meya lijkt het meeste op haar grote broer!! onze kinderen zijn echt een mix van ehhh zichzelf?? sommige foto's kan je ze kwa gezicht * kleding wel * niet uit elkaar houden de bouw ( lang bovenlijf en korte ledematen ) en ogen hebben ze van hun papa en van mij hebben ze geloof ik niks.........uiterlijk dan , kwa karakter lijkt luca igg wel op mij =D>
Op mij? Ze is nu namelijk een replica van d'r vader. Maar straks vind ik het niet erg hoor, als ze op mij lijkt. Mijn man is een superlekker ding, maar als Sasha op hem gaat lijken haha. (compleet met ringbaardje hihi)
Ons zoontje is precies zijn vader op zijn blonde haren met kruinen en blauwe grote ogenmet lange wimpers na dan Gelukkig maar dat hij dat van mij heeft want papa is vroeg kaal geworden Gelijk na zijn geboorte leek hij het meest op zijn vader en 1 van de eerste dingen die ik zei was:O wat lijkt hij precies op jou (tegen mijn man)
De oudste lijkt op mij de jongste lijkt volgens mijzelf precies op papa. Maar de rest van de familie en vrienden en kennissen zeggen dat ze ook op mij lijkt. Ze is alleen blond en heeft blauwe ogen, en ik ben donker en heb bruine ogen. Zij is gewoon een goede mix
Mijn zoontje lijkt het meest op mij en op mijn Vader. Grote Blauwe ogen en geen haar en dikke bolle toet. Als je een babyfoto van mij en van hem naast elkaar legt, dan lijken wij sprekend op elkaar. En als ik met hem aan het wandelen ben krijgen we ook heel veel reacties dat wij op elkaar lijken, dezelfde oogopslag hoor ik vaak
Hmmm...mijn zoontje heeft wat van mij en mijn man. Van mij heeft hij zijn huidskleur en oren . Mijn man is echt donker maar mijn zoontje is zo blank als maar zijn kan. Hij heeft wel papa's ogen en zijn kaaklijn en oja...ook zijn neusje heeft hij van pappa
hallo allemaal onze zoon van 5 weken leek in het begin precies op zijn vader, nu begin ik langzaam ook wat kenmerken van mezelf te ontdekken hihihi. Zo hoorde ik dat pasgeboren baby's altijd op hun vader lijken (in het begin) dit zou nog van de oermens afstammen, zodat een man altijd zijn kind kon herkennen en zeker wist dat het ook zijn kind was. Heel grappig eigenlijk want mijn partner is heel donker en ik spierwit van haarkleur en onze zoon is rossig/rood. Waar die dat van heeft???? ook van de oermens zeker
Tim is precies zijn vader, maar begint de ogen van mij te krijgen! En hij heeft precies dezelfde kin als mij!
Mijn zoontje heeft van allebei best veel. De haartjes, en de ogen echt van mijn vriend , maar de wangen en de mond is precies zoals van mij. In het begin was hij trouwens precies mijn vriend
Liam lijkt niet op zijn vader maar ook niet op mij.... je zou niet zeggen dat het mijn zoontje is komt nog wel denk ik Groetjuhs
hier zegt iedereen dat ze heel erg op mij lijkt en op straat zeggen mensen het ook, ja je kan echt zien dat het jouw dochter is. als ik mijn baby fotos naast die van haar hou dan is het helemaal 2 druppels water, ik had alleen donkerder haar. zij is dan ook geboren met net zulk donker haar als ik had, en bij mij werd dat lichter maar bij haar is dat nu nog lichter geworden, dus ik denk dat het zo licht blijft, dat heeft ze dan niet van mij. haar kleur ogen zit een btje tussen mij en die van mn ex in. ik heb grijs/blauw, mn ex licht blauw en zij heeft een iets donkerder blauw, maar wel fel! soms is ze wat driftig als ze iets niet meteen krijgt dat heeft ze dan niet van mij hahahah maargoed, kan ook een fase zijn he verder is ze een rustig kindje wat de kat uit de boom kijkt en soms een btje voorzichtig is met onbekende dingen, dan zit ze het liefst in mn nek! wel lief zo was ik ook toen ik klein was.
alicia was spekend der vader bij der geboorte op der neusje na. zwat haar, donker blauwe ogen (dachten dat ze bruin zouden worden) en zelfs in tintje (vader is half turks) dus gewoon papa 2. nu is ze steeds meer mijn met der blonde haartjes, fel blauwe ogen en blanke huid die gelukkig wel snel bruin word karakter is precies papa . als ze wat ziet moet ze het hebben en heeft er alles voor over omhet te krijgen (papa 2) geeft niet snel op en is een echte doorzetter.
Qua uiterlijk heeft hij mijn kleur ogen, maar voor de rest is het afwachten of hij meer op mij of op mijn man lijkt. Mijn schoonfamilie vindt hem veel lijken op mijn vader, maar ik vind hem veel lijken op mijn broer. Qua karakter heeft hij van beide van ons veel weg. Hij is heel ondernemend en wil graag overal het fijne van weten (typisch mijn man). Patrick kan soms ook echt afwezig zijn, dagdromen of snel zijn concentratie verliezen (zo was ik vroeger ook). Als hij straks qua hobby's ook op ons gaat lijken, dan gaat hij naar de scouting en gaat iets doen bij de fanfare (hebben zowel mijn man als ik vroeger op gezeten). Of hij gaat iets doen met honden/dieren (zijn we beiden gek op). We zullen zien.
Mijn zoontje schijnt heel veel op mij te lijken, zelf zie ik het niet echt. Maar iedereen zegt het dat hij heel veel op mij lijkt. Alleen heeft hij wel het donkere haar en de donkere ogen van mijn vriend. We hebben er ook babyfoto's bijgepakt van ons vroeger maar daar zie ik niet echt vergelijkenissen. Maar ik vind het altijd erg leuk om te horen als mensen zeggen dat hij op mij lijkt.
Mijn dochter lijkt op mij, ze heeft alleen een platte neus, die niet van d'r vader komt, maar van zijn broertje. Voor de rest lijkt ze totaal niet op mijn ex. Hij heeft een donkere huidskleur. Maar zij is blank, met blauwe ogen en nu blonde haren! Niemand zou zo zien dat ze een halfbloedje is! Maar heb wel extreem veel gehoord: wat is ze wit!!!!! haha!