal haarloos de bevallen... maar volgens mij denk je er idd niet aan als de weeen eenmaal zijn begonnen..
Tja met een dikke buik ging het al niet zo makkelijk (meestal hield manlief het een beetje bij ). Gelukkig beviel ik in de zomer (in de winter hou ik het niet standaard om de paar dagen bij), dus het viel wel mee met de haardos. Denk niet dat de verloskundige er oog voor had. Nu ik bij de fysio loop voor de bekkenbodem, mag ik het zelfs niet meer scheren i.v.m. irritatie van de huid.
Toevallig had ik een soort van nesteldrang de dag voor de bevalling, haha.. Ik heb mezelf daar beneden even netjes gekortwiekt, benen onthaard, mn lichaam gescrubt, teennagels gelakt etc... de volgende ochtend beviel ik. Misschien toeval, maar ik was er wel blij mee dat ik er enigszins netjes bij lag (achteraf dan, op het moment zelf kon het me weinig schelen).
Ik scheer me nooit helemaal kaal daar beneden, maar ik zorg er wel voor dat het niet een heel 'oerwoud' is, maar eerder een subtiel tuintje. Ook nu met m'n dikke buik houd ik het wel een beetje bij, op gevoel. Even checken in de spiegel en als het echt niet symetrisch is dan nog eventueel wat bijwerken. Maar ik moet zeggen dat ik het eerder uit hygienisch oogpunt doe. Die verloskundige zal je haren echt niet gaan tellen, neem ik aan.
ik had het me ook al afgevraagd, normaal scheer ik het om de 2 dagen gewoon kaal en net voor de bevalling, en ik zou er niet meer bij kunnen ivm de buik, laat ik het me vriend gewoon doen.
Hier scheer ik ook gewoon om de paar dagen!Groeit sneller nu ik zwnager ben dat is wel minder maar ja jedoet er zo weinig aan he! Maar zorg wel dat t geschoren is net voor de bevalling, en zie niet wat ik van onder doe, maar beetje op gevoel en als t niet lukt dan mag vriendlief het doen!!!
Hier net als Pruts27: ik kan niet scheren, ivm huidirritatie. Kan de haartjes wel kortknippen en dat doe ik ook, maar helaas, het oppervlak is niet te verkleinen. Maar ach, normaal gesproken zien man en ik dat en nu een gyn....en die laatste ziet wel ranziger dingen dan mijn schoongeboende grasveldje! Het enige nadeel? Er zijn dus foto's gemaakt van mijn dochter op mijn buik en dan zie je een stukkie schaamhaar lopen.....tja en dan heb je van die simpele zielen die niet alleen naar kind kijken, maar ook nog even een opmerking moeten plaatsen dat ik me best wel even had kunnen scheren omdat ze nu wel erg veel privé van mij kunnen zien. Nou sorry hoor, die krijgen nu na bevalling twee helemaal geen foto's meer te zien, klein kleutergedrag!
Zaterdag gewoon even naar de sauna om te laten harsen. Doet wel even pijn, maar dan heb je er wel weken plezier van. En laat ik dan al lekker bevallen zijn!! GRoetjes
hier met 38 weken helemaal geschoren (normaal een streepje), was echt het laatste moment dat ik er zelf bij kon en ik vertrouw niemand anders daar met een mes.. Helaas met 42 weken pas bevallen, dus toen was het aardig aangegroeid haha.. Maar dat is echt het laatste waar je op dat moment mee bezig bent.
Gewoon je vent vragen Ik had de boel netjes op orde, maar ik heb echt geen 2 uur voor de bevalling nog een duik onder de douche genomen om alles even te optimaliseren Dat was me toch een pleureszorg haha.
Het zou me niet zo veel uitmaken wat de verloskundige er van vindt...ik zou me er zelf helemaal niet prettig bij voelen! Hier hou ik het dus gewoon (haha, met wat kunst- en vliegwerk) gewoon netjes bij!
Ik hield het ondanks dat ik het niet meer kon zien keurig bij! En ook nog een paar uur voor het breken van mijn vliezen netjes alles geschoren!
Ik probeer het op gevoel bij te houden zo 1 keer per week en kijken wel hoe het er bij staat met de bevalling. wil het wel graag netjes hebben maar het is niet het aller belangrijkste maar een oerwoud nee voor mij geen optie!!!!! 8)
ik kon het al maandne niet meer zien door die dikke buik, maar heb het tot het laatst zelf keurig bijgehouden. mijn nicht is gynaecoloog, en zei me: scheer het maar wel, daar onder, want er is niks zo onfris als een flinke knip in zo'n oerwoud... nou: die heb ik onthouden! nu kreeg ik een keizersnee op het laatst, dus van knippen is het daaro niet gekomen, maar ik was met al die lui die kwamen toucheren toch wel blij dat ik er een beetje netjes bij lag.
Hahah! Wel goed dat je deze vraag stelt, want vroeg het me ook steeds af: ´hoe moet dat straks voor de bevalling?´ Tot nu toe zelf 1x per week, zo goed mogelijk, zelf bijgehouden met scheermes en/of ladyshave, maar verre van perfect haarloos en met een figuurtje wat ik normaal gesproken probeer te doen. Inmiddels ben ik 35 weken zwanger en het lukt me steeds moeilijker om te hurken en het zelf op gevoel te doen, want ben ook aardig opgezwollen daar beneden (door de druk van de baby) en ben bang dat ik mezelf snijdt zonder het te voelen eerst. Met spiegeltje is het ook een ramp... Ook mijn manlief laat ik het liever niet doen, want vertrouw hem niet echt met een scheermesje beneden als ik zie hoe hij zichzelf scheert.. Maar na alle voorgaande berichten gelezen te hebben ben ik aardig gerustgesteld. Ik ga mijn best doen om het zo kort en netjes mogelijk bij te houden. Uiteraard schoon ook. En als het eenmaal zover is, dan moet ik maar geloven dat het mij ook inderdaad niet zo druk over zal maken. Bedankt! liefs
ik probeer het wel bij te houden.. maar makkelijk is een ander verhaal met zo'n dikke buik. Ik heb voor mn bekken een krukje in de douche staan. Dan kan ik lekker zittend douchen.. Als ik mn ene been daar op zet dan lukt het nog wel aardig. Anders gaat iemand me dalijk in het ziekenhuis scheren... beetje vreemd idee vind ik dat... Dus blijf het proberen haha groetjes linda