Welke kolf???

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Kejay, 11 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kejay

    Kejay Niet meer actief

    Ik ben op zoek naar een kolf. Ik wil graag een electrische voor het gemak.
    Mijn vraag, welke kunnen jullie aanbevelen? Wat zijn de voordelen/nadelen.
    Dit is helemaal nieuw voor me, weet niet zo goed waar ik op moet letten, ik hoop dat iemand mij advies kan geven!:(
     
  2. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Ik heb een Medela Swing en hij bevalt mij prima! Het is wel een enkele, met een dubbelzijdige kolf je vaak meer en sneller, maar een dubbele was mij te duur voor die enkele keer dat ik hem nodig heb. (ga straks 2 dagen per week werken en ik moet eerst nog maar eens zien dat ik dan nog bv geef.)
     
  3. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Ik heb ook de medela swing. Die kan zowel op stroom als op batterijen (erg handig als je geen stopcontact in de buurt hebt).
    Verder is ie mooi compact en werkt hij prima.

    Achteraf gezien had ik liever een dubbelzijdige aangeschaft (toch wat sneller klaar), maar ik wist ook niet dat ik het zolang vol zou houden.
     
  4. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hier ook de Medela Swing. En ook hier had ik wel een dubbelzijdige kolf willen hebben, want nu kost kolven dubbel zoveel tijd. Aan de andere kant: met een dubbelzijdige kolf heb je dan weer geen handen vrij, (tenzij je die hele hele dure gaat kopen). En voor beide opties hadden we hier geen geld...

    Maar de Swing bevalt verder prima, ik kolf 3 dagen per week en dat loopt prima. De Swing is idd lekker compact en je kunt echt overal kolven, omdat ie ook op batterijen kan als je geen stopcontact in de buurt hebt.
     
  5. L83

    L83 Bekend lid

    17 dec 2007
    627
    0
    0
    Hier de kolf van avent, isis-iq enkele elektrische, bevalt mij prima, compleet pakket, kan zowel met de hand, elektrisch maar ook met batt.
    Achteraf spijt dat ik geen dubbele heb genomen, ook al zijn ze erg duur.
    Verder denk ik dat het heel persoonlijk is, laat je eens goed voorlichten in de winkel.
     
  6. Merel69

    Merel69 Fanatiek lid

    16 feb 2007
    1.852
    0
    0
    Ik had een medela swing, maar heb nu toch een handkolf genomen (ook van medela) omdat die elektrische veel te veel herrie maakte. Vooral 's nachts zat ik met dekens en handdoeken eroverheen om het geluid maar niet te horen. Maar als je geen hekel hebt aan lawaai, dan is de medela swing prima kolf.....
     
  7. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Terwijl ik dat lawaai van de Swing nou wel weer mee vind vallen, ;) Kun je idd zien hoe persoonlijk dat is, :)
     
  8. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik heb de Medela Pump in Style gebruikt, omdat ik 4 dagen per week werk en dus best veel moest kolven. Beviel me prima! Maakt wel wat geluid maar zeker geen 'lawaai'.

    Is dubbelzijdig dus sneller dan enkelzijdig. En met 2-fasen, dus dat er een tempo is voor het op gang krijgen van de toeschietreflex en een rustiger tempo als het eenmaal stroomt.
    Er zit ook een batterijblok bij, dus als je een keer moet kolven op een plek waar geen stroom is, kan het ook (heb ik één keer gedaan in de auto op een parkeerplaats). En een koeltasje met koelelement, handig als je veel onderweg bent.
     
  9. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    @Bri: even een vraagje dan: dat koeltasje, hoe lang kun je daar de melk in koud houden? Ik heb nu namelijk een koeltas die ik op de auto-aansteker kan aansluiten, maar da's een behoorlijk groot ding (en m'n kolf ga ik daar niet ingooien, want dan zit ik met van die ijskoude borstschilden tegen m'n borsten, BRR :().
    Maar ik zit dus regelmatig anderhalf tot 2 uur in de auto en dan moet ik de melk dus wel goed koel kunnen houden, (zeker met het warme weer).
     
  10. imani

    imani Bekend lid

    6 nov 2006
    926
    0
    0
    Ik heb onlangs de Ameda Lactaline gekocht, een dubbelzijdige kolf voor een hele redelijke prijs. Je kunt hem zowel enkel als dubbelzijdig gebruiken. Werkt ook op batterijen. Wat betreft geluid, dat valt mij enorm mee.
    Ben er tot nu toe zeer tevreden over.
     
  11. Kejay

    Kejay Niet meer actief

    Bedankt voor jullie reacties tot nu toe!
    Ik zit nu op dag 5 en helaas komt er nog niet veel uit :(, ik denk dat het voor mij sowieso handig is als ik er eerst 1 huur en hopen dat het op gang komt.
    Ik moet nog even geduld hebben, aangezien ik een KS heb gehad duurt het wat langer. De ene keer komt er meer uit dan de andere keer. Ik ga internet even afstruinen voor tips en trucs.
     
  12. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    @ rozemarijke, ik heb hier ook een koeltasje met koelelement. Hij houdt het hier zeker 6 uur vol en dan is ie nog ijskoud, dus waarschijnlijk ook nog wel langer
     

Deel Deze Pagina