wat eet jij nu je zwanger bent??

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door LoLa1985LoLa, 5 mei 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. noralie

    noralie Actief lid

    18 feb 2009
    480
    0
    0
    Ge'alya
    Ik woon in het buitenland en mis dus echt vreselijk typisch Nederlandse dingen... kroketten/bitterballen, mergpijpjes, patatje oorlog, vanillevla, melk (die lekker is om te drinken), boerenkaas van de boerderij, drop, ontbijtkoek enz enz... gelukkig ga ik volgende week een paar dagen naar Nederland. Er ligt al een boodschappenlijstje bij mijn moeder ;)

    @Inkiewinkie: waarom laat je de crackertjes met camembert en brie staan? Als het vanwege de rauwe melk is, je kunt ook heerlijke kaasjes zonder rauwe melk vinden hoor. Dat at ik hier ook!
     
  2. sanneke1982

    sanneke1982 Actief lid

    6 nov 2008
    217
    0
    16
    Leuk om te lezen allemaal! Ook bij mij veranderingen in eetgewoontes :)
    - Voordien at ik erg gezond en nu heb ik enkel zin in hartige dingen! Als ik weet dat we 's avonds vlees+aardappel+groenten eten heb ik echt geen trek! Bah.. de gedachte alleen.. Als ik weet dat het pizza, friet, stoemp, pasta, wok, brood etc is, dan kijk ik er de hele dag naar uit!
    - Tweede ding: koude melk drinken deed ik nooit! Nu doe ik dit erg vaak en het smaakt me (eh??) :) Sowieso ook enorm veel zin in chocolademelk (heb ik ook veel op voorraad) :)
    - Verder natuurlijk de zoetigheden die ik normaal gesproken bijna niet eet (koffiekoeken, koekjes, chocolaatjes, etc etc). Ik varieer veel en eet bv geen heel pak koekjes, maar beperk me. Ik laat ook nix staan waar ik écht nood aan heb.. De kilo's kunnen erna wel weer verdwijnen (hopelijk :))
    - last but not least.. soms heb ik enorm veel zin in gezonde dingen zoals fruit, yoghurt etc andere momenten kan ik er niet aan denken :)
    Aardbeien zijn ook wel mijn topfavoriet momenteel ;)
     
  3. anoniempje24

    anoniempje24 Actief lid

    9 mei 2008
    201
    0
    0
    hallo Dames,

    ik lust vanaf het begin al geen aardappelen meer...echt heel raar..

    en ik heb elke dag zo zin in drop maar daar geef ik niet altijd aan toe...
    me smaak is wel heel anders nu ik zwanger ben echt heel vreemd..

    raar eigenlijk zwanger zijn...hahaha..

    groetjes vivian
     
  4. Lovelylonnes

    Lovelylonnes Fanatiek lid

    3 jul 2007
    2.208
    1
    0
    Nagelstyliste en incassomedewerker.
    bij mn eerste zwangerschap ging ik kokhalsen als ik de voordeur opendeed en mn man had normaak gekookt... bluh! vleeslucht is echt niet te verdragen!
    friet viel juist wel altijd goed, heel vreemd!
    Verder at ik veel fruit, yoghurt, musli en zoetigheid.

    Nu ben ik nog te kort zwanger om er echt iets van de zeggen maar heb wel veel trek in sandwisches ei/bacon of ei/bacon salade... hmmmm (ben wel meer misselijk dan de eerste zwangerschap...)
     
  5. Mamavanjoshua

    Mamavanjoshua Actief lid

    3 mrt 2009
    211
    0
    0
    Ik ben gek op Pepsi cola (normaal drink ik Coca cola.
    Verder heb ik ook veel moeite met avondeten, vooral als ik al boven de pan heb gehangen met het bereiden.

    Ik was altijd gek op lasagna en dat kan ik nu echt niet luchten of zien (BAH!)

    Chips krijg ik er ok niet meer in.

    Maar van die appel flappen/driehoeken daar kan ik er zo 3 van op, of een appelkruimel vlaai.

    O enne ik vind booschappen doen nu ook echt verschrikkelijk, t is dat het moet maar anders had ik het graag over geslagen.

    In mijn eerst zwangerschap had ik dit trouwens allemaal niet hoor!!!
     
  6. Chamaro

    Chamaro Fanatiek lid

    9 apr 2008
    3.448
    0
    36
    Vrouw
    Pm-er
    Drenthe
    Ik vind aardappels en groente nu echt niet lekker meer..Eet wel een paar happen maar eet nooit alles op..Vlees eet ik altijd wel op..
    Ik kijk altijd wel uit naar het toetje..:D

    Wou een blender hebben, dus die heb ik eergister gekocht. Daar maak ik dan fruitshakes mee.
    Ben ik sinds kort echt DOL op.. =P~

    Eet ook best wel veel zoetigheid.. :p Sneup altijd in de kasten om te kijken of er nog iets te eten valt..echt erg. :oops:

    Winkelen vind ik ook erg. Sta altijd voor de snoepstellings te kijken..:)
    Vandaag heb ik knakworst in huis gehaald (en dat dan op een bolletje met mosterd =P~ )
    At dit eerder nooit. maar kan ern u wel naar uitkijken haha.

    Momenteel heb ik erg veel trek in fruit..:D aardbeien, bananen en appels.. :D
     
  7. juenco

    juenco Fanatiek lid

    14 nov 2008
    2.364
    0
    0
    beleidsmedewerker
    yeo, hier een vegetariër....ik heb me toch een zin in BABI PANGANG. Echt die ranzige van de chinees...gelukkig wordt de drang ietsjes minder, maar het is er nog wel. Oh ja, en mijn vriend at laatst droge worst. Ik moest er aan ruiken..ohhhhhhhhhh...wat lekker!!! :oops:
     
  8. juenco

    juenco Fanatiek lid

    14 nov 2008
    2.364
    0
    0
    beleidsmedewerker
    de eerste 2 weken geen gekke dingen. Daarna:

    - koffie, thee, chocola, broccoli, koekjes: smerig!
    - radijsjes, komkommer, appels, radijsjes, komkommer, radijsjes, wortel, melk en oh ja radijs

    Nu zakt alles weer een beetje weg, alhoewel ik nog wel véél zin heb in:

    - sperziebonen (JAMMIE!!!), Amsterdamse uien (stínken!), aarbeiden, pannekoeken zalm en babi pangang (voor de laatste 2: helaas zie boven :( )

    koffie is nog steeds echt smerig, net als chocola (gewoon zo'n reep, celebration snickertje gaat er nog wel in)

    raar hoor, zwanger zijn... :)
     
  9. BrasilPrincess

    BrasilPrincess Bekend lid

    24 mrt 2008
    593
    0
    0
    pofrfertjes pann3enkoeken ga nu maken heerlijkkkkk.bigg tasty vond ook heerlijk nu steeds minder rare is ben ook niet in gewicht aangekomen.
    dames cola is niet goed met mate kan wel cafeine moet je is opzoeken volgens mij werd gekoppld met vroeg geboorten.en te veel drop kan tot vocht vast houden in laatste trimester veroorzaken als je aanleg voor hebt. liever zekere voor onzekere denk ik dan maar.
     
  10. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    KOMKOMMER!

    haha;) eerst was ik ook echt elke dag misselijk en spugen, nu kan ik gelukkig weer alles eten:)

    heb verder geen gekke trek ofso, lust alles gewoon, maar vind "slecht"eten, Erg lekker, en komkommer.. kan er zo wel 1tje per dag op! hahhaha
     
  11. sjaantje85

    sjaantje85 Fanatiek lid

    4 sep 2008
    2.918
    0
    0
    AARDBEIEN!!!!!ow bak van 500 gram is niet veilig bij mij haha!!en chocolade vla yummieeee
     
  12. Anna1976

    Anna1976 Actief lid

    16 nov 2008
    342
    0
    0
    Amsterdam
    Waterijsjes en fruit!!
     
  13. Pruppeltje

    Pruppeltje Actief lid

    28 nov 2008
    309
    0
    0
    Vissss VIS VISSSSSSSSS!!!! Heb net een bak kibbeling op met zo'n lekker sausje, ik zou zo nog wel een bak lusten hmmm. Gebakken van de visboer, of zelf even gepaneerd... visss =P~ =P~ =P~ (liefst elke dag!)

    Verder kreeg ik gisteren ineens een aanval. Ik moest en zou chocolade van cote d'or hebben. Ik naar de winkel, alleen zoetigheid in mandje, pudding chocolade popcorn kitkat drop winegums en ga zo maar door. Werd bij de kassa heel stom bekeken en schaamde :oops: me ook wel een beetje, nog niet 1 'normaal' ding in mijn mandje...
     
  14. mejosje

    mejosje Fanatiek lid

    26 jan 2009
    2.846
    0
    0
    Ik at voor mijn zwangerschap iig 3 keer per week een visje. Ik kan de lucht van vis niet aan momenteel... behalve dan van zure haring! Eieren heb ik geen lol meer in om te eten, mayo mag ook in de pot blijven. En heel veel producten waar ik langsloop in de winkel kunnen me ook niet meer bekoren.

    Vroeger at ik nooit pindakaas en chocoladevla (die vla vond ik echt heeeeel vies, uberhaubt chocola), nu eet ik het erg graag. Voor de rest tosties, pizza... en ik drink koude melk. Een glas melk kwam nooit bij mij in de buurt.

    Zin in avondeten begint nu weer een klein beetje terug te komen, maar ik eet nog steeds niet heel veel 's avonds.
     
  15. sunnycloud

    sunnycloud Fanatiek lid

    28 dec 2006
    1.541
    142
    63
    Vrouw
    Broodje met pindakaas.

    We hadden het niet eens in huis en ineens had ik zin aan een broodje pindakaas, dit eet ik nu al vijf dagen zo ongeveer de hele dag. Heerlijk!!

    Verder nog niets anders in mijn eet gewoonten.
     

Deel Deze Pagina