Ook via google, ik was al zwanger en zocht een leuke forum om ervarigen te delen, Mijn eerste berichtje was een voorstel post. Nu zijn we alweer een aantal jaren verder.
ik ben hier ook via google ..voordat ik met pil stopte.. om alvast meer over zwanger worden te lezen en leren..en door onzekerheden daarover in verband met situatie.. mijn post al bijna een jaar geleden..(raar genoeg 1 dag voor uitgerekend datm) nu een jaar later... zwanger..laatste loodjes... contract is omgezet in vaste aanstelling en vriend heeft werk als freelancer met uitzicht op over paar maanden tot jaar baan binnen bedrijf waar hij opdrachten voor (gaat) doen. over cyclus was vrij korte regelmatige cyclussen. eerste ronde telde ik niet mee (ontpillen) en toen 3e ronde zwanger.
Ook ik ben hier terecht gekomen via google Ik was zwanger van mijn 2e kindje en was op zoek naar info. Mijn 2e kindje Damiën is nu alweer bijna 4 jaar en mijn derde alweer 2. Ik zit hier dus al weer een tijdje Maar ik heb nog nooit een forum zo leuk gevonden als deze....zal ook niet snel meer weg gaan
Die strip heb ik dus nooit afgemaakt.... en zie hieronder het resultaat van de ontpilronde! Ik ben hier verzeild geraakt via Google, omdat ik zocht naar zwanger worden. Heb een paar topics doorgelezen en ben niet meer weggegaan!
ik was ook op zoek naar alles rondom zwanger worden en kwam hier via google. Heb denk ik een paar weken alleen wat gelezen en op 4 juli 2007 heb ik me aangemeld, toen was ik al zwanger. En ben hier nog steeds bijna iedere dag te vinden! Ben een beetje verslaafd Dit was m'n eerste post: even voorstellen... Berichtdoor debora21 op wo jul 04, 2007 3:09 pm Hallo! Ik ben nieuw hier en wil me even voorstellen. Ik ben Debora, ben 22 jaar en ben nu 8 of 9 weekjes zwanger. 9 juli ga ik naar de verloskundige en dan weet ik het precies. Ik ben al een paar keer op deze site geweest, en heb me nu toch maar eens aangemeld, zodat ik gezellig mee kan kletsen... groetjes debora
Ook via Google. Weet niet meer precies wat ik heb opgezocht,gewoon 'zwanger worden' denk ik. En inmiddels is m'n kleine al weer ruim een jaar. M'n eerste post ga ik effe zoeken...
Ik ben hier via een ander forum terechtgekomen. Ging niet over zwangerschappen ofzo, maar daar kwamen ook mensen die zwanger waren of wilden worden. Mijn eerste berichtje: 4 mei 2007 Ook ik ben nieuw hier, maar dat kunnen jullie vast wel zien Wij zijn eigenlijk nog helemaal niet bezig met kinderen proberen te krijgen, maar het kriebelt bij ons al wel heel erg! Over precies 2 weken gaan we eerst trouwen, en dan wil ik z.s.m stoppen met de pil daarna. En dan maar hopen dat we zwanger mogen worden Al snel na het trouwen gestopt met de pil, en nu dan eindelijk zwanger!
Ik wilde graag zwanger worden en kwam zo via google hier terecht. Ik was van plan alleen te lezen over zwangerschapssymptomen, maar ik kon mezelf niet meer bedwingen en ging ook posten. Eerst een voorstelpost en toen bij symptomen voor de NOD. Dat was in januari 2008 en ik bleek toen ook echt zwanger te zijn dus ging ik meer posten. Vond en vind ervaringen delen heel erg leuk!
Mijn eerste post was 3 jaar geleden (wat vliegt de tijd) na een tip op een ander forum, dat je hier vragen kon stellen aan een verloskundige en zo, dus daarom kwam ik toen hier. Inmiddels zijn we 3 jaar en ruim 16.000 berichten verder
grappig, iemand vroeg mij laatst waarom ik zo ver van te voren lid was geworden, aangezien onze dochter toch een ongelukje was. (gelukje!) We hadden in de zomer besloten ervoor te gaan, dus ik me hier aangemeld om mijn hyperheid een beetje kwijt te kunnen. Ontpillen duurde nogal lang en in het najaar zag ik opeens een gave vacature waar ik op gereageerd had en aagenomen was. Weg vast contract en weg zekerheid. Toen hebben we de kinderwens even in de koelkast gezet, maar een paar maanden later was ik toch perongeluk gelukkig zwanger! Dus ik weer terug naar hier wederom om mijnn hyperheid werderom te uiten. Ik was wel in paniek hoor, zag mezelf al werkeloos op de bank zitten, daarom was mijn bericht bij "ik ben zwanger" vooral heel hyper. Kan het me nog als de dag van gisteren herrinneren allemaal!
Hahaha, wat een leuk topic! Ik heb het forum gevonden via google, omdat ik informatie opzocht over zwangerschap. Ik wist toen namelijk net dat ik zwanger was. Dit is mijn allereerste post: op zo aug 20, 2006 11:53 am Ik ben Debbie en ik vond per toeval dit forum! Ik heb hem gelijk onder mijn favorieten gezet, en nu ben ik hier om mij even voor te stellen! Zoals ik al zei, is mijn naam dus Debbie. Ik ben 24 jaar en ik woon samen met Lars (25 jaar). Wij zijn net verhuisd naar een leuke eengezinswoning en we zitten nog in de 'dozen-uitpak-fase' Ik werk samen met mijn vriend in hetzelfde bedrijf wat natuurlijk een gezellige boel is! In mei ben ik gestopt met de pil, en donderdagavond zijn we erachter gekomen dat ik voor het eerst zanger ben! De zwangerschap zit dus nog in een redelijk vroeg stadium maar we gaan er gewoon van uit dat alles goed gaat! Ik ben een echte filmfreak en onze DVD collectie bestaat uit ongeveer 200 DVD's. Ook luister ik veel naar muziek, speel ik gitaar en zing daar graag een paar liedjes bij Ik heb een eigen weblog (space) die ik dagelijks bijhoudt en knoei graag een beetje met PSP om leuke creaties (proberen) te maken. Verder weet ik zo even niks meer wat ik nog kan vertellen. Als er any questions zijn, hoor ik ze vanzelf wel Liefs, Debbie.
Ik kwam hier via Google terecht nadat ik informatie zocht over een miskraam/missed abortion. Gelukkig ben ik inmiddels 3 jaar verder en is de tweede alweer op komst! Mijn eerste post: Hallo allemaal, Daar zit ik dan, om 4 uur 's nachts, slapeloosheid en een heleboel vragen...! Ik heb vandaag een echo gehad (ik ben 11 wk) en het is niet goed. Het vruchtje is gestopt met groeien/leven bij 9 weken. Dit is mijn eerste zwangerschap, dus mijn man en ik zaten lekker op de roze wolk. Hier hadden we niet op gerekend... Ik heb a.s. woensdag een afspraak voor een curretage, tot die tijd moet ik dus wachten of ik een spontane miskraam krijg. Ik ben heel onzeker....wat is beter/minder erg?Hoe voelt een beginnende miskraam? Wie heeft ervaring met een van beiden en kan mij geruststellen? En daarna...wat dan? Ik weet het even niet zo goed meer en ben verbaasd over de emoties die nu allemaal loskomen... Groetjes, Anakin.