Hoe zit/hangt jullie kindje in de wandelwagen?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door LvB, 16 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LvB

    LvB Actief lid

    21 jan 2008
    188
    0
    0
    Ons meisje is nu 9 maanden oud. Als we haar in de wandelwagen hebben zit ze er niet in maar ze hangt helemaal scheef.

    We hebben een kinderwagen van het merk Mutsy.

    Komt dit bij jullie bekend voor?

    En misschien heb je wel tips.

    Ik ben benieuwd!
     
  2. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    tja, mijn dochter is 11 maanden en doet het ook in haar gewone (en dus kleinere) buggy... Ik geloof dat ze zo wel lekker zit. Als ik haar rechtop zet, tilt ze zich gelijk weer op om onderuit te zakken.... !

    Bij de combi-wagens is het wel bekend overigens dat de overgang van de bak naar de buggy gewoon erg groot is. Dat is eigenlijk niet zo ideaal. Hier geen tips, ik zou niet weten hoe ik haar verder kan ondersteunen. Toen het nog winter was, ondersteunde de voetenzak wel voor een deel, maarja, dat kan nu ook niet meer.
     
  3. jacolien

    jacolien Actief lid

    20 jan 2008
    389
    0
    0
    urk
    haha hier dus ook!!
    ik zet haar er rechtop in en 2 tellen later tilt ze haar kont op en ligt ze er weer als een zombie bij!!
    ik voel me altijd zo bekeken,als ze zo raar in die wagen ligt..
    maar tjah wat doe je eraan als zij het lekker vind zitten(LIGGEN)
     
  4. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Hier hetzelfde hoor! Ik heb ook zoiets van, wat moeten anderen wel niet denken, dat ik mijn kind niet even fatsoenlijk recht in de wagen zet. Maar dat doe ik ook! :D Maar Eva vindt het blijkbaar gewoon lekker hangen.
     
  5. Marnick

    Marnick Fanatiek lid

    16 mrt 2008
    1.167
    0
    0
    Wij hebben ook een Mutsy en wat mij opvalt, is dat de gordels niet ver genoeg ingekort kunnen worden. Volgens mij is dat de reden dat krummel gaat hangen. Meestal laten we haar maar heel even zitten trouwens, omdat ze natuurlijk nog niet zelf kan zitten. Ligstand vindt ze veel fijner (kan ze even slapen :)).

    Mijn tip zou zijn om te kijken of je de gordels zo kunt stellen dat ze strak genoeg zitten, misschien helpt dat? En anders de rugleuning wat meer in ligstand?
     
  6. yake

    yake Fanatiek lid

    25 jun 2006
    2.791
    0
    0
    In de buggy zit ze er bij als een zoutzak. In de wandelwagen redelijk netjes :).
     
  7. fluffy

    fluffy Actief lid

    6 mrt 2008
    197
    0
    0
    verzorgende B
    zaandam
    yuri is nu bijna een jaar en die hangt ook meer dan dat hij zit hoor als is het wel minder dan toen hij 9 maanden was.
    dus er is nog hoop meiden.

    groetjes sabrina
     
  8. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Als ze echt opzij gaat hangen vind ik persoonlijk dat je de wandelwagen in de ligstand moet zetten. Ik denk dat ze dan gewoon nog niet lang genoeg zelf kan blijven zitten en daarom dus naar de zijkant toe valt/hangt ;)!

    Gaat ze scheef hangen, gewoon omdat ze het grappig vind of perse achterstevoren in de wandelwagen wil zitten (zoals hier nogal eens is laatste tijd ;)) dan zou ik zeggen, lekker laten zo ;)!
     
  9. melloncollie

    melloncollie Niet meer actief

    Ik heb de buggy in de 1e maanden wat meer op de ligstand ingesteld. Toen kon Yelena nog niet zo goed zitten. Nu wel en ze was ook telkens naar voren aan het hangen en sabbelen op de wagen. Ik heb nu een tuigje gekocht en hoop dat het zo beter gaat.
     
  10. Jootje33

    Jootje33 Actief lid

    7 mei 2006
    415
    1
    0
    onze zoon is 22 maanden en zit nog steeds als een zoutzak in de buggy haha.
    elke keer als ik hem weer rechtop zet zakt hij weer onderuit.
    Het zal idd wel lekker zitten/hangen.
    Wij hebben een McClaren buggy.

    groetjes Jootje
     
  11. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Thijmen zit nu zonder de schouderbandjes (maar wel met de band bij zijn heupen) in de wandelwagen en hij zit altijd heel actief, zelfs niet tegen de rugleuning aan. Soms als ie echt moe is, gaat ie leunen, maar verder niet. Wij hebben een Joolz Bloom.
     
  12. jacolien

    jacolien Actief lid

    20 jan 2008
    389
    0
    0
    urk
    @hanneke!!
    zij kan al wel goed zitten,,maar ik denk dat het gewoon lekkerder zit en jah hier kunnen de tuigjes ook niet goed strak maar jah dat zijt zo!!
    maar ik heb haar ook in de buggy (baby breese!!)
    en in ligstand doe ik ook wel eens,omdat ik me dan schaam om hie ze erbij ligt maar dan begint ze te piepen en zich omhoog te trekken,dat wil ze niet meer,ze moet alles kunnen zien!

    greetzz!!
     
  13. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Maar ik vind dus dat er een verschil zit tussen opzij gaan hangen omdat recht zitten niet meer lukt en bewust onderuit gaan hangen ;)! Snap je? Maar oke, das dus mijn mening ;)!

    En hier dus gewoon altijd gedaan zoals ik zei ;) gaan hangen is gewoon wat platter leggen omdat ze dan blijkbaar toch moe werden van het zitten ;)!

    Hier overigens nog nooit met die 5punt gordel vast gezet in de wandelwagen ;) het zijn geen apen zeg ik altijd ;)! Haha! Vind dat zo vast en geen vrijheid meer om te bewegen, dus hier altijd gewoon losjes in de gordeltjes ;) schouder gordels eraf, alleen riempje op heupen en tussen de beentjes.
     
  14. melloncollie

    melloncollie Niet meer actief

    Edit: ook met tuigje hangt Yelena in haar wagen en gooit de voetjes op de veiligheidsstang. Ziet er wel heel relaxed uit. :D
     
  15. Jade11

    Jade11 Bekend lid

    21 mrt 2008
    585
    0
    0
    mama
    brabant
    Mila ligt vaak ook liever, maar begint steeds meer te zitten.

    wat ik zo schattig vind, is als de zon schijnt ze achter het dikkere stuk van de riem (quinny zapp) gaat zitten zodat ze geen last heeft van zon in haar ogen. (parasols werken niet voor ons.. 5 kapot in 3 weken, toen maar opgegeven)
     
  16. Sharon20

    Sharon20 Fanatiek lid

    19 feb 2008
    3.365
    0
    36
    essen
    hier ook zo, meestal ligt hij echt heel relaxt erin. net als wij savonds in de bank neerploffen :D meestal maak ik hem niet vast (als we over een markt gaan ofzo) dat vind hij zo leuk dat hij alles wilt zien, dan doe ik de buggy in ligstand en draait hij zich om en gaat hij op zijn buik liggen (met zijn hoofd naar de voorkant) zodat hij alles in de gaten kan houden! zo grappig :D
     
  17. irma55

    irma55 Lid

    14 apr 2008
    36
    0
    0
    Volgens mij ligt dat dus echt aan de buggy, wandelwagen hoor!! Ik heb bij diverse babyzaken navraag gedaan, en is bekend probleem. De gordel tussen de beentjes, die bij het kruis hoort te zitten zit veel te laag, tussen de knieen bij 95 % vd wagens. Daarbij zit er niet een goede zitvorm in. Ik heb 2e hands een bugaboo gekocht, daar zit echt een stoelvorm in, echt een wereld van verschil. Van de ene minuut op de ander geen gehang meer. kan nooit goed voor die kleine ruggetjes zijn...
     
  18. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Hier de bugaboo en echt geen last van!
     
  19. Mama81

    Mama81 Fanatiek lid

    2 mei 2007
    1.477
    0
    0
    Voor de mensen met een mutsy:

    Aan de zijkanten zitten 2 draaiknoppen (aan allebei de kant 1) hier staat op small en large, voor de kindjes die dus onderuitzakken en scheef hangen (mijn zoontje deed dat ook) moet je de knoppen op small zetten, hierdoor wordt het zitje iets verkleind en zit de kleine er een stuk beter in. Ik kwam er zelf ook pas vorige week achter en nu zit mijn zoon gewoon goed in de wagen.
     
  20. ToetieL8

    ToetieL8 Niet meer actief

    Haha dat is grappig ik wilde precies het zelfde typen :D
    Ik heb ook de schouderbandjes van het tuigje afgehaald en zit hij veel beter. Met de schouderbandjes werd hij gedwongen om in een onnatuurlijke houding achterover te hangen.
     

Deel Deze Pagina