Even een vraagje, ik heb een aerosleep matrasje, maar er werd me in de babydump toen verteld dat je het met speciaal beddengoed moet opmaken, anders heeft de werking van het matrasje geen nut. Heb toen helaas niet het beddengoed erbij besteld, waaroim weet ik ook niet haha, kunnen jullie me helpen en vertellen wat ik voor beddengoed moet kopen om het matrasje op te maken?! Alavst bedankt!!!
je moet alleen maar het speciale hoesje te halen. verder geen molton of zeiltje. dit zit namelijk in de aerosleep zelf. wat voor materiaal het is durf ik zo niet te zeggen. heb nog wel even gegoogled maar staat nergens bij. het werkt wel heel goed. ik heb het namelijk zelf ook op het bedje van ons meisje liggen. en die is al verscheidene keren wakker geworden op haar buik met het gezichtje op de matras.
Ik heb ook de matras van aerosleep en heb toen wel gelijk 2 hoeslakens meebesteld maar heb ze ook al bij de hema zien liggen dus daar kun je ze sowieso halen. Er zitten van die gaatjes in het hoeslaken, iets kleiner als de gaatjes van het matrasje... Succes met zoeken...!!! Liefs nelleke
Ik heb ook het Aerosleep matrasje. Je hebt idd dat alleen maar het Aerosleep hoeslakentje ervoor nodig. Wat zijn die dingen trouwens lelijk zeg...en ook nog maar in 3 saaie kleuren. Maar ja ik geloof wel in het effect en dat is natuurlijk het belangrijkste
Hee wat goed Heb zelf namelijk ook een aero-sleep matras, maar is mij niet gezegd dat er een speciaal hoeslaken omheen moet... Heb het wiegje al opgemaakt maar het ledikant nog niet... Ga ik straks dus meteen halen.... Bedankt voor de tip!
Bij babydump kun je de hoeslakens in de volgende kleuren krijgen: Ecru, wit, pink, aqua en lime... Ik heb er zelf 2 in wit en 1 in lime gekocht!!! Liefs Nelleke