@Marloes...hahaha nou idd...zulke dikke billen hoeven van mij ook niet! @Demi...hoefde je nadat het toch vies was niet naar het ziekenhuis...of hoefde dat niet omdat alles goed was met je zoontje? @Mama...doe idd maar lekker rustig! en dan hopen we allemaal dat het beter gaat! @Girafje...kut dat het niet gelukt is...en ik snap dat je het een lastige keuze vind...k zou ook echt niet weten wat ik zou moeten doen...heel veel succes! @Stephanie...misschien heb ik het gemist maar ik ben nu wel nieuwsgierig wat voor boek! @Mandy...ik snap dat het erg vies was...maar stiekem moest ik er even om lachen...SORRY! Morgen komt de nieuwe bank! Ik ben zoooo benieuwd! En nu ga ik even hopen dat de buren de verjaardag zo naar binnen verhuizen...ik wil zo gaan slapen en ze praten errrrrug hard!
Goedemorgen, Hier een vroege vogel Pff was al vanaf half 4 wakker. TIg keer de bed uitgeweest om naar de wc te gaan en daarna kon ik niet meer in slaap vallen Daarnaast sinds een paar dagen een ontstoken oog. Mag je eigenlijk oogdruppels gebruiken tijdens de zwangerschap??? Ik had namelijk gegoogled en bij een aantal stond dat je die niet mocht gebruiken tijdens de zwangerschap..
goeie morgen! @sarah, nog een beetje kunnen slapen met het geklets van de buren?? @smiley, geen idee, zou even je HA bellen daarvoor. Hier godzijdank maar 1 keer wakker vannacht, en prima geslapen had ik weer even nodig.. Grappig hoe je lichaam dat regelt dat rare ritme! Kreeg ineens de kriebels vanmorgen.. nog 5,5 week dan ben ik uitgerekend.. jemig dan heb ik een kindje!! net de vluchttas nog een keer na gelopen. Pfff wat wordt t ineens spannend!!
* Nee Sara, we mochten lekker thuis blijven. Onze zoon deed het prima, je kon wel merken de eerste 2 dagen dat ie een beetje misselijk was van de meconium, maar verder was alles prima! * Marloes, dan gebruik jij zeker al van die luierbroekjes als ie ze zelf tot halverwege zijn benen krijgt? Hier zegt meneertje altijd dat ie moet poepen en gaat dan ook gelijk staan drukken en plassen kan ie ook op het potje.... maar dan drukt ie wel heeeeeel hard, dus dat gaat nog niet echt vanzelf zeg maar... Hier wachten we tot spruitje nummer 2 er is en dan gaan we van het zomer maar eens oefenen met zindelijk worden...
Goedemorgen, Werd helemaal gek van de trage pagina, dus heb daarom niet veel bijgelezen. Alle dames met afspraken veel succes. Zag dat er ook een nieuwe dame zich had aangemeld WELKOM!! @ Kuide: Fijn dat je goed geslapen hebt. @ Smiley: Ik zou het niet weten of je oogdruppels mag gebruiken. Hebben jullie ook zo'n last van rara dromen. Over hele stomme dingen dingen die ik op tv heb gezien en ook heel levendig. Soms denk ik echt hoe kom ik hier nu weer bij. Vorige week over mijn overleden ex gedroomd. Dat heb ik 1 keer in de zoveel tijd en dat vind ik altijd wel erg mooi. Vandaag ga ik een appel kruimel taart bakken Ben benieuwd of het gaat lukken Daarna de babykleertjes strijken en dan is alles schoon Vrijdag is mijn man ook vrij en dan gaan we de klossen ophalen en de laatste dingetjes halen. Ook ff naar kruidvat, want daar zijn luiers in de aanbieding. Dan alleen nog mijn vlucht tas. Gisteren was de kleine veel aan het draaien zag ik mijn buik weer helemaal op en neer gaan.
(goeden)morgen dames Hier weer een hel van een nacht gehad... Het begon toen ik naar bed ging al met krampen en harde buiken. Ik had een warme kruik gemaakt en probeerde wat te lezen om zo mn aandacht ervanaf te leiden. Maar het werd erger en ja hoor toen begon mijn nier...ik had dus krampen in mn rug en de pijn aan mijn nier, ik wist niet waar ik het zoeken moest en was tot 2 uur wakker, molletjes genomen en viel langzaam aan toch in slaap. Werd om 5 uur wakker voor de wc en probeerde weer wat te slapen. Nu weer om 8 uur wakker voor de wc en weer last van mn nier... Ga zo naar de vk, maarja goed die kunnen toch niks doen. Sorry voor mn ego maar ben helemaal gesloopt
ja goedemorgen allen!! hier ook een soort van vroege vogel.. oh na twee nachten slecht te slapen kan een derde ook nog wel!!.. Alle vk bezoekers vandaag: succes! Leuk dat we 3 maanden geleden ons nergens druk over maakten en nu hebben we het alleen maar over; wat als... bloeddruk te hoog, suiker te hoog, baby ligt niet goed en ga zo maar door.. tis bijna een aanslag op je adrenaline om er naar toe te MOETEN... Girafje: klote meid, ik weet ook niet wat ik zou doen. Goed naar je gevoel luisteren is denk ik het beste.. Ik ga me douchen want ik ga zo nog even naar de zaak om de stagiaire te begeleiden.. zo geen zin.. tot laters!!
Goeiemorgen allemaal! Ik hoop dat de site vandaag beter werkt! @ Smiley: Vervelend van je oog! Ik heb geen idee welke je mag gebruiken, even de bijsluiters lezen denk ik! @ Laura: Ow heerlijk zo'n nacht! Wordt allemaal spannend nu he @ Tamtam: Hier ook rare dromen hoor, is meestal als je zwanger bent Ik droom vaak over de baby. Veel plezier met appeltaart bakken! @ Aaliyah: Ah balen meid, knuffel! Hoop dat het nu minder is en dat de dag een beetje snel voor je gaat, Succes bij de vk. @ esmee: veel succes bij de vk. Hier niet veel plannen vandaag. Mijn vriend is ook vrij dus dat is wel lekker. Ik hoop dat de dag snel gaat want ik vind de dagen zooo langzaam gaan de laatste tijd! Ik wil bevallen !!!
goedemorgen zoontje weer naar de psz gebracht en het ging veeeeeel beter. hij huilde niet vetrok alleen wat met zijn gezichtje toen hij mij buiten zag.. oooh ben zo trots opme knul!! ik moet zo naar de tandarts. een gaatje boren en zie er goed tegen op.. met verdoving uiterraad.. (wie weet is het wee op wekkend de stress) haha gisteravond toch ff in de stress gezeten. ik dacht de baby niet zo vaak meer te voelen als normaal. af en toe een plopje of draaing.. ben toch maar gaan slapen en vanochtend voelde ik het toch weer beter. gelukkig maar ik hou echt mega vocht vast. krijg mijn schoenen niet meer aan en zelfs mijn slippers worden te krap.. sovond zijn het rollades die ik uit de slippers haal..
@Smiley balen van je ontstoken oog, spannend van je slijmprop hopelijk zegt het iets!! @Kuide fijn dat je goed geslapen hebt @Tamtam lekker appelkruimeltaart!! @Esmee balen ook al slecht geslapen @Rianne hihi ja je weet wat je moet doen he als je snel wil bevallen gaan jullie nog wat leuks doen het is mooi weer vandaag @Mam fijn dat het wegbrengen van je zoontje nu beter ging!Oooh tandarts en boren daar ben ik ook geen fan van, nou laten we hopen dat het wat weeen op gaat wekken Suc6 Hier nog steeds pijn heb wel 2 mollen weer ingenomen...Ben ook vreselijk misselijk en voel me niet lekker, zal wel komen door het slaap te kort. Ga zo maar even kijken of ik er een cracker met kaas in krijg.
Aaliyah: vervelend zeg dat je zo slecht geslapen hebt. En al helemaal dat je pijn hebt. Nu doe rustig aan meid en probeer idd wat te eten hopelijk gaat het wat beter dan. Mam85: gelukkig ging het goed met het wegbrengen van je zoontje. Hij went er nu vast wel aan Succes bij de tandarts.. Rianne: de dagen gaan idd zooooo langzaam. Wil nu ook wel echt bevallen hoor Tamtam: hier ook veel rare dromen. Vanochtend werd ik wakker omdat ik dacht dat mijn vliezen gebroken waren. En dat is al de 3x dat ik zoiets droom en s nachts moet ik altijd onder me voelen of het nat is Raar hoor
Hee dames. Zonnetje schijnt al dus weer een heerlijke dag vandaag Kga zo naar stad en daarna naar mijn ouders de laatste adressen uitwerken en vanmiddag even met mn moeder naar de leenbakker, vanavond ga ik naar vriendinnen toe we gan knutselen voor vrijgezellenfeest van zaterdag, dus druk dagje, kzal kijken of ik straks bij mn ouders nog even tijd he om te reageren.... Hopelijk laat mn bekken het toe vandaag
goedemorgen, gelukkig de site is weer wat sneller... hier ook een lekker weertje, niet dat ik zoveel kan doen, maar toch, alles ziet er wat vrolijker uit. zou wel leuk zijn als de beebjes geboren worden met mooi weer, bij de oudste 2 vroor het (februari). maar ik ga voor het pinksterweekend [-o< , wie doet er mee?? straks naar de gyn, ben benieuwd hoeveel de kleintjes nu weer gegroeid zijn... 12 dgn geleden waren ze 2200 gr. geniet van de zon allemaal... 8) 8)
Sanne: shop ze en veel plezier bij je ouders & je vriendinnen Lien: succes straks bij de gyn. Altijd wel spannend om te weten of de kleintjes gegroeid zijn Ze hebben nu wel een mooi gewicht.
Goedemorgen meiden, Hier weer een gebroken nacht achter de rug! Ach, nog even en dan hoort het er helemaal bij! Thanxs voor alle lieve reakties, doet me erg goed. Heb gisteravond nog een lieve reaktie gehad van mijn vk en ik mag binnenkort nog even bij haar langs komen voor advies Ben ik natuurlijk erg blij mee, want zij kent mij een stuk beter dan de gyn! De pijn valt gelukkig erg mee, enkel de striae is heftig!!! En tot vorige week donderdag had ik er nog nauwelijks last van Wat we allemaal wel niet over hebben voor de kleine! Ben wel erg blij dat ik zondag nog de fotoshoot gedaan heb Het zonnetje schijnt hier lekker, met een beetje geluk kan ik vanmiddag lekker de tuin in... tot later. x girafje
@kuide fijn dat je goed geslapen hebt @aaliyah, vreselijk zo'n nacht! hoe was het bij de vk? @tam tam ow lekker appel kruimeltaart
goedemorgen dames, hier ook weer lekker geslapen. heerlijk. zit nu lekker aan mn ontbijt. lakentjes in de was gedaan! laatste wat ik echt perse moest wassen... straks ff beebkamer afsoppen zuigen en dweilen. en onze slaapkamer... heb zo het gevoel dat het hier niet lang meer duurt... vanmiddag naar de vk...
Hoi meiden, Sarah: mooi dat de bank nog net voor de geboorte komt... Hopelijk staat hij mooi Smiley: misschien de dokter even bellen, of de apotheek, die zullen het wel weten Laura... nog 5,5 week. Gaat snel hoor meid... Voor je het weet, hoef je nog maar 9 dagen Demi, hier idd de luierbroekjes... Wij willen ook wachten tot de zomer, met echt goed oefenen. Met mooi weer kunnen ze dan lekker zo rondlopen... Ben wel benieuwd. Rianne, niet te veel hopen he... anders valt het zo tegen als je door loopt tot 42 weken! Mam, succes bij de tandarts... en als het idd de weeën opwekt, dan gaan er meer dames denk ik aaliyah, heb je daar eigenlijk vaker last van? Of echt alleen in de zwangerschap? Sanne, lekker druk, Veel plezier!!!
Goeiemorgen meisjes Hier ff snel een berichtje. Kleine man wil namelijk ook heel graag aandacht @ Zindelijk maken, nu gaat hij af en toe zitten op potje of wc. Maar wij gaan ook trainen als de kleine er is, en zowiezo is het lekkerder in de zomer, kan hij lekker de hele dag in z'n blote kont rennen @ Smiley, toch wel een beetje spannend, je slijmprop verloren. @ Rianne, miste je gisteren een beetje. Gaat alles goed? of ben je het wachten beu? @ Aaliyah, balen dat je zo'n slechte nacht hebt gehad... @ Girafje, fijn dat je zoveel lieve reacties hebt gehad, doet een mens goed. En kan me voorstellen dat het fijner is om het met de vk te bespreken. Succes! Hier een lekker nachtje met oefenweeën achter de rug, hoop maar dat de kleine nog even blijft zitten. Ben er nog niet aan toe om te bevallen, in tegenstelling tot vele anderen Ga zo maar boodschappen doen, nu kan ik nog lekkere dingen eten tot 18:00 uur, daaarna kan ik er 's nachts niet meer van slapen. Dus ga mezelf lekker verwennen. (doordat ik 's avonds niet meer kan snoepen ben ik een kilo afgevallen, gek lichaam)