Hallo, Ik ben sinds 1 jaar verhuisd naar Belgie en mijn dochtertje is 2 jaar en 2 maanden, WOrden ze hier ook opgeroepen voor het consultatiebureau. Groetjes sweetcandie
Ja hoor, kind&gezin heet het in Belgie geloof ik. Ik zou het gewoon eens navragen bij jouw huisarts, die kan jou daar wel mee verder helpen!
Het heet inderdaad Kind&Gezin, je kan ze elke werkdag tussen 8u en 20u bereiken op het nummer 078/150 100 of je kan ze mailen op info@kindengezin.be. Dan kunnen ze een antwoord geven op je vragen (als je die hebt), je vertellen waar het dichtstbijzijnde bureau is en een afspraak maken om daar eens langs te gaan. Liefs Kirby
Dank je wel Dames, voor de info. Ik heb het opgeschreven. Maar weten jullie of een kind na 2 jaar wordt opgeroepen.
Opgeroepen niet... dat wordt (toch in mijn regio) nooit gedaan. De eerste keer komt Kind&Gezin naar het ziekenhuis, daarna komen ze een aantal keer aan huis en dan wordt de afspraak vastgezet om de eerste keer zelf naar het consultatiebureau te gaan, verder wordt elke keer je gaat een volgende afspraak vastgezet. Omdat jij verhuist bent van Nederland naar België toen je kindje al geboren was, denk ik niet dat ze contact met jou zullen opnemen, jij bent ook niet verplicht om contact op te nemen met hen, maar met vragen en dergelijke of om je kindje te meten en te wegen ben je altijd welkom.