@Miepje: op een gegeven moment gaan ze niet meer drinken hoor... en je gaat natuurlijk bij 6 mnd ook bijvoeding geven. Thirza is hier nooit meer dan 200 per keer gaan drinken, (ook afgekolfde BV) bij de gastouder. Bij mijn man drinkt ze minder per keer en dus gewoon wat vaker. Ik ga er dus vanuit dat je echt gewoon met deze fles toe zult blijven kunnen.
Ja maar over een niet al te lange tijd en misschien soe je het al, ga je vaste voeding geven en dan drinkt je kindje ook minder grote hoeveelheden. Ik heb ook borstvoeding gegeven en ben idd nooit boven de 200cc uit geweest. En anders verdelen over 2 flessen. Voor dat eventjes zou ik geen nieuwe flessen kopen, zeker niet als deze bevallen!
240 ml is op dit moment geen probleem voor 'm, heeft 'ie snel op (uit een speen met 1 gaatje). Hij is daarna niet ontevreden, maar op 't kdv hebben ze wel het gevoel dat hij meer op zou kunnen.
Ik zou hem dan lekker op deze hoeveelheid laten. En dat ie meer op kan lijkt me niet iets om na te kijken. Maar gewoon waarmee hij tevreden is. Hier hebben ze overigens nog nooit grotere flessen gedronken dan ong 165cc-160cc voeding, ongeacht gekolfde bv of kv ! (Zelf eet je toch ook niet tot je niets meer erbij kan? Nee je eet tot je genoeg hebt. Tenminste zo vind ik het ! Je blijft niet dooreten omdat je nog wel meer op kan zo blijf je je maag rekken en heb je nooit meer genoeg. Zo werkt dat bij die kleintjes ook vind ik.)